Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No dobrze , odpowiadam po kolei :)

 

acca5

cokół mam drewniany jesion,

lampy sama nie wiem jak się nazywają , kupowałam w Lerla Merlę

paliłam w kominku na tyle dużo, że gdyby miał się ubrudzić to by już byłby brudny , oprócz tego że nieraz wysypało mi się z szufelki jak wybierałam popiół nigdzie się nie zabrudziło ani okopciło ..no bo od czego?

płytki miałam z dwóch rzutów i pierwsze były większe od drugich ..ale w jednej partii wszystkie tego samego wymiaru.....jedne położone w korytarzu a drugie w kuchni więc jakiegoś problemu u mnie nie było :)

fugę zaproponowano mi w sklepie i taką wzięłam, niczym nie impregnowałam

jak na razie jest ok.

 

Agata i Łukasz

kominek odstaje tyle od ściany o grubość wkładu + 10cm

salon ma 51m włącznie z jadalnią i kuchnią ok 9x6

jak sobie posiedzisz w swoim salonie , popatrzysz , pomyślisz to same pomysły nasuną ci się do głowy -jak tak robiłam a później chodziłam do sklepu brałam prospekty mebli z wymiarami i układałam na podłodze deski patrząc czy i co się zmieści ...i tak to wyszło

przykro mi, że nie mogę ci pomóc ale mam wciąż mnóstwo pracy w ogrodzi i nie mam czasu nad zastanowieniem się ...zresztą to twój domek i musisz sama go urządzić :roll:

co do łazienki to nie rezygnuj z prysznica zostaw go tak jak jest i może przestaw wc na tą samą ścianę ( między prysznic a wannę) powinien się zmieścić jak wstawisz prostokątną wannę ... a na drugiej ścianie dużą umywalkę z wiszącą pod spodem szafką ...ale to tylko moje sugestie

życzę powodzenia i dziękuję za życzenia :lol: :lol:

 

magpie101

kółka na ścianie to gotowe szablony, kupione w OBI

 

acca5

 

już pisałam ale się powtórzę :wink:

finisz deska- jesion exclusive

 

 

Dziękuję za tyle pochwał, bardzo się cieszę ,że nie tylko nam się nasz domek podoba :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie to wszystko połączyłaś. Wybrałaś pomarańcz jako kolor spajający. Jest to tak radosny i słoneczny kolor że Wasze wnetrza sprawiają wrażenie wiecznych wakacji :lol: Jasne, przestronne, bardzo mi się podobają.

 

Mam pytanie o kanapę w córki pokoju. To skora? Gdzie ją kupowałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu !!! Rzadko piszę tu takie rzeczy, a jak już napiszę to z głębi serca: oczy mam takie :o Jest to jeden z najpiękniejszych domów, jakie tu na forum obejrzałam!!! Jeszcze raz gratuluję!

 

Teraz pełna zdrowej zazdrości pytam:

1) kolor ścian w sypialni?

2) kolor ścian Karoliny?

 

Jeszcze nie wiem, który chciałabym w sypialni swojej :oops:

 

 

3) Lampy w kuchni (przecudne) czy mocno sie kurzą? Wystarczy je przetrzeć szmatką czy trzeba ściągać klosze? Łatwo sie je ściąga?

 

4) Gdzie kupiłaś ten gres w przedpokoju, bo szukam i nie mogę znaleźć. Moze przez neta się da to kupić?

 

 

Pozdrawiam :D

 

PS. Jako że jeszcze nie jestem "ogródkowa", to tylko powiem, że zapowiada się nieźle, ale ja naprawdę sie nie znam. Sama na działce mam taki burdel że omijam jedną stronę działki z daleka :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolasz

 

aż mnie zamurowało :o jak przeczytałam co napisałaś :oops:

piszesz tak szczerze i z głębi serca to moje serducho się raduje :D :D :D

 

 

a teraz odpowiadam:

 

farby Caparola

kolorek u Karoliny to beż - wanilia i czekolada (niestety nr nie pamiętam a zapiski dawno już wyrzuciłam i sama teraz żałuję :( )

u mnie w sypialni brudny róż i bakłażan ale wpadający w szarość

 

lampy w kuchni jeszcze nie przecierałam :oops: bo nie są brudne , gdyby były to wystarczy przetrzeć szmatką, bez zdejmowania :lol:

 

płytki kupowałam w Cermagu w Łodzi na ul. Brukowa 15 B

tel.042 6165544

pamiętam, że dawałam tez adres, dziewczynie z W-wy i tam kupowała bo były tańsze niż w stolicy.

