Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za bardzo szybką odpowiedź.

Jesli możesz to zapytaj gdzie można kupić tą taśmę do dylatacji (czy w sklepie z materiałami budowlanymi)?

TAK

I jeszcze jedno pytanko: czy są jakieś konkretne miejsca, w których trzeba tą taśmę przykleić?

Wiem , że przy ścianach ..ale też robi się dylatacje gdzie obszar wylewek przekracza chyba 10m2...ale nie wiem dokładnie ...jak będą u mnie robić to Ci napiszę jak to było ...gdzieś na forum też coś o tym było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj piku :lol:

a gdzie ty sie budujesz :roll: jeśli wolno spytać :D i na jakim etapie jesteś???

chcieli cie lekko naciągnąć na cene stali

może nie chcieli :roll: tylko tam mieli takie wysokie ceny :) STAL-MET ul. Barona

później kupowałam w CENTRO-ZłOMIE (chyba sie tak nazywają ) na Brukowej (nie mylić z CENTRO-STALem)

 

to co sobie kupiłaś jakiej firmy i gdzie (jesli to nie tajemnica)

 

pewno, że nie tajemnica :lol: :wink:

kupiłam na Brukowej 16 w Aluminium Profilsystem bramę firmy Normstahl :lol:

ja specjalnie nie przyglądałam sie bramom wiśniowskiego ...oglądałam tylko jedną i w porównaniu z tą wydawała mi sie gorsza :( to nie znaczy , że zła :lol:

ja wybrałam taką jaka dla mnie była lepsza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć zajęcie

naprawdę to działa :lol: ......przyszła ekipa, musiałam wstać raniutko, pootwierać dom, załatwić cement, styropian folię ....itp od razu zrobiło mi się lepiej :lol: teraz juz jestem zdrowa :lol: :lol: :lol: tylko gorzej bo przez kilka dni będzie przestój :( wylweki muszą schnąć, od ocieplenia przyjdą w połowie m-c ...co ja będe robić :roll:

zacznę kopać rowy pod rurę do wodociągu :lol: :wink: byleby pogoda dopisała :lol: :lol: :lol:

a tak naprawdę to będę miała czas na pójście do fryzjera :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten środek domku się robi...

Bardzo sie cieszę, że ekipy dopisują i nie kantują. Oby tak dalej :D

 

oj, robi się coraz piękniej :lol: :lol: :lol:

prócz murarzy których troszkę pilnowałam, reszta ekip spisują się na medal :lol: :lol: :lol: oby tak dalej , żeby tylko nie zapeszyć , naprawdę mam szczęście :lol: ktoś widocznie czuwa nade mną :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruda1 napisała :

Jakoś nerwowo podchodzisz do bliźnich

no widzisz tak mam jak nic się nie dzieje na mojej budowie :wink: a tak na prawdę to bardzo kocham ludzi i jestem do nich bardzo przyjaźnie nastawiona do zwierzątek też :lol: :lol: :lol:

reszta wyjaśnień na priv

A brama :roll: owszem biała :lol:

A kto powiedział, że tylko ciemna by pasowała :roll: :lol: :lol: :wink:

wszystko jest pod kontrolą :lol: :lol: :lol:

więc wyjaśniam ...dach czarny, okna bagienny dąb a brama firmy Normstahl nie miała nawet zbliżonego koloru ..owszem był ciemny brąz (gładki) ale wtedy brama wyglądała jak z marketu blaszana...najlepszym wyjściem było zakupić białą .....lepiej wygląda biała niż zupełnie inny odcień brązu ...a elewacja będzie bardzo jasna , pastelowa wpadająca w seledynowo -żółty podobna jak tutaj ... mam nadzieje , że właściciele sie nie obrażą jak wkleję ich domek :roll:

http://foto0.m.onet.pl/_m/56cb79001cf66f8ec3ba5c071f2740f8,5,19,0.jpg http://foto1.m.onet.pl/_m/26207f877c05a37597dcd94ff93232fd,5,19,0.jpg

 

Widać, że brama jest biała ...okna zasłonięte żaluzjami ale też ciemne , chyba wszystko wygląda ok. gdyby było brzydko można zapłacić i malują bramę na jaki się chce kolorek nawet ze strukturą drewna ...jakby co to mogę zmienić ale chyba nie będzie potrzeby :lol: :lol: :lol: :lol:

 

To też PRZYTULNY ale z dwustanowiskowym garażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz tak mam jak nic się nie dzieje na mojej budowie

 

To może do fryzjera idź :wink: :wink: :wink:

 

 

A brama :roll: owszem biała :lol:

A kto powiedział, że tylko ciemna by pasowała :roll: :lol: :lol: :wink:

 

Z reguły stolarkę okienną i drzwiową daje się w tych samych kolorach. Rozumiem, że gospodarze chcą mieć akcencik, a jak chcą to i mają :wink:

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/56cb79001cf66f8ec3ba5c071f2740f8,5,19,0.jpg http://foto1.m.onet.pl/_m/26207f877c05a37597dcd94ff93232fd,5,19,0.jpg

 

Jaki słodki domuś, wiedziałam, że "przytulny" to jest "to" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...