Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kropq, jutro wstawiają mi drzwi. Nie powiem- strasznie się boje tego koloru.

A skoro masz ten sam kolor drzwi, może byłabyś mi w stanie doradzić, czy w przedpokoju pasowałaby garderoba w kolorze orzech?

Jakie masz odczucia w swojej łazience? Czy te drzwi nie gryzą się z zupełnie inną kolorystyką, taką jak wenge?

Powiedz mi jeszcze czy ta pomarańcz jest bardzo rażąca, czy dużo zależy od światła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropq, jutro wstawiają mi drzwi. Nie powiem- strasznie się boje tego koloru.

Powiedz mi jeszcze czy ta pomarańcz jest bardzo rażąca, czy dużo zależy od światła?

 

Zupełnie Cie nie rozumię :roll: boisz się ale przecież sama wybrałaś ten kolor.... a poza tym przecież to nie pomarańczowy,... mam do niego dopasowaną szafkę na buty (grusza polna? chyba ) ale to juz nieco inny kolor mniej wyraźny,mdły o gładkiej strukturze ...i takich drzwi bym nie wybrała ale te co mam (odgrzebałam fakrtury i sprawdziłam dokładnie - Drzwi firmy KORONA , kolor calvados dąb ) są piękne :wyrazisty kolor, struktura dębu, piękne wysłojenie..... na zdjęciach wyglądaja nieco inaczej w rzeczywistości są bardzej ciemne ale na pewno nie pomarańczowe :wink:

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/0db7e565816e0e88f7bea12b50f8718c,5,19,0.jpg http://foto1.m.onet.pl/_m/24cb0aaa4c32b3a69649c3dc2545db1d,5,19,0.jpg

 

przez to, że jest to "mocny" kolor , zdecydowany, wyraźny to ten ciemny w łazience wenge nie tłumi go i jednocześnie drzwi calvados przy nim nie wygląda blado. Może to wszystko zależy od wielu czynników od reszty wystroju :roll:

sama zobaczy czy u mnie jest pomarańczowo :roll: brzydko :roll:

http://foto2.m.onet.pl/_m/e69462f4a812b987152043eed8b7cdca,10,19,0.jpg http://foto1.m.onet.pl/_m/68bd7521eef685e24613740e23189b51,10,19,0.jpg

 

Chyba martwisz sie na zapas :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkq czy mogłabyś mi powiedzieć jakiej szerokości są Twoje schody? czy to 70cm? Pytam, ponieważ z mężem chcemy sobie zrobić małą sypialnię na poddaszu, ale nie za bardzo mamy miejsce na szerokie schody. Max. 70 cm się zmieści. Czy po takich schodach można w miarę wygodnie poruszać się?

A tak bez słodzenia też uważam, że prezentują sie bardzo elegancko i lekko :) . Czy 7tys. wystarczy mi na podobne?? :-? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkq czy mogłabyś mi powiedzieć jakiej szerokości są Twoje schody? czy to 70cm? Pytam, ponieważ z mężem chcemy sobie zrobić małą sypialnię na poddaszu, ale nie za bardzo mamy miejsce na szerokie schody. Max. 70 cm się zmieści. Czy po takich schodach można w miarę wygodnie poruszać się?

A tak bez słodzenia też uważam, że prezentują sie bardzo elegancko i lekko :) . Czy 7tys. wystarczy mi na podobne?? :-? :)

 

Ponieważ nie mieliśmy w planach góry tylko taki stryszek (a i tak wyszło co innego), to żeby nasz korytarz nie był zbyt szeroki -pani architekt wyznaczyła na schody najmniej miejsca jak tylko się dało : czyli uznała , że 90cm to najmniej.....ale same stopnie mają 75cm , parę cm odstają od ściany i jeszcze zostawione zostało miejsce na poręcze które może w przyszłości zostaną zrobione (jak zajdzie potrzeba :wink: )

myślę , że jeśli nie masz tyle miejsca to zrobią Ci takie jakie zechcesz :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola , ja znowu po porade do doswiadczonej "przytulnej" :).

 

Sprawa telewizora. U nas podobnie jak u Was kominek na jednej a telewizor na przeciwnej scianie. Z tym , ze kominek bedzie narozny a telewizor wiszacy. Tak czy inaczej - zastanawia mnie sprawa slonca. Okna salonu skierowane sa na poludnie. Od strony kominka slonce wschodzi a od strony telewizora zachodzi (czy u Was jest tak samo? ) . Przy takim ukladzie w salonie jest caly czas slonecznie . I teraz pytanie czy da sie ogladac telewizor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola , ja znowu po porade do doswiadczonej "przytulnej" :).

Przy takim ukladzie w salonie jest caly czas slonecznie . I teraz pytanie czy da sie ogladac telewizor ?

 

Jako doświadczona "przytulna" może "przytulanka" :wink: powiem Ci, że mam tak samo jak Ty z tym słońcem, ale jakoś nie zwróciłam uwagi na to żeby mi to w jakiś sposób przeszkadzało ....bo ja lubię słoneczko :lol: a tv latem prawie wcale nie oglądałam 8) teraz dopiero troszkę , kiedy wieczór robi się tak szybko.....mało tego przez ten cały czas jak mieszkamy, miałam tylko 3 dobrze odbierające programy :wink: dopiero dziś mąż wykupił cyfrę + :lol: Taka ze mnie amatorka telewizji :roll: :wink: :lol:

Chociaż przy zachodzie nie powinno być żadnych problemów :lol: no może o wschodzie :roll: ale kto by o 6.00 czy 7.00 oglądał telewizję :roll: są fajniejsze sprawy które tak rano można robić :wink: .....np. oglądać wschód słońca, słuchać śpiewu ptaków ...... :wink:

Pa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też wczoraj skosilismy trawę. Miałam obiekcje czy robić to przed zimą ale trawa była tak duza, że pewnie gniłaby zimą. Wykosilismy więc jednocześnie usuwając razem z trawą zalegające w niej liscie :lol:

Mam nadzieję, ze nic tym naszym trawom nie będzie :roll: ma być chłodno już ale jeszcze bez mrozu.

Te lampy zawsze mi się podobaly. Prosty, elegancki wzór. Kiedys i ja o nich myślałam ale ostatecznie wybrałam z prześroczystymi kloszami bo mam niewiele tych lamp a chciałam by dawały więcej swiatła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...