Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie i gratuluję pięknego domku:). Czy możesz napisać skąd są kółka na ścianie w pokoju syna? Naklejki? Szablon? I co to za kolor ten zielony? Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Tak to są naklejki kupione w jakimś markecie.....koloru Ci nie podam, bo nie pamiętam..... kartkę z numerami kolorów w czasie przeprowadzki zagubiłam , malowałam farbami Caparol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudownie przystroiłaś dom. :p :lol: :D Bardzo mi się podoba.

Mam pytanie jak (lub na co?) zawieszaliście lampki na zewnątrz. Oraz ten stroik na drzwiach.

Pytam bo też chcieliśmy przystoic dom, ale nie chcę przy okazji niczego niszczyć.

 

Gdzie kupiłaś te wszystkie piękne i gustowne ozdoby (chyba że jesteś tak zdolna że robisz sama jak niektóre tutaj forumowiczki :wink: ). Bardzo podobaja mi się te szyszki w kuchni na oknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ach.... ale pięknie.... nic dodać, nic ująć...i już nie mogę się doczekać jutra. Czym nas zaskoczysz? Masz świetny gust!

 

A tak poz tematem świątecznym (coś z bardziej przyziemnych spraw) chciałam Cie zapytać co masz na podłodzie w kuchni i salonie. Te płytki w kuchni mają połysk czy są raczej matowe? Może pamiętasz producenta? A w salonie to pewnie deska? Możesz napisać jaka? Świetnie sie wszystko komponuje.

Ale pytań :roll: . Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anetina dziękuję za życzenia i również życzę Ci wszystkie, wszystkiego najlepszego w te cudowne Święta oraz spełnienia marzeń:lol:

M@gdalena

zawsze jesteś mile widziana w moich progach, Twoje osiągnięcia również oglądałam i myślę , że nie potrzebnie martwiłaś się o kolor drzwi i to czy zdołasz ładnie się urządzisz- świetnie sobie poradziłaś , wszystko wygląda bardzo ładnie i gustownie :lol: :lol: :lol: wklej więcej zdjęć.

Aga - Żona Facia

na zewnątrz mąż przymocował lampki do rynien , nie musiał niszczyć, dziurawić ocieplenia....stroik na drzwiach zawisł na maleńkich gwoździkach wbitych od góry w drzwi , jak go ściągniemy to gwoździki pozostaną do następnych świąt (szkoda wyrywać i znowu na przyszły rok dziurawić drzwi) i tak są niewidoczne.

Jeżeli chodzi o ozdoby to jest to zbiór z kilku lat :wink: kupowane były w dużych marketach, sklepach z ozdóbkami, kwiaciarni.....stroik na drzwi zewnętrzne i szyszki w OBI....na robienie ozdóbek nie miałabym już cierpliwości , wystarczy ,że cały dom posprzątam i przystroję :wink: :lol:

asuulek

o podłodze w salonie wiele razy odpowiadałam w komentarzach jak masz trochę czasu to przejrzyj a znajdziesz :wink: teraz przed świętami mam dużo spraw do załatwienia ....sorki, może innym razem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Aga - Żona Facia

na zewnątrz mąż przymocował lampki do rynien , nie musiał niszczyć, dziurawić ocieplenia....stroik na drzwiach zawisł na maleńkich gwoździkach wbitych od góry w drzwi , jak go ściągniemy to gwoździki pozostaną do następnych świąt (szkoda wyrywać i znowu na przyszły rok dziurawić drzwi) i tak są niewidoczne.

Jeżeli chodzi o ozdoby to jest to zbiór z kilku lat :wink: kupowane były w dużych marketach, sklepach z ozdóbkami, kwiaciarni.....stroik na drzwi zewnętrzne i szyszki w OBI....na robienie ozdóbek nie miałabym już cierpliwości , wystarczy ,że cały dom posprzątam i przystroję :wink: :lol:

Dziękuję za odpowiedź. Pojadę do OBI na poszukiwania szyszek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu pieknie u Was! !!!

Zawsze gdy zagladam do Twojego dziennika to sie zachwycam, a dzisiaj strasznie oprocz ozdob swiatecznych spodobala mi sie firanka u corki. Czy moglabym prosic o zdjecie tej firanki w calosci razem z karniszem. Napisz mi prosze co to jest material i czy byla droga, bo na taka wyglada, jest sliczna jak caly Twoj domek! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu pieknie u Was! !!!

Zawsze gdy zagladam do Twojego dziennika to sie zachwycam, a dzisiaj strasznie oprocz ozdob swiatecznych spodobala mi sie firanka u corki. Czy moglabym prosic o zdjecie tej firanki w calosci razem z karniszem. Napisz mi prosze co to jest material i czy byla droga, bo na taka wyglada, jest sliczna jak caly Twoj domek! Pozdrawiam!

 

magpie101

firanka spodobała się córce i kupiłam ale jak się nazywa ten materiał to naprawdę nie wiem , tak jak widać jest cieniutki w paski..... za materiał z uszyciem dałam prawie 400zł ...ale okno jest dość duże (180cm) więc musiałam kupić dwie szer.4m ...zresztą to pani mi wyliczyła ile potrzeba bo ja na szyciu wcale się nie znam :roll: :wink:

a to zdjęcie całości ....muszę tylko jeszcze jakiś ładniejszy pasek do związania kupić :wink:

http://foto0.m.onet.pl/_m/a0f9800093130701b686e88fe7e3fce0,21,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po raz pierwszy zawitałam w Twoje piekne progi :D

zwiedziłam cały domek i jestem pod ogromnym wrażeniem :D ogrodek wzorcowy ,a jak to wszystko nabierze wysokości to bedziecie mieszkać jak w raju :D Serdeczności Olu nie tylko na świeta, ale i na nastepne długie lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...