Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

1) jedno półkole jest koło śmietnika a 2) drugie na środku :lol: . 3) A odległość od domu do siatki to jaka jest, no i 4)długość ogrodzenia z kinkietu ile metrów :wink: . Acha jakiej wielkości jest śmietnik dł i szer :oops:

Oczywiście to nie chodzi o to żeby wszystko skopiować tylko bardzo dobrze są zachowane proporcje a to dodaje uroku

 

A tak z innej beczki - to tak aby zająć się zanim wiosna przyjdzie na dobre :lol: gdybyś miała czerwony dach , okna przypuśmy brązowe - albo dajmy standardowe do dachu - złoty orzech to jaką dałabyś kostkę (czytać palisady i wstawki :-? ) i jakie ogrodzenia.

I taka zagadka 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

1) jedno półkole jest koło śmietnika

głębokość 5,30 szer. 4,70 (to nie są koła)

 

2) drugie na środku :lol: .

gł. 3,90 szer.8,30

 

3) A odległość od domu do siatki to jaka jest,

do furtki 5m, do garażu 11m

 

4)długość ogrodzenia z kinkietu ile metrów --28m

 

Acha jakiej wielkości jest śmietnik dł i szer :oops

2,40x2,40

 

Oczywiście to nie chodzi o to żeby wszystko skopiować tylko bardzo dobrze są zachowane proporcje a to dodaje uroku

mąż pyta się czy w FBI pracujesz :lol:

gdybyś miała czerwony dach , okna przypuśćmy brązowe - albo dajmy standardowe do dachu - złoty orzech to jaką dałabyś kostkę (czytać palisady i wstawki :-? ) i jakie ogrodzenia.

 

jak dla mnie to kostka -melanż "jesień" czyli brązy i czerwienie , palisadę ciemny brąz lub w coś w czerwieni o ile jest a cegłę klinkierową czerwoną i może brązowe sztachetki....

 

I taka zagadka 8)

Najlepiej jednak usiąść z mężem i wszystko razem przedyskutować :lol: bo o gustach się nie dyskutuje :wink: :lol:

Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tak daleko mieszkacie ,bo bym chetnie was odwiedziła i posiedziała sobie w tak pieknym ogródku jak wasz :lol: :lol: :lol:

zrób sobie wycieczkę :lol: :lol: :lol: :lol:

pewnie czekasz na wiosne

z utęsknieniem :lol: :lol: :lol:

bo znowu wznowisz prace w ogrodzie

właściwie już wznowiłam, psiałam nawóz, zrobiłam cięcie wiśni, skopałam mały warzywniaczek...

,tez tak już chce urządzac swój domek i ogródek to musi byc coś pięknego

i tak na pewno będzie :lol: :lol: :lol:

:wink: :D :D pozdrawiam :lol:

Pozdrawiam również :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu :D

Nie odzywałam się, ale to nie znaczy, że nie wiem co się u Ciebie dzieje :) :)

Twój domek i ogród to dla mnie niedościgniony wzór :D :D :D

Ale powoli dążę do tego, by też mieć pięknie :oops:

I mam do Ciebie pytanko :oops: : Kamyczki, które wysypywałaś na skalniaczek i dookoła działeczki to kupowałaś

w jakiejś hurtowni czy w sklepie ogrodniczym? Uśmiecham się po namiar :lol: :D :p :wink: ...najpiękniej jak umiem :p :p

I pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no co ty od razu FBI :lol:

u mnie odległość do garażu 7m a do furtki 12 :lol: więc odwrotnie :lol: a długość ogrodzen 26m :lol: normalnie czuje się jak u ciebie, tylko u mnie 8 arów :evil: tylko

 

w sumie masz racje z gustami się niedyskutuje, ale przy twoim guście fiu fiu... 8)

 

tia mężowie... :lol: u mnie co niektórzy mówią tak- co wymyślisz to się zgadzam bo zawsze dobrze wybierasz. No i bądź zdrów i pisz wierszem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ucięte donice, chodziło mi o to żeby wiedzieć gdzie posadziłam cebule, jak już przekwitną to je powyrywam a posadzę w tych kręgach inne kwitnące kwiaty np. aksamitki lub inne jednoroczne. Poza tym , tym sposobem nie muszę szukać nacięć włókniny pod gruba warstwa kory i nic mi się przy wyrywaniu i sadzeniu nie będzie rozwalać (kora, ziemia) Z daleka są tylko lekko widoczne takie zaznaczenia i fajnie wyglądają. Na tej samej rabacie jeszcze wkopię takie same prostokąty z donic , myślę , że będzie to fajnie wyglądać. A jak już zagospodaruję tą rabatę to pokażę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Ola.

Chcialam tylko zostawic znak , zagladam. :)

 

No właśnie , czekałam na jakiś znak z Twojej strony:lol: :lol: :lol: :lol:

Z pewnoscia tego lata Wasz ogrod bedzie jeszcze piekniejszy niz tuz przed zima.

Nie moge sie doczekac zdjec ...

 

I ja też :lol: :lol: :lol: :lol:

 

POZDRAWIAM

Też pozdrawiam Cię serdecznie:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jessi :lol: :lol:

 

a właściwie dobranoc :wink:

Teraz kiedy zrobiło się naprawdę ładnie , większość dnia spędzam w ogrodzie i na tarasie :lol: to coś co najbardziej mnie cieszy :lol: wyskubuję drobne chwaściki, podglądam rozwijające się kwiatki, nabrzmiewające pąki, posadzoną sałatę, podsiałam nawóz pod krzewy, róże.....pełno roboty ...którą uwielbiam :lol: a dziś się nawet wylegiwałam na leżaczku i słoneczku :lol:

budząca się do życia przyroda jest fascynująca :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż Ci tego zazdroszczę, ja też już tesknie za Polską i za budową która się u mnie juz niedługo zacznie,ale za nim będe miała taki ogródek jak twój to zejdzie :( :wink:

dlatego też uwielbiam do Ciebie zaglądaći cieszyć oczy twoim pięknym domkiem i ogródkiem :p :p :p ,wiec wstawiaj zdjęcia z prac ogrodowych bo chętnie popatrze co się w twoim ogródku dzieje :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Próbuję rozszyfrować okolice z Twoich zdjęć..... :-? Kilka miejsc mam na myśli..... może być blisko albo daleko ?????????? Proboszczewice, Chełmy okolice ul. Wiosny Ludów..... no dobra poddaje się, zdradź mi, jeśli możesz oczywiście, gdzie ten Eden :D ?

P.S. wracając do Twojej wypowiedzi w sprawie malin :lol: , na tych malinkach nie jedna ekipa się wyżywiła. Od sierpnia do października pełno na krzaczkach owoców. Pozwoliłam sobie na małe "kradziejstwo "i zasadziłam sobie wzdłuż płotu trochę tego okazu. Malutkie krzewy, a malin nieskończona ilość.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneto,

 

Zgierz jest taki mały , że obojętnie gdzie mieszkam to i tak blisko Ciebie :wink:

podobno kiedyś mój mąż rozmawiał z Tobą i wspominał gdzie się pobudowaliśmy :lol: Jak sobie nie przypomnisz to Ci napiszę na priv :lol: Okolica bardzo ładna, las, zagajnik obok i nowo powstające domy, teren suchy , nie podmokły.... :wink:

Co do malinek to ja zaproszę Cię do tego Edenu a Ty w rewanżu na maliny :lol: :wink: Co Ty na to :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...