Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

Olu jakie kwiaty będą gościć w tym roku na Twoim tarasie?

 

Iza wpędziłaś mnie w zakłopotanie:o:o:o bo choć kwiatki już są to z nazewnictwem mam kłopoty - na pewno posadziłam pelargonie , niecierpki.... sanwitalie rozesłaną ;) resztę sfotografuję ii pokaże bo nazw nie pamiętam..

Więc zapraszam ponownie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iza wpędziłaś mnie w zakłopotanie:o:o:o bo choć kwiatki już są to z nazewnictwem mam kłopoty - na pewno posadziłam pelargonie , niecierpki.... sanwitalie rozesłaną ;) resztę sfotografuję ii pokaże bo nazw nie pamiętam..

Więc zapraszam ponownie:)

 

W takim razie z niecierpliwością czekam na zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam.

 

Może nie udzielałam się na forum ale byłam na bieżąco z Twoim pięknym ogrodem:yes:.

Jak zwykle zachwycający!!!

Jak większość mam pytanie do Ciebie Olu.

Czy jak kupiłaś basen to ze zwykłą pompą a potem zmieniałaś sam filtr, czy musi byś specjalna pompa na filtr piaskowy:confused:

Będę wdzięczna za odpowiedź, ponieważ ceny ze zwykłą pompą są dużo mniejsze za cały zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Pani Olu

Jestem wiernym "podglądaczem" od kilku lat Pani domu i ogrodu. My teraz tworzymy nasz ogród i robimy skalnik czy może Pani mi napisać czy pod białym kamyczkiem macie wyścieloną folie? jakie ma Pani kwiatki tam wsadzone ?

Pozdrawiam i jestem zakochana w Pani ogrodzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam.

 

Może nie udzielałam się na forum ale byłam na bieżąco z Twoim pięknym ogrodem:yes:.

Jak zwykle zachwycający!!!

Jak większość mam pytanie do Ciebie Olu.

Czy jak kupiłaś basen to ze zwykłą pompą a potem zmieniałaś sam filtr, czy musi byś specjalna pompa na filtr piaskowy:confused:

Będę wdzięczna za odpowiedź, ponieważ ceny ze zwykłą pompą są dużo mniejsze za cały zestaw.

Zwykła pompka była w zestawie , my dokupiliśmy filtr piaskowy - sprawdza się w 100% .

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Olu

Jestem wiernym "podglądaczem" od kilku lat Pani domu i ogrodu. My teraz tworzymy nasz ogród i robimy skalnik czy może Pani mi napisać czy pod białym kamyczkiem macie wyścieloną folie? jakie ma Pani kwiatki tam wsadzone ?

Pozdrawiam i jestem zakochana w Pani ogrodzie!!!

Witam Cię Gosiu:)

Wszędzie pod kamykami i korą jest agro-włóknina (czarna) a kwiatków mam tak dużo , że trudno byłoby mi je wszystkie spamiętać...najgorsze jest to , że prawie nie pamiętam nazw , kupuję te które mi się podobają , dla mnie nazwy są nieważne ;)

Zapraszam i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu

Pięknie,pięknie:)

Skalniak przepiękny.

Aż się nie chce wierzyć że tak można

wypielęgnować ogród. Gratulacje !!!

Wnuczek rośnie,już taki duży chłopak.

No ale mój już niedługo będzie miał dwa latka.

Miło że masz takich sympatycznych znajomych

z którymi się przyjaźnicie.

Wydaje mi się,że ostatnio ludzie już się tak nie spotykają.

Wszyscy za czymś gonią,zajęci swoimi sprawami.

