Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

O RETY !!! znalazłam Twój dziennik zupełnie przypadkiem i to przez google....

 

i baaaardzo się cieszę, bo masz Wc w płytkach Caleidos Grespanii, które ja planuję na dużej łazience....

 

KObitko droga powiedz mi proszę jak Ci się spisują w utrzymaniu czystości, czy po umyciu nie ma zamazaji , jak się je kładzie...no wogóle....

 

widzę również że Ty wybrałaś ciepłe odcienie beżu i brązu, a u nas mają być te same odcienie ino w zimnej tonacji czyli blanco i burdeos....

 

czekam z niecierpliwością na wieści..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludzie WY to normalnie skarbnica wiedzy wszelakiej jesteście!!!!!!!!!!!!!!

 

Acca ja również w tych płytkach gustuję.... a Tobie jakie kolorki podchodzą? :wink: i mam pytanie czy ten program to może PRO 100 demo? jeśli tak to zdradź jak tam wgrać tę płytki, plis........ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
bo-war

Kiedy ja będę tak miała??? ....

 

Nawet się nie obejrzysz kiedy będzie po wszystkim :lol: dopóki trwa budowa jesteś podekscytowana wszystkim, żyjesz budową , cieszy Cię każda najmniejsza zmiana...później to już "nuda" po prostu sie bardzo fajnie mieszka :lol: :lol: :lol:

 

Dobrze, że mam jeszcze nie skończony ogród, więc ciągle ta adrenalina we mnie drzemie :wink:

 

Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak cudnie, pięknie wyszło. gratuluję :D

Zapytam przy okazji czy cokół masz drewniany- jaki to kolor, pięknie pasuje z płytkami marfil Tibet-mam te same. Właśnie sie zastanawiam jaki dać cokół. drugie pytanie -co to za lampy nad stołem w jadalni i w salonie nad lawą.

Szafki kuchenne śliczne- podoba mi sie,że nie za dużo jest tu pomarańczu- super, kominek boski-i tu przykład że nie potrzeba kamienia wokół aby było ładnie- tylko co zrobić jak kominek grzeje codziennie , wszak nie uniknie się brudzenia.

Pytanie trzecie- czy glazurnik nie mówił że płytki są trochę nierówne- wymiary są inne- u mnie sama zauważyłam że różnią sie o mm.Jaka fugę stosowałaś do płytek marfil czy są zaimpregnowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, cudnie to wszystko urzadzilas :D

Mam pytanie jak to zrobiliscie ze kominek tak malo odstaje Wam od sciany? I wlasnie ile cm jest wysuniety? Czy to zalezy od wkladu czy wklad wpusciliscie w komin?

 

Pieknie mieszkacie tylko pozazdroscic :D

 

Wiesz co tak ogladam teraz Wasze rzuty domku i jest on troche podobny do naszego, dlatego mam do Ciebie parę pytań i prosbe o radę.

 

Jaki macie wymiar salonu?

Ja tez caly czas zastanawiam sie jak ustawic wszystko w salonie i nie mam nadal pomyslu, wiem ze to jeszcze daleko ale lubie tak sobie czasem pomyslec o czyms przyjemniejszym jak tylko maksy i zaprawa :D

I jeszcze co do lazienki to masz ja troche poobna do mojej no moze troche wezsza, ale powierzchniowo podobna i widzisz tu mam najwiekszy problem bo nie wiem jak ustawic w niej wszystko, wwiem tylko ze na bank rezygnujemy z jednej umywalki, wanne zamieniamy na prostokatna i zostawiamy ja w tym miejscu co jest, wc tez, a prysznic z umywalka zamieniamy miejscami, chociaz teraz to juz sama nie wiem i zastanawiam sie nad rezygnacja z prysznica.

A moze Ty masz jakis pomysl bylabym bardzo wdzieczna za jakas rade bo nie wiem jak by bylo wygodnie i w miare przestronnie juz zglupialam :roll:

 

Gdybys miala troche czasu to wymysl cos i daj mi znac, bo widze ze u Ciebie jest wszystko fajnie i z gustem urzadzone tak wiec prosze o pomoc :roll: :D :roll:

Moj e-mail [email protected]

 

Pozdrawiam Wasza cala rodzinke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...