Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

a ja jeszcze wyproszę jedną informację

 

te bloczki granitowe służące jako krawężniki to skąd?

 

w każdej okolicy są hurtownie sprzedające kostkę granitową ....ja oczywiście kupowałam w swojej okolicy bo transport miałam za darmo ( biorąc kilka ton) :lol: :lol: :lol:

 

wpisz w google to hurtownie same Ci sie wyświetlą , najtaniej mają na południu Polski w ok. Wrocławia ..ale koszty transportu :o nie opłacało się :-? chyba , że Ty gdzieś w tamtych okolicach mieszkasz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czyli to jest po prostu granit pocięty w takie bloczki tak?

 

taki sam jak taka naturalna kostka granitowa tylko równiejszy?

 

czy chodzi o tohttp://www.kostkagranitowa.pl/foto/0600.jpg

jeśli tak, to jest to - jak piszesz granit pocięty na równą lub mniej równą kostkę , o różnych wielkościach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

 

no o to mi chodziło

 

tam był jeden kamień i nie można się było pomylić :lol:

 

chciałam go w obwódkę wziąć ale mi się potem przypomniało że go nie wrzucę z powrotem na sieć bo w pracy mi fotosik nie działa :lol:

 

dzięki raz jeszcze

pytałam tak dociekliwie bo to jest dużo większe niż zwykła kostka i myślałam że to się jakoś specjalnie nazywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Cię bardzo serdecznie kropkg czytałam twój dziennik z zapartym tchem i strasznie mi się podobał slicznie wszystko urządziliście jestem pod wrażeniem :D :D a ogród sliczniutki

bardzo mi się podoba wasza kuchnia jest cudna nawet nie przypuszczałam że w pomaranczach kuchnia swietnie się prezentuje :lol: :lol: życze powodzenia i mam nadzieje ze niebawen znowu jakies fotki wrzucisz na forum z twojego ogrogu pozdrawiam serdecznie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilaJ

 

Witam serdecznie następnego gościa w moich skromnych progach :D :D :D

Bardzo przyjemnie jest czytać jak innym również podoba się to co stworzyłam :oops: :lol:

W miarę jak ogród zacznie się rozrastać i stawać się coraz przyjemniejszy dla oczu - będę dziennik uzupełniać kolejnymi fotkami :lol: więc gorąco zapraszam :lol: :lol: :lol:

Myślę , że w każdym wnętrzu , ogrodzie, można znaleźć coś ciekawego , jakiś szczegół, który później stanie się inspiracją do stworzenia własnego niepowtarzalnego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie OLU!!

Jest prawie północ. Rzadko mam czas nawet bardzo RZADKO na uzupełnianie mojego dziennika (co mogłabym robić od prawie 3 godz, a mam zaległooości, że hej.), a ja siedze i czytam Twój dziennik i Komentarze. Jest to pierwszy dziennik jaki przeczytałam od dechy do dechy. To dowód na to pod jakim jestem wrażeniem. Wrażeniem specyfiki pisania, odpowiedzi, zdjęć, gustu, optymizmu UŚMIECHU....

Dużo czytam fragmentów, rad na forum, oglądam więcej zdjęć, bo to najszybciej. Ale Twój dom przykuł moją uwagę na "amen". To jest to: w każdym calu, w każdym wnętrzu, ogrodzie,w stylu. O gustach się nie dyskutuje, ale jak wszyscy piszą są pod wielkim wrażeniem. Ja również. W zamiarach moich było w holu jadalni i kuchni gres "połysk" - U Ciebie go znalazłam!!. Łazienki, wc - jestem zachwycona. Ja mam już zaplanowany wystrój mojego domku, ale Twoje inspiracje mącą mi w głowie. Ogromnie mi się podobają, szczególnie małe wc. Mam o podobnych wymiarach i interesuje mnie KOSMICZNA umywalka !! Malutka - idealna do mojego wnętrza wc. Proszę Cię o nazwę , bo nie doczytałam się typu umywalki. Może nikt nie pytał...

Mam okno 150x140 i nie wiedziałam, że tak fajnie może wyglądac "bez podziału". Jutro dzwonię i zmieniam w umowie to okno.

...A rozplantowanie ogrodu... "mistrzostwo świata"!!!!! . Mam działkę 1270m2. Jeszcze o tym nie myślę bo jestem dopiero na etapie dachu.Jak będę na etapie ogrodu to zwrócę się o rady ( w "ogrodzie " narazie plac budowy). Mój domek jest duży- 230 m2, z pomieszczeniami działalności gospodarczej mojego męża, więc długo nam schodzi budowa.Jak 2 domy :(

Przez cały czas widziałm Twoje zadowolenie, wieczny uśmiech na twarzy z etapów budowy. O kosztach nie wspomnę. Jestem zszokowana!!!. U mnie nie ma takiej możliwości. Buduje mi firma dom w całości prawie pod klucz. Nie załatwiam, nie biegam, nie sprawdzam. Ale jestem zadowolona. Nie mam jak do tej pory problemów z ekipą ( odpukać :wink: ) Z mężem oboje pracujemy do późnych godzin (17-19sta). Nie byłoby szans na jakiekolwiek załatwianie materiałów budowlanych. No.... ale niestety za taki " komfort" się płaci. Więc nawet nie porównuję Twojej wartości budowy do mojej. Ale nie o tym ... W każdym razie - Droga Olu! pisz, pisz, pisz o tym jak mieszkasz. A ja bedę pytać o rady na kolejnych etapach budowy. ZOSTAŁAŚ WYBRANA przeze mnie i już.

