Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Olu mam jeszcze jedno pytanko

czy na tynki kladliscie gladzie ?? bo nic na ten temat nie znalazlam w Twoim dzienniczku :-?

 

Nie, nie kładliśmy....po pierwsze brakowało na to czasu a po drugie ściany są tak ładne , że braku gładzi nie widać :lol: nawet wśród wielu znajomych których gościliśmy nikt tego szczegółu nie zauważył. Planowałam zrobić przy kolejnym malowaniu ale teraz wydaje mi się to zbędne :roll:

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu mam jeszcze jedno pytanko

czy na tynki kladliscie gladzie ?? bo nic na ten temat nie znalazlam w Twoim dzienniczku :-?

 

Nie, nie kładliśmy....po pierwsze brakowało na to czasu a po drugie ściany są tak ładne , że braku gładzi nie widać :lol: nawet wśród wielu znajomych których gościliśmy nikt tego szczegółu nie zauważył. Planowałam zrobić przy kolejnym malowaniu ale teraz wydaje mi się to zbędne :roll:

Pozdrawiam :lol:

 

Olu robiliscie tynki gipsowe czy cementowo-wapienne ?? a moze masz jeszcze gdzies zachowany nr tel do Twoich tynkarzy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ z dziennika budowy ]

 

Jestem pod wrażeniem państwa przepięknego domu oraz ogrodu.

Wasza pasja to wasz dom, budując go oraz wykańczając włożyliście ogrom miłości i ciepła, które widać na zdjęciach. Wasz dom ma duszę.

Wielkie brawa dla państwa za tak przepiękny dom. :)

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik95588.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dom! Przejrzałam cały dziennik... od początków budowy..

i chyba najbardziej przerażaja mnie ewentualne prace ogrodowe!

Ja (jeśłi się wybudujemy) nie dam rady tak!

 

 

i ten Twoj / Wasz pomysł na ogród!

nie nie ja nigdy bym na to nie wpadła... naprawdę masz głowę i chyba będę prosic CIę o pomoc przy (ewentualnym) moim ogrodzie...

 

teraz jeszcze musze doczytać o bruku przed domem...

te okręgi to super pomysł i bardzo ładsne sie wpasował w otoczenie domu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek bardzo ładny, ale to co zrobiliście z ogrodem ... NIESAMOWITE. Podziwiam za samozaparcie, czas jaki trzeba zainwestować w taki teren. Efekt niesamowity, teraz wiosną musisz jeszcze bardziej się cieszyć z domu i możliwości spędzania w nim wolnego czasu.

 

Jeszcze raz PRZEPIĘKNIE i wielkie gratulacje talentu :-).

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Olu mam nadzieje, ze bedziesz dalej zagladac do swojego dzienniczka bo teraz jak budowa "blizniaka" :wink: :D ruszyla, to pytanek mam moc :roll:

Napisz mi jak macie rozwiazana sprawe wentylacji, czy macie na dachu takie male kominki - grzybki czy tylko dwa duze kominy ??

i jeszcze odnosnie tarasu i schodow wejsciowych - czy macie pod nie robiona wylewke ?? na zdjeciach widzialam, ze zasypane to bylo piachem a czy dalej szla na to wylewka ?? i czym macie oblozone schody wejsciowe ??, bo jesli chodzi o taras to znalazlam w komentarzach, ze to kostka Libetu z serii Via Castello - jest super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Napisz mi jak macie rozwiazana sprawe wentylacji, czy macie na dachu takie male kominki - grzybki czy tylko dwa duze kominy ??

mamy rekuperację

i jeszcze odnosnie tarasu i schodow wejsciowych - czy macie pod nie robiona wylewke ?? tak

 

na zdjeciach widzialam, ze zasypane to bylo piachem a czy dalej szla na to wylewka ?? i czym macie oblozone schody wejsciowe ??,

Nie wiem jak to się nazywa - duże, jasne płyty z Libetu "prawie" jak kamień

bo jesli chodzi o taras to znalazlam w komentarzach, ze to kostka Libetu z serii Via Castello - jest super :D

zgadza się:D

maren -pogoda dopisuje , wolę posiedzieć na dworku , komputer poszedł w odstawkę - do jesieni, no może zimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sto lat a może aż dni u Ciebie nie byłam i powiem jedno tak dopieszczonego i nie przesadzonego ogrodu to ja nie widziałam. Napisz mi proszę jak znajdujesz basen>

 

Witam Cię :lol: :lol: :lol: jak miło :lol:

Niestety ale Twojego pytania nie rozumię , co to znaczy

jak znajdujesz basen
wybacz ale nie kumam :roll:

Jak przetłumaczysz na polski to postaram się odpisać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...