 

Powodzenia w wykończeniówce :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu świetnie Ci idzie z tym ogrodem w przyszłym roku będzie to wszystko cudnie wyglądać, zobaczysz :D

 

Mam do Ciebie jeszcze małe pytanko ile cm masz nad oknem z zewnatrz do podbitki dachu bo u nas w projekcie murlata idzie od razu na strop ale my zdecydowalismy sie podmurowac jeszcze maksem zeby nie padal cien na okna i zastanawiam sie czy dobrze zdecydowalismy.

Pozdrawiam cieplo a nawet goraco :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata i Łukasz

 

U nas na strop poszedł tylko jeden pustak (ścianka kolankowa) , okna u dzieciaków są od południa i jest super, bo jak słońce praży to u nich tylko oświetla parapet , nawet bez zakrywania okien roletami zawsze jest przyjemnie chłodno, a okna duże więc światła jest pod dostatkiem ...od zachodu już słońce jest niżej promienie słoneczne wpadają całymi oknami -dlatego tam wybrałam żaluzje ponieważ mogę sobie regulować dopływ słońca i za razem ciepełka :lol: i pomimo bardzo dużych okien w salonie nigdy nie jest gorąco :lol:

 

Myślę , że będziesz miała podobnie jak u mnie :lol: Ale to jeszcze zależy od cieśli , jak daleko wypuszczą Ci krokwie ...u mnie żeby domek nie wyglądał jak "podkasany" dach jest troszkę dłuższy niż w projekcie (schodzi niżej)

nie wiem czy napisałam zrozumiale :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, po prostu masz nizej okap niz to powinno byc.

 

U nas bedzie troche inaczej bo dach ma 30 stopni ale mam nadzieje ze zle nie bedzie bo lepiej zeby bylo wyzej niz mialo by nie byc swiatla w pokoju.

U nas jest tak ze wykusz jest od poludnia, 2 pokoje i okno kuchenne sa od wschodu i tam sa okna jedno szer. 1,50 a drugie 1.80 w kuchni 1,20 a od zachodu jest nasza sypialnia i salon a w salonie jest duze okno na 3m. Mam nadzieje ze nie bedzie zle.

A wlasnie jakie masz duze okna u dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze , odpowiadam po kolei :)

 

 

Agata i Łukasz

kominek odstaje tyle od ściany o grubość wkładu + 10cm

salon ma 51m włącznie z jadalnią i kuchnią ok 9x6

jak sobie posiedzisz w swoim salonie , popatrzysz , pomyślisz to same pomysły nasuną ci się do głowy -jak tak robiłam a później chodziłam do sklepu brałam prospekty mebli z wymiarami i układałam na podłodze deski patrząc czy i co się zmieści ...i tak to wyszło

przykro mi, że nie mogę ci pomóc ale mam wciąż mnóstwo pracy w ogrodzi i nie mam czasu nad zastanowieniem się ...zresztą to twój domek i musisz sama go urządzić :roll:

co do łazienki to nie rezygnuj z prysznica zostaw go tak jak jest i może przestaw wc na tą samą ścianę ( między prysznic a wannę) powinien się zmieścić jak wstawisz prostokątną wannę ... a na drugiej ścianie dużą umywalkę z wiszącą pod spodem szafką ...ale to tylko moje sugestie

życzę powodzenia i dziękuję za życzenia :lol: :lol:

 

 

Dziękuję za tyle pochwał, bardzo się cieszę ,że nie tylko nam się nasz domek podoba :lol: :lol: :lol:

 

Olu pisalas zebym nie rezygnowala z prysznica, wiec poszlam za twoja rada i zrobilam wstepny projekt lazienki z ustawieniem jaki planowalam na samym poczatku. Wanna bylaby prostokatna 1,50x0,90 a nie tak jak w projekcie i powiedz co o tym myslisz, bede wdzieczna i z gory dziekuje :D

http://images30.fotosik.pl/257/304242ad5ff9647e.jpg

 

A to ustawienie ktore Ty mi proponowalas tylko wanna znow troche mniejsza i prostokatna

http://images27.fotosik.pl/256/19713e8afb73d9d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu swoją pracą i tym ogrodem dołączysz do grona najpiękniejszych ogrodów na forum których posiadaczkami sa m.in Tola, Sonika i Ewka :lol:

Fajna koncepcja.Ładnie wydlada z góry. Mała działka ma swój urok. Można dokładnie zaplanować i przypilnować nasadzeń. I dbać potem łatwiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata i Łukasz

 

w tym drugim projekcie wanna narożna nie pasuje bo za mało jest przestrzeni między wanną a wc ....chyba żeby była inna wanna

ten pierwszy projekt z tą wanna jest nawet ok. można tam dać duże lustro na całą ścianę (jak ktoś lubi :wink: )

szafkę pod umywalkę lepiej zrobić wiszącą bo wtedy jest więcej przestrzeni .

Wymierz wszystko narysuj na podłodze kredą i zobaczysz gdzie co ustawić i jak będzie wygodniej.

Trzymaj się :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...