Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

Witaj Olu!!!

Ja, jak i cała moja rodzinka jesteśmy zachwyceni Twoim domkiem :D . Codziennie zaglądam i wyobrażam sobie jak będzie wyglądał mój :D ale dorównać nie będzie łatwo. Wiem, że wszyscy zamęczają Cię pytaniami i ja również mam jedno: Z jakiego kamienia masz parapety wewnętrzne???

Pozdrawiam serdecznie

http://foto.onet.pl/guu5c,q4q4w04c4n2g,u.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Olu!!!

Ja, jak i cała moja rodzinka jesteśmy zachwyceni Twoim domkiem :D . Codziennie zaglądam i wyobrażam sobie jak będzie wyglądał mój :D ale dorównać nie będzie łatwo. Wiem, że wszyscy zamęczają Cię pytaniami i ja również mam jedno: Z jakiego kamienia masz parapety wewnętrzne???

 

Witaj :lol:

a tu i teraz tym co napiszę na pewno Cię zaskoczę - za moim płotem buduje się taki sam domek jak Twój :lol: w tym momencie robią dach :lol:

 

Co do parapetów to nie potrafię Ci podać konkretnej nazwy ....poszłam do firmy sprzedającej marmury i granity, na wielkim placu było ich strasznie dużo.... wybrałam taki kamień jaki mi się kolorystycznie podobał i kupiłam ....wiem tylko, że to granit :roll:

 

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Wasz kominek widziałam w którymś numerze Muratora... I wiem, ze to był ten Wasz :)

 

A i owszem :lol: :lol: :lol:

 

Olu obiecaj jak tylko przyjdzie wiosna to porób zdjęcia swojego ogródka

Obiecuję :lol: już sama nie mogę doczekać się wiosny i kwitnących owocowych drzewek , zielonej trawki .... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się...

No i oczywiście mam pytanie o elewację: jaka firma, jakie kolory? Chyba coś w tym stylu również by mi pasowało ;-).

Całość 'przytulnego' oczywiście podoba mi się bardzo.

Pozdrawiam i gratuluję domku.

 

Tynk silikonowy , firma Caparol....kolorów nie mam zapisanych, były na kubłach po tynku , panowie na koniec posprzątali i wiaderka powyrzucali....musiałabym pofatygować się do firmy od której kupowałam, oni mają zapisane.....trochę mi nie po drodze :roll: każda firma ma paletę kolorów- poszukaj jasnych odcieni zieleni....tyle mogę Ci tylko pomóc :roll:

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukradłam twoje zdjątka ogrodu będą dla mnie wskazówka w urządzeniu mojego jeśli pozwolisz tylko że u mnie niecałe 6 arów :)

 

to dla mnie zaszczyt :wink: :lol: , że inni chcą się wzorować na moim ogrodzie :wink:

:D :D :D :D :D :D

 

tak wspominam żeby nie było że prawa autorskie zastrzeżone :) a ja wykorzystałam pomysł hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie na wsi ma swoje blaski i cienie. Ja całe życie mieszkam daleko od sklepu i piekarni, na okres wiosenno- letnio -jesienny polecam Ci rower. Na rowerze taka odległość na wsi jest tylko przyjemnością i działa "na zdrowie".

Twój chlebek wygląda przepysznie. Napisz mi proszę jakiej firmy jest to urządzenie do pieczenia chleba. Może i ja się skuszę, bo zimą to na pewno na rowerku nie będę jeździć codziennie do piekarni!

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie na wsi ma swoje blaski i cienie. Ja całe życie mieszkam daleko od sklepu i piekarni, na okres wiosenno- letnio -jesienny polecam Ci rower. Na rowerze taka odległość na wsi jest tylko przyjemnością i działa "na zdrowie".

Twój chlebek wygląda przepysznie. Napisz mi proszę jakiej firmy jest to urządzenie do pieczenia chleba. Może i ja się skuszę, bo zimą to na pewno na rowerku nie będę jeździć codziennie do piekarni!

Pozdrawiam :D

 

 

Dołączam się do tego postu, również interesuje mnie ta mini piekarenka - niedługo tez zamieszkam na wsi.

 

Pozdrawiam Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszkanie na "wsi" to najlepsza sprawa pod słońcem :lol:

A trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi :lol: osobiście codziennie spaceruję z moim pieskiem .......

.... a przy dzisiejszej technice świeżutki chlebek można mieć na "pstryknięcie palcem" :lol: :wink:

Automat do wypieku chleba można kupić w różnej cenie np. Moulinexu HOMEBREAD kosztuje ok. 350 zł , moja znajoma kupiła za 280zł a ja mam jakiejś (chyba) niemieckiej firmy BIFINETT za 180zł :lol::lol::lol:

Nie chciałam kupować droższego bo nie wiedziałam czy będę zadowolona .....ale jestem :lol: a maszyna ma to wszystko co ta droższa:

Urządzenie do pieczenia chleba, ciast i bułek oraz wyrobu dżemu

Pojemność maksymalna 1000 g

3 ustawienia wagi 500g, 750g, 1000g

12 programów - do 68 wariantów kombinacji.

3 poziomy opiekania skórki

Opóźniony start

Wyjmowana misa

Czasami takie maszyny sprzedają w marketach, ten był w LIDL ale widziałam też w Tesco....

Pozdrawiam i życzę smacznego chlebka :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...