A warto przecież cieszyć się życiem,dziećmi,wnukami.:yes:

Przesyłam miłe pozdrowienia dla całej rodzinki:hug:

KrysiaG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu już powtarzam się któryś raz z kolei ,że Twój ogród jak zwykle przepiękny :jawdrop: Ja to jeszcze mogę sobie tylko powzdychać żeby mieć taki ogród jak Ty ;)

Widać jak otaczasz wielką miłością swojego wnusia ,na pewno jestes z niego bardzo dumna :wiggle:

Pozdrawiam serdecznie :)

Kochana , najpierw się wzdycha , marzy a później realizuje i podziwia:) Każdy ogród jest na swój sposób piękny bo przecież wkładamy w niego swoją pracę i serce :) Wszystko przed Tobą. Mojego Michałak krótko mówiąc kocham i uwielbiam :)

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem od deski do deski, zrobiłem mnóstwo zdjęć/zrzutów ekranu.

Brak mi słów, jestem pod ogromnym wrażeniem.

Piękny dom, piękny ogród i piękna właścicielka.

Witam Cię Marcin:bye:

Powiem szczerze, podziwiam Cię i również jestem pod wrażeniem - tyle stron, od deski do deski......

Dziękuję za te wszystkie niezwykle miłe komplementy i zapraszam do oglądania kolejnych zdjęć :)

Pozdrawiam i życzę bezproblemowej budowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, pięknie, pięknie !!!!!! :hug:

 

Wszystko dograne na ostatni guzik :) a ukochany wnusiu rośnie jak na drożdżach, a tu tak całkiem niedawno oglądaliśmy zdjęcia po narodzinach ;) czas leci...

Tak to już jest, że cudze dzieci rosną najszybciej ;) Ostatnio oglądałam jego pierwsze kroczki a teraz próbuje ścigać się ze mną, jeszcze daje radę ;)

Ale u Was też wielkie zmiany - domek rośnie i brzuszek również :) Pewno spieszycie się żeby Miłoszka przywitać w nowym domku:)

Zdrowia dla Ciebie i synka życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu , Twój wnuczek już ma dwa latka :o

Uwielbiam takie maluszki, później to już troszeczkę pyskują :) Pewno kochasz go tak bardzo jak ja swojego , dla każdej babci to są największe skarby:)

Co do sąsiadów to mam wspaniałe towarzystwo ....i kochane sąsiadki :) spotykamy się pod każdym pretekstem ;) oj długo bym mogła pisać ..... dobrze , że je mam :)

Ciebie również gorąco pozdrawiam i cała rodzinkę :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu

To prawda wnuczek mój to taki słodki brojas.

Ale jak go nie rozpieszczać? Ja tylko synowi mówię

musicie jego poczynania temperować,ale babcia jak to babcia

na wszystko pozwala.Ale już widać ,że robi się z dnia na dzień mądrzejszy i będzie dobrze.

Przecież tak było z naszymi dziećmi, prawda?

Olu tak za parę dni jak mi emocje trochę opadną,zapraszam do mojego dziennika.

Napiszę o naszej budowie. Sprawa została zakończona.Zaczynają się następne.

Na razie pozdrawiam KrysiaG :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu

Ale jak go nie rozpieszczać?

Olu tak za parę dni jak mi emocje trochę opadną,zapraszam do mojego dziennika.

Napiszę o naszej budowie. Sprawa została zakończona.Zaczynają się następne.

Na razie pozdrawiam KrysiaG

 

Kochana Krysiu, babunie są od rozpieszczania bo jak miałoby być inaczej :)

Z tym że Michaś wie gdzie są granice i kiedy Ola mówi NIE to nie ma dyskusji ;) Inaczej zachowuje się przy mamie - sprawdza granice , co może i na ile może sobie pozwolić ? a mama bardziej pozwala niż ja ;) Uwielbiam ja mów do mnie Olusiu, Oluniu, babuniu ...och ja ja go kocham :rolleyes:

Chętnie zajrzę do Ciebie, bardzo ciekawa jestem jak zakończyła się Twoja budowa, obejrzę efekty Waszej pracy i będę podziwiać :)

Czekam z niecierpliwością :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...