Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Bawcie się dobrze ;)

niby od środy mają być upały ale zobaczymy jak będzie

pozdr. :)

 

Było gorąco i bawiliśmy się wspaniale aż żal było wracać. Ale wszystko co dobre szybko się kończy więc już jesteśmy w domu. Widok ogrodu, zieleni , kwiatów oczarował mnie ponownie i to on ukoił moją tęsknotę za sielanką jaką przeżywaliśmy przez ten krótki czas w Chorwacji. Te ciepłe noce, przeźroczysta woda , przepiękne widoki i wszechobecne cykad :) ..... za rok znowu będą wakacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm

tutaj upał też jest nie do zniesienia, mnie to już męczy i mam nadzieję, że wkrótce to się skończy

+34 w miescie jest lekką przesadą

 

jutro udaję się w trochę chłodniejszą i bardziej wilgotną część Europy ;)

 

samoloty latające do Gdańska jakoś zbankrutowały dość szybko, więc mam nadzieję, że jakoś uda mi się po drodze wpaść w odwiedziny......... oczywiście krótkie

 

 

 

pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj upał też jest nie do zniesienia, mnie to już męczy i mam nadzieję, że wkrótce to się skończy

+34 w miescie jest lekką przesadą

samoloty latające do Gdańska jakoś zbankrutowały dość szybko, więc mam nadzieję, że jakoś uda mi się po drodze wpaść w odwiedziny......... oczywiście krótkie pozdr. :)

Nie przesadzaj z tą gorączką ;) jak przyjdą opady i chłody będziesz narzekał ..... o tanich liniach słyszałam , nic dziwnego , że zbankrutowały skoro były takie tanie ;) w odwiedziny wpadaj ......:) Zapraszam puki ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu,gdzie byliście konkretnie?...,jak ja uwielbiam Chorwację:yes:

Ja również uwielbiam, szczególnie jedno miejsce w które ciągle wracam.....to Dolac miejscowość obok Primošten. To miejsce mnie oczarowało do tego stopnia , że byliśmy tam po raz piąty choć zawsze zamierzenia były inne ;)

Jak znajdę czas to wkleję do dziennika kilka zdjęć :)

A Ty w które rejony jeździsz ?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm
Nie przesadzaj z tą gorączką ;) jak przyjdą opady i chłody będziesz narzekał ..... o tanich liniach słyszałam , nic dziwnego , że zbankrutowały skoro były takie tanie ;) w odwiedziny wpadaj ......:) Zapraszam puki ciepło :)

 

chyba raczej nie będę narzekał ;)

 

jak będę jechał w Twojej okolicy to dam znać

 

pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
dzięki:) w folderach Semmelrocka jest widoczna pofalowana powierzchnia tej kostki, a tu jej nie widać. Ciekawe jak sprawuje się w uzytkowaniu na podjeździe, czy nie brudzi się zbytnio od kół samochodu?

Mój sąsiad ma tę kostkę i muszę przyznać, że gdy jest deszczowa pogoda to niestety widać ślady na podjeździe-być może dlatego, że ma te najjaśniejsze kolory. Piękniejszej kostki jednak nigdzie jeszcze nie widziałam: więc pewnie jest tak, że coś za coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...