Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ola dom jak nazwa PRZYTULNY a ogrod pieknieje z dnia na dzien.Nie myslalas aby zajac sie urzadzaniem wnetrz lub ogrodow profesjonalnie?Uwazam ze masz niezwykly talent,wyczucie i gust.Pomysl o tym powaznie bo zobacz ile osob zauroczylas tym co stworzylas do tej pory :D

 

Może i zauroczyłam parę osób :roll: ale nie ośmieliłabym się robić tego profesjonalnie do tego trzeba mieć przygotowanie , ja jestem tylko amatorką i to we własnym domu :lol:

 

Pisalas ze jestes zadowolona z gresu w holu.Rozumiem ze dobrze sie go myje i nie znac na nim strasznie brudu.Ale mam pytanie odnosnie jego sliskosci-czy jest bezpieczny?Moje urwisu ciagle sa gdzies w biegu dlatego zastanawiam sie czy u mnie gres polerowany wchodzi w rachube :roll:

 

Mój gres nie jest polerowany , to pół-poler i nie jest śliski , choć bardzo ładnie się błyszczy.... my jesteśmy nim zachwyceni , i nie tylko my :lol:

 

Jeszcze male pytnko odnosnie basenu :oops: Fakt ze bede go kupowac dopiero na przyszle wakacje ale zastanawiam sie teraz nad jego ksztaltem-czy nie lepiej byloby miec basen podluzny?Przegladnelam troche net i w sumie znalazlam troche w takim ksztalcie ale sa to baseny rozporowe (nie ze stelazem) i o duzo wiekszej pojemnosci dlatego teraz mam dylemat czy nastarcze go czyscic i czy woda nie bedzie zbyt lodowata :roll:

 

O utrzymaniu czystości w basenie gdzieś na forum czytałam...ja zmieniałam wodę po bardzo wietrznej pogodzie i jak zapomniałam go zakryć ale jak sie o niego dba to nie ma z nim większych problemów....woda nagrzewa się dość szybko ale jak jest cieplutko na dworze , moża kupić też do większych kolektory słoneczne i już nie ma problemu (my pomyślimy tym w przyszłym roku) teraz mąż kąpie sie prawie codziennie , ja jestem większy zmarzluch więc jak juz woda jest znacznie cieplejsza:wink:

 

Zastanawia mnie ten okrag z kamyszkow na tylach domu-czy macie zmaira robic tam jakas altanke?

 

Nie skądże znowu - to nasza Chorwacka plaża :wink: :lol: tam się opalamy , na drugi rok mam zamiar kupić taki duuuży leżak, może parasol....to jest świetne miejsce na wygrzewanie :lol:

 

Mam nadzieje ze nas szybko nie opuscisz mimo finiszu budowlanego i bedziesz nadal pokazywac swoje dziela :D a my bezwstydnie bedziemy zgapiac twoje pomysly :oops: :D :oops:

 

też taką mam nadzieje, że będę miała co pokazywać :roll: :wink: a jeśli sie komuś cos podoba to nie mam sprawy - może zgapiać :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość to grzech ,ale jak tu nie zazdrościć??? :-? :-? :-? U Ciebie jest poprostu pięknie ,wszystko ze smakiem dopracowane ,z gustem urządzone!! NIc tylko patrzeć i podziwiać .Jestem na etapie urządzania wnętrz i to jest bardzo trudne Pozdrawiam i gratuluje :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ale zdrowa zazdrość czasami czyni cuda :lol: :wink:

Również pozdrawiam i życzę powodzenia w urządzaniu domku :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może już ktoś o to pytał, ale po przeczytaniu Twojego dziennika od początku do końca (zrobiłam to pierwszy raz- z reguły kończę na przejrzeniu zdjęć, a tam tylko "zwykłe" domy ) nie mam obecnie czasu przeczytać komentarzy, więc z góry przepraszam. Mam pytanie co to za podłoga w salonie i jaką masz farbę w salonie (to przeważającą i tą na obudowie kominka.

A mam ten sam wkład kominkowy i Twoja obudowa mocno mnie zainspirowała.

 

Domek i ogród są PRZEPIĘKNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

"Mam pytanie co to za podłoga w salonie i jaką masz farbę w salonie (to przeważającą i tą na obudowie kominka.

A mam ten sam wkład kominkowy i Twoja obudowa mocno mnie zainspirowała.

 

Domek i ogród są PRZEPIĘKNE.

 

-finisz deska jesion exclusive

-w salonie bardzo jasny beż, na kminku oliwka (farby Caparol , nr nie pamiętam a notatki sama z przykrością stwierdziłam, że gdzieś sie zawieruszyły:( )

pozdrawiam

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiękuję bardzo za odpowiedź. Ja również myślałam nad produktem tej firmy, tylko, że nad finisz parkietem, teraz chyba wybiorę deskę. A zapomniałam jeszcze spytać co to za klameczki. (tak mi się wszystko podoba). :)

 

klameczki - dziś przerzuciłam faktury i ...nic :o

nie mam nazwy :( przykro mi , że nie mogę Ci pomóc :(

jeszcze spróbuje poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój dziennik Olu jest dla mnie czymś wyjątkowym. Ilekroć wydaje mi się że budowa jest czymś niemożliwym dla mnie zbyt nieosiągalnym marzeniem wtedy szybciutko zaczynam lekturę "Mójego kawałka...." od razu mi lepiej i optymizm bierze górę nad strachem.

Domek jest piękny, a ogród....marzenie.

pozdrawiam bardzo serdecznie Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu stalismy sie wlascicielami upragnionej dzialki budowlanej :D A projekt Przytulnego jest jednym z naszych faworytow. Wasz dom jest przepiekny - gustownie urzadzony. Mam do Ciebie Olu pytanie - czy moglabys umiescic jak wyglada Wasz zaadoptowany projekt - rzut parteru i poddasza ??? I czy poddasze jest uzytkowe czy tak jak pisalas wczesniej wykorzystalas je na strych ???

Pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...