Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ola, zapewne juz o tym pisalas ale ja oczywiscie nie moge znalezc. Czy wy macie okna z okleina jednostronna??? Dopiero teraz na zdjeciach zauwazylam ze od wewnatrz sa biale :) . Do tej pory nie zwracalam na to uwagi a teraz jestem zdziwiona :)

 

A dlaczego jestes zdziwiona :roll: Na zewnątrz są ciemne dąb bagienny, bo mniej brudzące i dopasowane ą do ciemnego dachu :D a wewnątrz białe bo pasują do każdego rodzaju mebli i koloru ścian, są takie neutralne i jaśniutkie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiona, ze dopiero teraz zauwazylam :) - tyle razy ogladalam zdjecia Twoich wnetrz i nie widzialam. Sama jestem na etapie decyzji co do okien. Myslelismy juz o tym samym rozwiazaniu ale jakos ostatecznie zdecydowalismy na okleine dwustronna. Z tym ze nasze "ostatecznie" nie jest ostateczne do momentu zakupu okien :)

 

Slyszalam jednak , ze ciemne okna optycznie zmniejszaja wnetrze wiec moze powinnismy sie jeszcze raz zastanowic. Pozyjemy , zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE !!!!

Wiekszosc moze obchodzic "oczkowa" rocznice ale ilu z nich moze sie pochwalic tak szczesliym pozyciem jak Wasze?Z Twoich postow bije cieplo i radosc zycia-nawet przy tak ciezkim doswiadczeniu jak budowa domu daliscie rade isc ramie w ramie wspierajac sie wzajemnie dlatego wcale mnie nie dziwi ze kazda kolejna rocznica cieszy Was jeszcze bardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusek

 

Zaraz przypomina mi się cytat Jonathan Carrolla:

 

"W pewnym sensie małżeństwo przypomina solidny złoty zegarek dziedziczony od pokoleń. Patrzy się na niego i się go po prostu ma, ale można mieć też zwyczajny, kupiony za 20 dolarów zegarek kwarcowy, zrobiony z gumy i plastiku, który nie wymaga ani czyszczenia, ani przechowywania w specjalny sposób, a przecież chodzi rewelacyjnie. Taką złotą piękność trzeba codziennie nakręcać, regulować, a raz po raz zanosić do zegarmistrza, żeby przeczyścił mechanizm... Taki piękny zegarek to oczywiście rzadkość, ale przecież gumowy i tak chodzi lepiej, nie wymagając przy tym żadnego zachodu. Kłopot z zegarkiem dwudziestodolarowy polega na tym, że pewnego dnia po prostu przestaje działać. Można go wówczas tylko wyrzucić i kupić nowy."

 

Wybór należy do nas :lol: :wink:

 

Dziękuję za gratulacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy :D Abyście przeżyli jeszcze 2 razy tyle w takim szcześciu...

http://orchidea24.pl/modules/shop/upload/images/456.jpg

 

Tak sobie myślę... ja jestem jeszcze młoda i nawet nie mieliśmy z mężem pierwszej rocznicy ślubu chociaż już nie długo bo 13 pazdziernika... ale tak sobie mysle ze tez chciala bym przezyc tyle z moim mezem w zgodzie i milosci.

Zazdroszcze Wam takiej milosci...

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusek

 

Zaraz przypomina mi się cytat Jonathan Carrolla:

 

"W pewnym sensie małżeństwo przypomina solidny złoty zegarek dziedziczony od pokoleń. Patrzy się na niego i się go po prostu ma, ale można mieć też zwyczajny, kupiony za 20 dolarów zegarek kwarcowy, zrobiony z gumy i plastiku, który nie wymaga ani czyszczenia, ani przechowywania w specjalny sposób, a przecież chodzi rewelacyjnie. Taką złotą piękność trzeba codziennie nakręcać, regulować, a raz po raz zanosić do zegarmistrza, żeby przeczyścił mechanizm... Taki piękny zegarek to oczywiście rzadkość, ale przecież gumowy i tak chodzi lepiej, nie wymagając przy tym żadnego zachodu. Kłopot z zegarkiem dwudziestodolarowy polega na tym, że pewnego dnia po prostu przestaje działać. Można go wówczas tylko wyrzucić i kupić nowy."

 

Wybór należy do nas :lol: :wink:

 

Dziękuję za gratulacje :lol:

 

Ja także dołączę do gratulacji. A na zdjeciach wyglądacie jak Młoda Para prawie :D

Przeczytałam ten framgent i przyznam sie, że to bardzo dobra wskazówka. szczegolnie, ze my dzis też w temacie i obchodzimy swoją rocznicę.

Jeszcze raz Wszystkiego naj naj naj w Oczkową Rocznicę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepięknie w tym Waszym domku...kominek cudny, wszystko mi się podoba...dużo pracy i serca w to włożyłaś, ale efekt niesamowity...jak będę na etapie wykończeń, bo na razie papierologia, to napewno coś odgapię...chyba nie masz nic przeciw, a tymczasem życzę samych miłych chwil w nowym domku...pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagle siedzi mi to w glowie wiec zapytam:Jak macie podzielone okno tarasowe?Czy te kwatery sa rowne czy ta jedna otwierana jest wezsza?

Zastanawiam sie czemu nie wybralas rozwiazania drzwi przesuwanych?Ja planuje rowniez 2 duze przeszklenia w salonie (jedno moze bedzie 360 cm szerokie (3 razy po 120-w tym jedna witryna a 2 przesuwka) a drugie tylko witryna 2X120)

Ciagle sie waham czy okna z PVC beda wystarczajaco bezpieczne i wytrzymale

przy tak duzych przeszkleniach ale jestem leniem i nie chce brac okien drewnianych (malowanie)

Jeszcze odnosnie ogrodu-jaki masz rodzaj tui?Czy wszystie przyjely sie bez prolemu bo widze ze kupilas juz je dosc spore

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagle siedzi mi to w glowie wiec zapytam:Jak macie podzielone okno tarasowe?Czy te kwatery sa rowne czy ta jedna otwierana jest wezsza?

Zastanawiam sie czemu nie wybralas rozwiazania drzwi przesuwanych?Ja planuje rowniez 2 duze przeszklenia w salonie (jedno moze bedzie 360 cm szerokie (3 razy po 120-w tym jedna witryna a 2 przesuwka) a drugie tylko witryna 2X120)

Ciagle sie waham czy okna z PVC beda wystarczajaco bezpieczne i wytrzymale

przy tak duzych przeszkleniach ale jestem leniem i nie chce brac okien drewnianych (malowanie)

Jeszcze odnosnie ogrodu-jaki masz rodzaj tui?Czy wszystie przyjely sie bez prolemu bo widze ze kupilas juz je dosc spore

Pozdrawiam :D

 

Oj! kakusek

specjalnie dla Ciebie pokazywałam swoje okno w salonie (komentarze str.8 , post wysłany: Wto, 6 Listopad 2007 19:44 )

dlaczego nie wybrałam drzwi przesuwanych :roll: nie pamiętam ale na pewno miałam powód :lol: bo z tego co mi się przypomina to chyba bralismy takowe pod uwagę.

Tuje szmaragd, są duże i wszystkie się przyjęły :D przynajmniej do dziś nic się z nimi złego nie dzieje :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

Witam serdecznie bardzo gorąco Państwu GRATULUJĘ domek wygląda FAN-TA-STY-CZNIE naprawde super sam przeglądam różne projekty bo moje marzenie to również taki "mały" przytulny domek i kto wie może się uda działeczka już prawie jest :) .Pozdrawiam

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik75625.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...