Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pomyślałam na tym i po zastanowieniu umówiłam się na poniedziałek z fachowcem od osuszania Chyba skorzystam z wynajmu osuszaczy

 

jest ktoś taki? :o

 

w wogle jakim cudem wszystko umiesz dopasować, wybrać? :o :o Uczą tego gdzieś? Ja to wogle pomysłów nie ma na to, a Ty tak rach ciach, to wybrane, to zaklepane, tamto już masz i to też...

Podziwiam, naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolasz

 

ponieważ muszę się wprowadzić do domku na koniec lutego a wiem, że ściany, nawet przy ciągłym paleniu będą wewnątrz mokre, podłoga również to nie chcę ryzykować i wprowadzać się w wilgotne mury ....znalazłam firmę która wypożycza sprzęt do osuszania i chyba z tej opcji skorzystam :lol:

wogle jakim cudem wszystko umiesz dopasować, wybrać?

 

czasami w wolnej chwili przeglądam czasopisma, zastanawiam się co by pasowało do mojego domku, co mi sie podoba, wiem jaki styl mi odpowiada , jakie kolory i według tego schematu dobieram meble, kuchnie, podłogi, kafle......

biorę po uwagę również to, żeby było funkcjonalnie, wygodnie, przytulnie i żeby wszystko pasowało do siebie ......nie lubię nikogo szokować ale lubię mieć coś ładnego, oryginalnego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, ja to mam okropny mętlik w głowie, a najczęściej jak coś mi się podoba to jest z najwyzszej półki cenowej. Cóż poradzę na to, że mam dobry (czyt. drogi) gust... :wink:

 

Chyba mamy ten sam problem :wink:

Chociaż ja zrobiłam wstępny kosztorys, wiem ile mam, co będzie potrzebne, ile na co mogę przeznaczyć....jak coś szczególnie mi się podoba a cena kosmiczna to zastanawiam się z czego mogę zrezygnować lub co mogę kupić tańsze żeby mieć to co mnie zachwyciło :lol: ale czasem po przemyśleniach dochodzę do wniosku, że nie warto wydawać tyle kasy i wracam do poprzedniej opcji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jeśli chodzi o schody to podoba mi się pierwszy typ - konkretnie poręcze są takie jak w naszych marzeniach, ten drewniany dodatek jest jednak bardzo drogi szczególnie jeśli będzie dębowy.

Kominek też w naszym stylu, skromny ale jednak ma to coś.

Powiedz mi co mówili osuszacze na temat powodów nie schnięcia tynków, wylewki wam tak pięknie wyschły a przecież to była grubsza warstwa.

Pozdrawiam was serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o schody to podoba mi się pierwszy typ - konkretnie poręcze są takie jak w naszych marzeniach, ten drewniany dodatek jest jednak bardzo drogi szczególnie jeśli będzie dębowy.

mamy podobne marzenia :roll: :lol:

może poręcze nie muszą być dębowe

 

wylewki, owszem prawie suche, oprócz pokoju od północy.....ale i tak nie nadają się jeszcze pod położenie drzewa na podłodze .....mogły pozostać w głębi drobne kropelki ....po włączeniu ogrzewania podłogowego, wylewka może parować a jak drzewo dostanie nawet troszkę wilgoci to się wypaczy.....a jak wiesz na tym etapie nie mamy ani wody, ani gazu...włączenie podłogówki i wygrzanie wylewek nierealne :-?

tynki muszą schnąć w temp. co najmniej 20-25 stopni i musi być ruch powietrza ..wietrzenie....osuszanie musi postępować po woli, żeby wierzchnia warstwa nie stworzyła czegoś w rodzaju skorupki bo wilgoć zalegająca pod spodem i w pustakach może się nie wydostać ...tak więc jakieś dumuchawy - odpadają, osuszanie postępowałoby za szybko i w efekcie w głębi murów wilgoć nadal by była .....pewno przy ciepłym lecie mury by doschły :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest wełenka, to już pewnie znacznie cieplej jest, co? :lol: :lol: :lol:

Podbitka też prezentuje się bardzo ładnie. Ola napisz czy to oświetlenie robicie dookoła całego domu czy tylko np. nad tarasem i może wejściem?

Pozdrawiam :lol:

 

nad tarasem i wejściem :lol: :lol: :lol: tylko i wyłącznie :lol: :wink:

nad tarasem trzy większe , nad wejściem cztery mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy :

 

http://images29.fotosik.pl/130/4f8a36337417aad8.jpg

 

Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich, niech pokój, miłość i szczęście otoczy dzisiaj nas wszystkich.

 

Pada śnieg, suną sanki, jest renifer i bałwanki. Śnieżki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te święta będą wyjątkowe, a prezenty odlotowe.

 

P.S. Dzięki za wpis i pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...