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia i grzegorz

 

Witaj Kasiu!!

 

Aż mi oczy wyszły :o :o :o jak przeczytałam Twój post , tyle pochlebstw :o

Muszę przyznać , że niezła z Ciebie zawodniczka :lol: cały dziennik z komentarzami przeczytać :roll: no, no.... ale nie ukrywam - bardzo przyjemnie mi się zrobiło i byłam baaaardzo wzruszona :lol:

 

Ta kosmiczna umywalka jest produktem firmy KOŁO :lol: to jest tzw. JAMNIK :lol: :wink:

niestety nie mogę podać Ci typu bo oddałam faktury koleżance, która robi mi rozliczenie do US o zwrot VAT-u

cieszę się , że możesz skorzystać z moich doświadczeń i jak tylko będę mogła będę służyć swoja pomocą :lol:

 

Pozdrawaim Cię również gorąco i życzę dalszej bezproblemowej budowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny domek

 

mam pytanie odnośnie kuchni Atlas, czy mozesz po jakims czasie uzytkowania powiedziec jak sie sprawuje?

 

czy lakiery sa trudne w utrzymaniu?

 

Jak na razie po 5m-c -wszystko gra :lol: :lol: :lol:

ponieważ w Atlasie stosują systemy zawiasów, szuflad, podnośników do frontów firmy BLUM to nic złego nie powinno się dziać nawet po wielu latach :roll: :lol:

 

Fronty lakierowane w ogóle nie są trudne w utrzymaniu czystości..wystarczy przetrzeć wilgotną szmatka a później do sucha. Przecieram je tylko przy okazji jak wiedzę , że ktoś zostawił swój odcisk na froncie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu jestem pod wielkim wrażeniem Twojego domku, wszystko cudne, uwielbiam tą kolorystykę, kuchnia marzenie, kolory ścian , kominek- rewelacja.

Gustuję w takich kolorach, o takich meblach w kuchni właśnie myślałam.

Na razie mieszkam jeszcze w bloku, ale mój syn tez ma zestaw Syriusza u siebie w pokoju.

W salonie meble też masz z BRW?

Jak mąż wstanie to pierwsze co będzie musiał obejrzeć Wasz domek.

Gratuluję i pozdrawiam

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu jestem pod wielkim wrażeniem Twojego domku, wszystko cudne, uwielbiam tą kolorystykę, kuchnia marzenie, kolory ścian , kominek- rewelacja.

Gustuję w takich kolorach, o takich meblach w kuchni właśnie myślałam.

Na razie mieszkam jeszcze w bloku, ale mój syn tez ma zestaw Syriusza u siebie w pokoju.

W salonie meble też masz z BRW?

Jak mąż wstanie to pierwsze co będzie musiał obejrzeć Wasz domek.

Gratuluję i pozdrawiam

Ania

 

Aniu jak mąż wstanie z łóżka to daj mu najpierw buziaka a później chwilkę żeby zjadł jakieś śniadanko :wink: :D

 

meble do salonu kupowałam w sklepie meblowym AGATA , te u córki to są juz trochę starsze ale chyba tak jak piszesz SYRIUSZ :)

 

Pozdrawiam serdecznie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola dom jak nazwa PRZYTULNY a ogrod pieknieje z dnia na dzien.Nie myslalas aby zajac sie urzadzaniem wnetrz lub ogrodow profesjonalnie?Uwazam ze masz niezwykly talent,wyczucie i gust.Pomysl o tym powaznie bo zobacz ile osob zauroczylas tym co stworzylas do tej pory :D

Pisalas ze jestes zadowolona z gresu w holu.Rozumiem ze dobrze sie go myje i nie znac na nim strasznie brudu.Ale mam pytanie odnosnie jego sliskosci-czy jest bezpieczny?Moje urwisu ciagle sa gdzies w biegu dlatego zastanawiam sie czy u mnie gres polerowany wchodzi w rachube :roll:

Jeszcze male pytnko odnosnie basenu :oops: Fakt ze bede go kupowac dopiero na przyszle wakacje ale zastanawiam sie teraz nad jego ksztaltem-czy nie lepiej byloby miec basen podluzny?Przegladnelam troche net i w sumie znalazlam troche w takim ksztalcie ale sa to baseny rozporowe (nie ze stelazem) i o duzo wiekszej pojemnosci dlatego teraz mam dylemat czy nastarcze go czyscic i czy woda nie bedzie zbyt lodowata :roll:

Zastanawia mnie ten okrag z kamyszkow na tylach domu-czy macie zmaira robic tam jakas altanke?

Mam nadzieje ze nas szybko nie opuscisz mimo finiszu budowlanego i bedziesz nadal pokazywac swoje dziela :D a my bezwstydnie bedziemy zgapiac twoje pomysly :oops: :D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...