Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My też wczoraj skosilismy trawę. . Wykosilismy więc jednocześnie usuwając razem z trawą zalegające w niej liscie :lol:

Mam nadzieję, ze nic tym naszym trawom nie będzie :roll: ma być chłodno już ale jeszcze bez mrozu.

Te lampy zawsze mi się podobaly. Prosty, elegancki wzór. Kiedys i ja o nich myślałam ale ostatecznie wybrałam z prześroczystymi kloszami bo mam niewiele tych lamp a chciałam by dawały więcej swiatła.

 

Nasza trawa dopiero teraz nabrała ładnego wyglądu , przez to krótkie ścięcie...a poza tym, chociaż u mnie tych liści nie było tak wiele, to ciągle mnie denerwowały , kosiarka wciągnęła je jak odkurzacz :lol:

chyba mrozów takich dużych od razu nie będzie :roll:

Jeżeli chodzi o lampy to świecą tak mocno, że od strony ogrodu zrobiliśmy na ściemniaczu bo wręcz oślepiały :o od frontu jest ich mniej (trzy) ale i tak musimy coś wymyśleć :roll: do nich pasują energooszczędne i nawet te najsłabsze dają za dużo światła , tym bardziej , że zaraz obok stoi słup energetyczny z lampą ...mam cały dom oświetlony :lol: tak więc te z przodu są powiedziałabym raczej dla ozdoby, nie mniej- jak już są to powinny świecić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny dzienniczek no i domek super urzadony w srodku jak i super urzadzone na zewnatrz,czy ktos wam robi projekt zieleni?

 

Nie, na początku chcieliśmy ale skoro pani oznajmiła nam , że cena za powiedzmy za najskromniejszy to 3tys. zrezygnowaliśmy na rzecz krzaczków do ogrodu :lol: teraz jestem bardzo zadowolona bo wiem , że to co mam to tylko zawdzięczam sobie :lol: a i tak ci co się trochę na ogrodach znają podpytują, który ogrodnik nam taki fajny projekt zrobił...czyżby był zrobiony po fachowemu :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknieeeeeeeeeeee!!! jestem pełna podziwu zwłaszcza dla ogrodu, narazie jednym tchem oglądałam zdjecia teraz poczytam może trochę normalnie cudo ten Wasz domek i ogródek !!! pozdrawiam i gratuluję

ps ciekawa jestem czy za parę lat moj ogródek będzie choć w 1/10 tak świetny jak Wasz???? Oto jest pytanie Ale kiedy to będzie.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie! Już wiem gdzie zasięgnąć porad w razie potrzeby. Mam nadzieje, że moge na porady liczyć?

Ogród cudeńko (jak u Toli) i domek również śliczny (jak u Toli). Aż zazdroszczę takiego gustu, bo też chciałabym tak mieszkać (w pięknie urządzonym domku z pieknym ogrodem) i nie wiem czy choć w połowie będe zadowolona ze swoich wyborów co do wykończeniówki wnętrz, nie mówiąc już o ogrodzie? :roll:

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola czy Twoja ekipa budowlana i ciesle dzialaja rowniez w malopolsce czy tylko w Twoich regionach?Chyba bylas z nich zadowolona a przegladajac poczatki dziennika znalazlam ceny ktore podalas wiec wydaje mi sie ze byli dosyc tani.Jezeli moglabym prosic o jakis namiar :D (zdaje sie ze byli to jacys gorale)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Oryginalna to na pewno nie będę, ale co mi tam...

Domek, ogród, wnętrza - przecudne!!!! Pierwsza klasa!!!! Mistrzostwo!!!!

Mam wielką prośbę. Czy mogłabyś napisać kolor (i nazwę firmy) klinkieru, z którego zrobione jest ogrodzenie? Przepraszam, ale niestety z braku czasu nie przeczytałam całego dziennika, głównie to oglądałam zdjęcia, więc być może już o tym pisałaś. Mam nadzieję, że to jednak nie będzie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kropkq,

Straszliwie podoba mi się twój ogródek, jest boski :)

Domek też jest śliczny, bardzo podoba mi się twój wkład kominkowy mogła byś dokładnie podać jaki to model?

I jeszcze mam prośbę o podanie nazwy dachówki oraz jaki kolor ma twoja elewacja ?

Pozdrawiam :)

 

Wkład kominkowy DOVRE

materiał wykonania komory: żeliwo wysokiej jakości

wyposażenie: drzwi proste o nowoczesnej linii z szybą 36" otwierane na lewą stronę,dwa regulatory dopływu powietrza do spalania: prawy - bezpośrednio na palenisko, lewy - zabezpieczający szybę przed zadymianiem, automatyczny szyber, popielnik, przyłącze powietrza z zewnątrz, uchwyt stalowy wielofunkcyjny (otwieranie drzwiczek, wyjmowanie popielnika, sterowanie dopływem powietrza), system dopalania spalin.

