Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

Kilka dni temu stalismy sie wlascicielami upragnionej dzialki budowlanej :D A projekt Przytulnego jest jednym z naszych faworytow. Wasz dom jest przepiekny - gustownie urzadzony. Mam do Ciebie Olu pytanie - czy moglabys umiescic jak wyglada Wasz zaadoptowany projekt - rzut parteru i poddasza ??? I czy poddasze jest uzytkowe czy tak jak pisalas wczesniej wykorzystalas je na strych ???

Pozdrawiam

Ewa

 

Witaj!

w moich komentarzach :

 

Wysłany: Pią, 16 Luty 2007 20:19 Wysłany: Wto, 10 Kwiecień 2007 14:21

są wklejone rzuty , adaptacja projektu parteru....trochę niewyraźne ale jak znasz ten projekt to będziesz zorientowana gdzie są jakie zmiany :wink: :lol:

poddasze jest nieużytkowe ale ponieważ nie chcieliśmy tam mieć bałaganu( dla mnie strych kojarzy się z gromadzeniem niepotrzebnych rzeczy) to zrobilśsmy sobie taki "ładny stryszek" jest położony karton-gips, pomalowany, rzucona wykładzina i służy nam jako : jedna część -pokój gościnny , druga suszarnia ,prasowalnia. Po podłodze ma 80m, wygląda imponująco :o Może jutro wkleję zdjęcia to sama zobaczysz :lol:

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Twój dziennik Olu jest dla mnie czymś wyjątkowym. Ilekroć wydaje mi się że budowa jest czymś niemożliwym dla mnie zbyt nieosiągalnym marzeniem wtedy szybciutko zaczynam lekturę "Mójego kawałka...." od razu mi lepiej i optymizm bierze górę nad strachem.

Domek jest piękny, a ogród....marzenie.

pozdrawiam bardzo serdecznie Iwona

 

Kiedyś napisałam, że jeśli się czegoś bardzo pragnie i w osiągnięcie celu mocno wierzy to spełnienie jest bardzo realne :lol: oczywiście bez przesady z tymi marzeniami :roll: :o

 

Zawsze marzyłam o domku a zwłaszcza o tym "kawałku ziemi" ogrodzie.... ale jeszcze 4 lata temu nie przypuszczałabym , że może to być realne :roll: :o a jednak marzenia moje się spełniły i to wcale jak widać, nie było takie trudne , budowa przebiegała bezproblemowo.....

 

bierzcie się do roboty :lol: :wink: a jak co nie tak to zapraszam

wtedy szybciutko zaczynam lekturę "Mójego kawałka...." od razu mi lepiej i optymizm bierze górę nad strachem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę takiej" lekkiej budowy" jak moja :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rzeczywiscie twój dziennik przykówa uwagę jak piszesz ,dodajesz zdjecia wszystko tak ciekawie wygląda aż miło się czyta twój dziennik

jestes bardzo ładną kobietką ,i widze że masz wnetrza urządzone ze smakiem a szczególnie podoba mi się kuchnia jest sliczna sama się nad taka zastanawiam jest poprostu boska pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudny dom - nie będę oryginalna i też pochwalę :D Kominek mnie normalnie powalił. Nawet się łamałam nad zmianą koncepcji naszego, bo mam już od dawna wybrany projekt, ale po starannych przemyśleniach doszłam do wniosku, że u nas jednak by nie pasował- za to jak będę chciała to wejdę do twojego dziennika, popatrzę sobie i pozachwycam. :D

Mam też pytanie- odnośnie stołu w jadalni: jest przecudny, prawie tak piękny jak kominek. Mój wymarzony: drewno łączone ze szkłem. Oczywiście moje pytanie dotyczy firmy, wymiarów, ceny, ew. gdzie go można kupić/zamówić.

I jeszcze jedno: nie tylko u Ciebie, ale w większości galerii domów forumowiczów stoły są zwykle na 6 osób, część rozkładana, inne nie - jak u Ciebie. Co robisz gdy przyjdzie do ciebie więcej osób? Pomijam święta, bo wtedy można jakoś organizować stół (rodzina przyjeżdża ze swoim :wink: :D ), ale tak na co dzień, np. wpadają grupą znajomi? Pytam, bo nie wiem jak przekonać męża, który uważa że w jadalni to powinna stać kolumbryna na conajmniej 12 osób (może być kolumbryna składana do mniejszych wymiarów - ale wtedy nici ze stołu szklanego :cry: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy chwala domek, wykonczenie i ogrod. Ja juz nie bede sie powtarzala :). Tak jak napisalam juz wczesniej podpisuje sie pod wszystkimi postami w twoich komentarzach . Jedyne co chcialam napisac teraz (aby zostawic slad iz nadal sledze Twoj dziennik) to : JAK JA CI ZAZDROSZCZE LABY !!! SIEDZENIA NA TARASIE !!! SMAZENIA BRZUSZKA!!!! I PODGRYZANIA ZDZBLA TRAWY!!! :) Ja juz bym chciala byc na Waszym miejcu.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też pytanie- odnośnie stołu w jadalni: jest przecudny, prawie tak piękny jak kominek. Mój wymarzony: drewno łączone ze szkłem. Oczywiście moje pytanie dotyczy firmy, wymiarów, ceny, ew. gdzie go można kupić/zamówić.

 

kupowałam w sklepie "meble Agata", nazwa R215 Cherry stół , wymiary 850x150, cena ok.1tys.

