Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

Witaj sąsiadko :)

Bo chociaż Proboszczewice rozległe to jednak ten sam rejon. Jestem ciekawa czy to wschodnia część od lasu Malinka czy zachodnia?

Jak poczytasz mój dziennik lub komentarze to bez trudu zorientujesz się gdzie stoi mój dom;)

Obejrzałam rzut wybranego przez Was domku i jest bardzo ładny i nawet podobny do naszego (układ mieszkań) część dzienna z salonem i ta nocna z sypialniami . Czekam na dalszy rozwój budowy :)

Pozdrawiam Ola:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przeczytałam dziennik :) Jestem zachwycona tym jak wszystko u Ciebie powstawało i jak wygląda efekt końcowy.

My rozpoczynamy budowę po przeciwległej stronie dzielnicy, pisząc "przeciwległa" mam na myśli przeciwległą stronę torów tramwajowych. Myślę, że wiem gdzie stoi Wasz dom, tzn. gdzie go szukać ;)

Postaram się możliwie na bieżąco informować o postępach prac więc zapraszam do śledzenia naszych poczynań, a gdy już będzie do czego to chętnie zaproszę również na "osobiste oględziny" :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu i Kasiu, prawdopodobnie te "kulki" to tuje danica, też mam takie, zresztą chyba kiedyś o nich pisałaś;)

Pozdrowionka zostawiam:hug:

 

Być może pisałam ale ja pamiętam nazwy jak kupuję i wsadzam a z czasem zapominam, to wszystko ten wiek;)

Dziękuję za podpowiedź , przynajmniej wiem, że ktoś tu jeszcze zagląda:)

Pozdrawiam ze słonecznego Zgierza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam się wiosennie :)

nieustannie podziwiam Pani ogród, prezentuje się cudownie.

Mam też pytanie o odległość między wspomnianymi juz tutaj thujami Danica ( od pnia do pnia). Moje maja teraz srednicę 20cm, czytałam o odległościach 50-60cm, ale nie wiem, czy to nie za mało. U Pani "kulki" są juz całkiem spore, maja chyba ze 40cm średnicy i jak dla mnie idealną odległość pozostawioną między nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, wiem że ten temat już się pojawił, ale nie mogę go odgrzebać. Jakiej długości masz karnisze w salonie?? Wiem, że kiedyś czytałam u Ciebie, że kupiłaś odpowiednio krótsze. I nie wiem o ile skrócić u siebie-bo standardowo najkrótszy wymiar ma 120 cm, a dla mnie jest za długi ....:) u Ciebie jest idealnie, więc chętnie skopiowałabym w przyszłości, bez obaw, że coś "sknocę" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to ciągle brakuje mi czasu, żeby spokojnie usiąść przed komputerem, poczytać, pooglądać może powklejać parę zdjęć ...

chociaż ogród zmienia się z roku na rok to jednak ciągle pozostaje ten sam :) Te same drzewka , krzewy , ten sam układ roślin , prawie wszystko pozostaje w tym samym miejscu . Są minimalne różnice jak np. nowa róża pnąca, która po roku rozrosła się bardzo i obecnie ma mnóstwo pąków (jak zakwitnie to zrobię zdjęcia) nowe dwa klony , doszły donice na tarasie a w nich przepiękne kwiaty ....przyjdzie moment , że to wszystko pokarzę ale jeszcze poproszę o trochę cierpliwości , zdjęcia będą :)

Pozdrawiam z pochmurnego Zgierza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu czekam na fotki!

Mojego sznaucerka tez dopadlo raczysko, 2 tygodnie temu mial operacje, guz zrobil sie kolo odbytu i byly 3 wyjscia: nie ruszac ale to zaczelo szybko rosnac i nie wiadomo ile by pozyl, operowac z ryzykiem, ze moze sie nie obudzic ze wzgledu na wiek albo moga mu uszkodzic zwieracze i nie trzymalby kalu albo operowac i wieczyc, ze wszystko bedzie dobrze. Operacja przeszla dobrze, operowal go chirurg z Wroclawia, mial tez za jednym zamachem wykastrowane jajka, bo to byla glowna przyczyna tego guza i aby nie odrastal to trzeba bylo go wykastrowac. Wczoraj mial zdjete szwy, wszystko wygojone idealnie choc zakladali, ze bedzie sie paprac, bo to przy odbycie (ciagle go mylam i odkazalam zeby ladnie sie zagoilo) a za 2 tygodnie wyniki guza, wiadomo, ze na pewno byl rakowy ale badania wykaza jakie sa rokowania, czy i kiedy moga wystapic przezuty. Lekarz powiedzial, ze on ma 12 lat i zanim to nastapi to moze minac kilka lat, a Emi po prostu moze odejsc ze starosci. Taki stres przezylam i tyle strachu sie najadlam, ze szkoda gadac ale juz jest dobrze. Pozdrawiam Cie Olu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego sznaucerka tez dopadlo raczysko. Taki stres przezylam i tyle strachu sie najadlam, ze szkoda gadac ale juz jest dobrze. Pozdrawiam Cie Olu.

Kochana , współczuję Ci bardzo a najbardziej pieskowi, na pewno cierpiał ale będzie dobrze bo sznaucerki do "twarde sztuki" będzie jeszcze długo cieszył się szczęśliwym u Was życiem a zarazem dawał radość domownikom:) Trzymam kciuki za Emi !!!! Uściskaj mu łapkę ode mnie :)

Ja prawie , że pogodziłam się z odejściem naszej Soni , ale ostatnio jak zobaczyłam sznaucerka spacerującego ze swoim panem i pomyślałam o niej, że już nie mogę jej dotknąć , pogłaskać , przytulić to łzy popłynęły mi z oczu , brakuje mi jej i to bardzo. Ponieważ pochowaliśmy ją na skalniaku w ogrodzie to często z małym Michasiem stajemy obok tego miejsca i Michaś rozmawia z nią, opowiada jej co się dzieje, pyta się czy pilnuje nam domku jak nas nie ma . To są takie miłe momenty :)

Czekam na dobre wieści od ciebie i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Witaj Olu:)

Od kilku miesięcy przeglądam Twój dziennik budowy i prawie co tydzien wracam i oglądam zdjęcia. Jestem pod wrażeniem twojego domku oraz przepięknego ogrodu.

Szkoda że już tak intensywnie nie opisujesz tego co się dzieje u Ciebie:( Nic dziwnego ....pracę związane z budową zaczęłaś kilka lat temu.

Jeszcze raz gratulacje:)

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...