Dachówka celtycka -czarna

elewacja - niestety ale nr nie mam zapisanych :-?

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna to na pewno nie będę, ale co mi tam...

Domek, ogród, wnętrza - przecudne!!!! Pierwsza klasa!!!! Mistrzostwo!!!!

Mam wielką prośbę. Czy mogłabyś napisać kolor (i nazwę firmy) klinkieru, z którego zrobione jest ogrodzenie? Przepraszam, ale niestety z braku czasu nie przeczytałam całego dziennika, głównie to oglądałam zdjęcia, więc być może już o tym pisałaś. Mam nadzieję, że to jednak nie będzie problem?

 

Kolor cegiełek klinkierowych to Sahara ale firmy nie pamiętam a nie mam już siły przeglądać wszystkich faktur, dostaje dużo takich pytań na priv, myślę , że mnie zrozumiesz. Sorki :lol:

Pozdrawiam serdecznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i gratuluję pięknego domu. Wnętrza są według mnie bardzo ciepłe i gustowne i wręcz zapraszają żeby wejść. Podziwiam też umiejętność zakladania i pielęgnowania ogrodu własnymi rękami - ja licze na fachowców i na to że zdążę się jeszcze czegos nauczyć......Wasz ogród jest cudownym dopełnieniem domu...no i ten basen....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna to na pewno nie będę, ale co mi tam...

Domek, ogród, wnętrza - przecudne!!!! Pierwsza klasa!!!! Mistrzostwo!!!!

Mam wielką prośbę. Czy mogłabyś napisać kolor (i nazwę firmy) klinkieru, z którego zrobione jest ogrodzenie? Przepraszam, ale niestety z braku czasu nie przeczytałam całego dziennika, głównie to oglądałam zdjęcia, więc być może już o tym pisałaś. Mam nadzieję, że to jednak nie będzie problem?

 

Kolor cegiełek klinkierowych to Sahara ale firmy nie pamiętam a nie mam już siły przeglądać wszystkich faktur, dostaje dużo takich pytań na priv, myślę , że mnie zrozumiesz. Sorki :lol:

Pozdrawiam serdecznie :lol:

 

Jeśli to Sahara to już wszystko wiem. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz :D

 

Witaj kropkq,

Straszliwie podoba mi się twój ogródek, jest boski :)

Domek też jest śliczny, bardzo podoba mi się twój wkład kominkowy mogła byś dokładnie podać jaki to model?

I jeszcze mam prośbę o podanie nazwy dachówki oraz jaki kolor ma twoja elewacja ?

Pozdrawiam :)

 

Wkład kominkowy DOVRE

materiał wykonania komory: żeliwo wysokiej jakości

wyposażenie: drzwi proste o nowoczesnej linii z szybą 36" otwierane na lewą stronę,dwa regulatory dopływu powietrza do spalania: prawy - bezpośrednio na palenisko, lewy - zabezpieczający szybę przed zadymianiem, automatyczny szyber, popielnik, przyłącze powietrza z zewnątrz, uchwyt stalowy wielofunkcyjny (otwieranie drzwiczek, wyjmowanie popielnika, sterowanie dopływem powietrza), system dopalania spalin.

Dachówka celtycka -czarna

elewacja - niestety ale nr nie mam zapisanych :-?

Pozdrawiam :lol:

 

Jeśli chodzi o kominek to o tych wszystkich zaletach wkładu przeczytałam w twoim dzienniku budowy a mi chodziło o dokładny model !

 

Czy to jest wkład kominkowy Dovre 2180 CBS ?

podaje link

http://www.sanmet.pl/wklad_grzewczy_dovre_2180_cbs-produkt_dodaj_komentarz-72.html

 

I jeszcze jedno pytanie co to za marmur jest obok wkładu i czy dodatkowo jest tam jakaś szyba?

 

 

 

 

zrobiłam zdjęcia wykończonego kominka, bardzo się nam podoba ... i wszystkim którzy go obejrzeli :lol: :lol: :lol:

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/a39e050687578910706e6b81276a565c,5,19,0.jpg http://foto1.m.onet.pl/_m/5d1a382aed39232a75555bdaff67e391,5,19,0.jpg http://foto1.m.onet.pl/_m/8f4573578e29176217e87dad3ade0681,5,19,0.jpg http://foto0.m.onet.pl/_m/e365fb51b8c812c2fb98f33270f4cc38,5,19,0.jpg

 

Kominek jest naprawdę super i nie dziwie się że wszyscy wpadają w zachwyt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...