Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cudownie ...

Jaki porządek :D

Mam pytanie o te białe kamyczki. Jaka jest ich wielkość? Bo wiem, ze mozna kupic większe lub mniejsze.

 

Trudno mówić o wymiarach bo to nie są kwadraty tylko takie łupki, pokruszony kamień :-? ale zmierzyłam miarką :wink: to przeważnie kawałki mają ok. 2cm x2 cm :)

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkq ja bym jeszcze chciała wrócic do koloru elewacji. Własnie taka planowaliśmy od dawna i przyszedł czas zakupić tynk. Wiem że kupowałaś z firmy Caparol, niestety dla mnie jest to za wysoka półka. Planujemy kupić tynk silikonowy z firmy Kreisel i mam juz próbnik kolorów. Wiem że pamiętasz nr kolorów ale może chcociaż podpowiesz czy wasza elewacja jest z palety zimnych czy ciepłych zgnitych zieleni bo prawdę mówiąc na każdym zdjęciu trochę inaczej wygląda :lol: Nasycenie kolorem jest jak dla mnie w sam raz, więc czy wybrałas najjaśniejszy odcień z koloru? Wygląda jaśniutko... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkqczy wasza elewacja jest z palety zimnych czy ciepłych zgnitych zieleni

- to jest ciepły pastelowy kolor zieleni , właściwie dwa ..... i nic z zgniłych zieleni

bo prawdę mówiąc na każdym zdjęciu trochę inaczej wygląda :lol:

- no, cóż sama jestem nieraz wściekła , że na zdjęciu kolory wyglądają zupełnie inaczej ...a chciałoby się pokazać innym, że "coś" tak pięknie wygląda , ma taki ładniutki kolorek a tu klapa .....

czy wybrałas najjaśniejszy odcień z koloru?

- chyba , z tego co pamiętam to nie koniecznie najjaśniejszy ...

Wygląda jaśniutko... są jaśniutkie :D

 

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu chcialam zrobic dzieciom niespodzianke i kupic im na ich swieto (1 czerwca) taki basen jak jest u Ciebie.Nigdy nie kupowalam przez i neta i mam troche obaw.Mozesz napisac czy Ty swoj basen kupowac na allegro czy w "normalnym" sklepie?Jezeli przez neta to moze pamietasz u kogo?Chcialabym kupic u kogos sprawdzonego zeby po otrzymaniu nie bylo jakiejs niespodzianki :oops:

Mam jeszcze dylemat odnosnie tego filtru.Czy on jest podlaczony jakos do pradu czy ma swoje zasilanie?

Basen na razie stalby w ogrodzie u moich rodzicow (ja dopiero zaczynam budowe) i oni nie maja rozprowadzonych zadnych kabli pod ziemia.Mozesz napisac co potrzebuje do calkowitego "odpalenia"? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kakusek"

Basen dla dzieci to super sprawa i niespodzianka :lol: byleby pogoda dopisała tego lata :wink: Nasz basen kupiliśmy w markecie, firmy -INTEX , ale tez za tą samą cenę można było kupić w sklepie który specjalizował się w sprzedaży basenów i akcesoria do nich. Filtr był w wyposażeniu jak również przykrycie.... pompa musi być podłączona do prądu ale nie koniecznie musisz ciągnąc kabel , wystarczy przedłużacz ...u nas na tej zasadzie działała. Do kompania się w nim wystarczy złożyć go i napełnić wodą , od czasu do czasu włączyć filtr, wrzucić (w pojemnik) chlor.... i miłej kąpieli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa przesadzona -dzieci beda mialy na pewno frajde :D Oby jak mowisz lato dopisalo.

Dobrze ze ten filtr nie musi chodzic non stop .Jestem jakos przeczulona i boje sie "przebic" Wiem ze jest to wszystko pozabezpieczane ale jednak przedluzacz to przedluzacz.... :roll:

Zostaje mi tylko rozstrzygnac zrodlo zakupu :wink:

Dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi jakiej wysokości jest ten basen 122 cm 107 cm czy 91 cm bo mnie się wydaje że te na 76 cm to już za tycie ( a może mam złudzenie :lol: ) , achaa a szerokoś to jaka 8)

 

 

a widzisz jeszcze nie dopadłam twojej drewutni :lol: jaka szerokość , długość i wysokość ( i znów fbi :oops: odzywa się we mnie :lol: ale co tam podkarpacie daleko :lol: ). A pewnie pomalowana jest bejcą a kolor hmmm ... 8) kropkq na pewnoo wie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu

ja rowniez mam jeszcze pytanko : jakiej wysokosci macie schody do domu ?? oraz na jaka wysokosc robiliscie fundament tzn. ile warstw bloczkow fundamentowych ??

 

pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

 

Witaj maren :lol:

Nie pamiętam ile położyliśmy bloczków , ale na pewno dokładaliśmy jeden więcej , zresztą to zależy od Was , My planowaliśmy niżej, żeby wyjście z tarasu prawie równało się z ziemią a wyszedł jeden stopień i tak jest zdecydowanie lepiej, poza tym gdyby kiedyś robili drogę to pewno podnieśliby poziom drogi i domek byłyby poniżej jej poziomu a tak pewno się z nią zrówna. Schody wylali tak jak pasowało a przy układaniu płyt wyszły jednak dwa stopnie a już się obawialiśmy , że będzie tylko jeden, to wszystko wyszło "w praniu". No cóż nie mogłam wszystkiego przewidzieć z góry bo takich miałam" fachowców" najważniejsze, że w efekcie końcowym dobrze się skończyło i wygląda dobrze :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na moje pytanko nie odpowiedziała kropkq-eczka :cry:

a powiedz mi jakiej wysokości jest ten basen 122 cm 107 cm czy 91 cm bo mnie się wydaje że te na 76 cm to już za tycie ( a może mam złudzenie ) , achaa a szerokoś to jaka

a widzisz jeszcze nie dopadłam twojej drewutni jaka szerokość , długość i wysokość ( i znów fbi odzywa się we mnie ale co tam podkarpacie daleko ). A pewnie pomalowana jest bejcą a kolor hmmm ... kropkq na pewnoo wie

 

Sorki 8)

Już odpowiadam :lol:

Basen ma wymiary 5,49 m x 1,22 m

Drewutnia wymiary 3m x 2m wys. 2,30 m bez dachu...pomalowana owszem bejcą ale kupione były dwa kolory i zmieszane (jakieś dwa ciemne brązy a pierwszy kolor przy impregnacji to piękny słomkowy :lol: ale u nas nie pasował do reszty)

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek z marzeń! a ogród !!! :o :o :o po prostu CUDO !!!

Pozwól, że Twój dziennik będzie dla mnie inspiracją. Podoba mi się wszystko !!! Począwszy od kominka, mebelków kuchennych po całe otoczenie domu. Pomysł na mini - warzywniak ZNAKOMITY ! :lol: :lol: :lol:

Gratuluję !

 

Dzien dobry.

Tak wszystko super, ale ta Oli figurka.

No, no, no... do pozazdroszczenia.

I ciagle tylko w bikini :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...