 

I jeszcze jedno: nie tylko u Ciebie, ale w większości galerii domów forumowiczów stoły są zwykle na 6 osób, część rozkładana, inne nie - jak u Ciebie. Co robisz gdy przyjdzie do ciebie więcej osób? Pomijam święta, bo wtedy można jakoś organizować stół (rodzina przyjeżdża ze swoim :wink: :D ), ale tak na co dzień, np. wpadają grupą znajomi? Pytam, bo nie wiem jak przekonać męża, który uważa że w jadalni to powinna stać kolumbryna na conajmniej 12 osób (może być kolumbryna składana do mniejszych wymiarów - ale wtedy nici ze stołu szklanego :cry: ).

 

Po pierwsze taki stół (na 6 osób) jest dla rodziny 4osobowej wystarczający, na co dzień to my z niego korzystamy, i tu on spełnia swoje zadanie w 100% :lol:

mam dodatkowy stół, który w razie potrzeby mogę dostawić , przykryć obrusem i sprawa załatwiona ...ale to nie zdarza się często ( jak odwiedzają nas "starsi goście" przypuszczam , że wolą siedzieć tradycyjnie przy zastawionym stole) ) ... na parapetówce było "parę" osób ale wtedy zrobiłam "szwedzki stół" i uważam , że to było najlepsze wyjście ...teraz już zawsze będę tak robiła :lol: mam fajnych znajomych więc nikt się nie pogniewa, że nie siedzi ciurkiem4-5 godz. przy zastawionym stole :wink: natomiast miejsca do siedzenia i pogadania jest wystarczająco dużo, zresztą np. latem robimy grila i raczej to się odbywa na tarasie :lol: i tam również nie kupowałam wielkiego stołu żeby nie zagracać tylko dwa mniejsze .....zawsze stoi jeden a jak jest więcej nas to przystawiamy drugi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek juz chwalilam, teraz pochwale caly dom i ogrod - slicznie :o

Mam jeszcze pytanko odnosnie kominka, czy marmur jest na jednej plaszczyznie - rowno z wkladem, czy wystaje?

 

to by było za proste :lol: i nie było by takiego fajnego efektu :wink:

wygląda to tak:

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK JA CI ZAZDROSZCZE LABY !!! SIEDZENIA NA TARASIE !!! SMAZENIA BRZUSZKA!!!! I PODGRYZANIA ZDZBLA TRAWY!!! :) Ja juz bym chciala byc na Waszym miejcu.

Pozdrawiam :)

 

Nie takie znowu laby :wink: jeszcze od strony frontu nie dokończone, czeka mnie jeszcze dużo pracy :o to taka krótka przerwa w między czasie :wink: :lol:

zapraszam Cię do siebie, posadzę Cię na moim miejscu :lol: po smażymy się razem :lol: :lol: :lol: grila zrobimy i piwko wypijemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Meduza32"czy poddasze jest uzytkowe czy tak jak pisalas wczesniej wykorzystalas je na strych ???

Pozdrawiam

Ewa

 

taki jest na razie mój stryszek :lol: jeszcze nie wykończony....ale to w późniejszym czasie

http://foto1.m.onet.pl/_m/55309573de5f62c3054346346043c739,21,19,0.jpg http://foto0.m.onet.pl/_m/8a07ed5b92e2ff783c2d4ab119ac7a04,21,19,0.jpg

 

jak na teraz jest gdzie się przespać, pranie wywiesić i wyprasować :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam olu dobrze ze zaczełaś prowadzidź dziennik po przerwie bo juz sie stersowałem i-))

napisze coś oryginalnego innego niż wszyscy którzy ci słodzą jakie to piekne i wspaniałe

masz zajebiscie wszystko zrobione bardzo mi sie podoba wszystko od a do z

czyli jestem oryginalny-))

super kolory ,wystruj ,meble naprawde wszystko zgrane,chyba bede musiał kiedys podjechac i zobaczyc to na zywo ( oczywiscie nawat jak nie bedziesz chciała to i tak sie wkrece)

mam takie pytanie o meble do kuchni

czy z tył masz szybe na scianie czy jakaś płyta

i jak mozesz to napisz mi na prv gdzie i za ile mozna dopaść kuchnie

własnie jestem na etapie zamawiania czyli moge coś zmienić

popzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"piku"

 

masz zajebiscie wszystko zrobione bardzo mi sie podoba wszystko od a do z

czyli jestem oryginalny-))

oczywiście, że oryginalny :lol:

 

chyba bede musiał kiedys podjechac i zobaczyc to na zywo ( oczywiscie nawat jak nie bedziesz chciała to i tak sie wkrece)

chciałabym, chciała:lol: :wink:

 

 

czy z tył masz szybe na scianie czy jakaś płyta

szybę

 

i jak mozesz to napisz mi na prv gdzie i za ile mozna dopaść kuchnie

mogę , zaraz to zrobię :wink:

 

popzdrawiam

ja Ciebie również :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany mam podobne poddasze- jeden wielki pokój- mam nadzieję że mój kiedyś tez tak będzie wyglądał. Jaki to kolorek -bardzo ładna zieleń- mięta? i kolor eqri- czy pamiętasz nr kolorów, jak to farba?http://images30.fotosik.pl/43/1c4f400b05c4f0c5m.jpg

 

Nie wiem jaki kolorek ....pierwsza farba jaka kupiłam to było zupełne nieporozumienie, brzydka żółć ....ale po dolaniu zielonego pigmentu powstała (jak to Ty pięknie nazwałaś) ładna mięta :lol: do drugiej części dolałam duużo białej i też jest fajny przytłumiony żółty..... i w taki sposób wykorzystałam ją na poddasze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...