Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agata i Łukasz

 

w tym drugim projekcie wanna narożna nie pasuje bo za mało jest przestrzeni między wanną a wc ....chyba żeby była inna wanna

ten pierwszy projekt z tą wanna jest nawet ok. można tam dać duże lustro na całą ścianę (jak ktoś lubi :wink: )

szafkę pod umywalkę lepiej zrobić wiszącą bo wtedy jest więcej przestrzeni .

Wymierz wszystko narysuj na podłodze kredą i zobaczysz gdzie co ustawić i jak będzie wygodniej.

Trzymaj się :lol: :lol: :lol:

 

Dzieki tak chyba bedzie najwygodniej.

Wiesz co duzo osob mi napisalo zeby zrezygnowac z prysznica a dac wanne z parawanem prysznicowym, sama juz nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Olu. Milo widziec jak juz sie zagniezdziliscie w nowym domku :). Wszystko bardzo ladnie i harmonijnie wyglada. Nie moge sie doczekac kiedy juz bede miala co pokazywac tak jak Wy. Jak dobrze pojdzie to nad ogrodem bede pracowala dopiero w przyszlym roku:). A jak juz jestem przy ogrodzie to jak duza macie ta dzialeczke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz jak będzie Ci wygodnie :lol:

Ale prysznic to bardzo fajna rzecz , parawan na wannie tak do końca go Ci nie zastąpi :wink:

Pa!

Dzieki Olu tak wlasnie tez mysle i chyba poslucham Twojej rady w koncu w lazience nie musi byc tyle przestrzeni co w salonie. A jak patrze na Twoja lazienke to tez nie jest ona jakims salonem kapielowym.

Dzieki za wszystkie rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz seria kolejnych pytan :) :

 

1) Kuchnia - jakie macie okno? 150 x 150? Pytam bo ja wlasnie takie bede miala i zastanawiam sie czy zrobic jako jedno w calosci jak Wy czy moze dwuskrzydlowe. Takie duze to tylko rozwierne chyba mozna zrobic bo niby jak je na szerokosc otwierac?

 

2) Salon - Okno w salonie mam rowniez powiekszone. Wysokie na 2300 tak jak bylo w projekcie ale zwiekszylismy na szerokosc o kolejne 90cm wiec otwor tarasowy jest na 360. Teraz mam dylemat czy dac 4 x 90 czy 3 x 120. Z tym , ze te 120 bylyby przesuwane. Czy u Was jest wlasnie takie rozwiazanie?

 

3) Jadalnia - czy to okna 120 x 150?

 

4) I jedna prosba :) . Jak znajdziesz chwilke to oblec swoj domek dookola z aparatem i pokaz kazda elewacje. Chcialabym zobaczyc jakie macie rozstawienie tych okien. Bo na moim domku tekturowym wydaje mi sie , ze czesc scian elewacyjnych wyglada jakos pusto bez okien. Pokazesz swoje ? :) Please!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu zerknij tutaj: http://www.allegro.pl/item404172782_basen_stalowy_460x92cm_z_filtrem_chemia_gratis_.html

Nie chodzi mi o aukce czy basen ale o podesty wokół basenu. Może przyda Ci się taki pomysł ułożenia gotowych podestów żeby kamyczki się do stóp nie przyklejały :wink: l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz seria kolejnych pytan :) :

 

1) Kuchnia - jakie macie okno? 150 x 150? Takie duze to tylko rozwierne chyba mozna zrobic bo niby jak je na szerokosc otwierac?

 

o okienkach pisałam na 11stronie :lol:

 

w kuchni mam jedno duże -tylko uchylne, bo mam blat pod nim, dość szeroki , tak jak widać na zdjęciu .....i właściwie nawet jakby było rozwierne to i tak bym go nie otwierała , bo nie byłoby potrzeby...gdybym mogła to zrobiłabym wszystkie bez podziałów ale te u dzieci były za duże 180x150 i nie można było by ich w ogóle otwierać ....

 

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/5120ff7505d66640e669627902519f93,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu zerknij tutaj: http://www.allegro.pl/item404172782_basen_stalowy_460x92cm_z_filtrem_chemia_gratis_.html

Nie chodzi mi o aukce czy basen ale o podesty wokół basenu. Może przyda Ci się taki pomysł ułożenia gotowych podestów żeby kamyczki się do stóp nie przyklejały :wink: l

 

Dzięki serdeczne za pomysł :lol: tylko ,że my właśnie zrobiliśmy opaskę z kamyków (nie z piasku) żeby nic się nie przyklejało do nóg gdy wychodzimy z wody...bo dotychczas nie było trawki :wink: i kamyki super zdają egzamin

gdyby nie było tego co teraz jest to zapewne skorzystałabym z Twojej rady :D

dzięki raz jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak macie nawodnienie to powinno wszystko łądnie rosnąć. WOda to podstawa.

Zastanawiałam się czemu tawułki u Toli są takie śliczne, zieloniutkie, piekne kwitną.... A to sprawa wody. Nawozy owszem ale woda przede wszystkim. Moje tawuły posadzone w tym roku są marne ale moze to i lepiej, niech się ukorzenią a w przyszłym roku zaczne je popędzać i dbać o kwiat. :roll:

Przy takim uzbrojeniu będzie śliczny ogród :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow - macie 1100 metrow i tyle trawy dookola bedzie, wiec ja to dopiero bede miala co kosic. Moja dzialka caly czas mi sie wydaje mala bo jeszcze nic na niej nie ma ale po obejzeniu Waszej juz sie nie martwie. Wasz ogrod wyglada na duzy i prezentuje sie swietnie. Na wszystko jest miejsce i jeszcze tyle przestrzeni. Pozdrawiam goraco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta zielona siatka , ktora rozkladacie to jest ta siatka przeciw kretom? Pytam bo ja sie jeszcze nie znam na tych ogrodkowych sprawach i nawet projektu ogrodu nie mam.

 

A czy nie myslalas o bazylii na swoich grzadkach? :) Tak ladnie wyglada i pachnie a do kuchni wloskiej jest niezastapiona :). Ja bym tam posadzila gdymym miala grzadki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...