Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z okazji narodzin Waszego maleństwa, życzymy Mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

 

Gratulujemy szczęśliwym dziadkom!!! Wnusio śliczny jak jego Mamusia!!! Pozdrowienia i buziaczki dla całej rodzinki, szczególnie najmłodszego jej członka-Michasia :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olenko WIELKIE GRATULACJE z powodu powiekszenia Rodzinki :) Niech Michalek szybko nabiera cialka i zdrowo rosnie na pocieche Rodzicow i Dziadkow.

Pieknie napisalas o tej milosci do wnuczat-szczera prawda :)

Moj pierwszy synek rowniez jest z pazdziernika i tez urodzil sie bardzo malutki (1950 g,45 cm) a teraz po kilku latach nikt by nie uwierzyl ze byla z niego taka kruszynka :lol:

Wierze ze mimo wszystko bedziesz zagladac do dzienniczka.Pochwalisz sie czasem jak rosnie Wasz Skarb no i na pewno w ogrodzie teraz pojawia sie nowe sprzety typu piaskownica ,zjezdzalnia itd rownie ladne jak ogrod :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw obowiązek ...jakoś mi umknęło :oops:

 

[ z dziennika budowy ]

piękny dom, piękny ogród !!!

 

wszystko przemyślane ..... podziwiam i zazdroszczę :-)

 

gratuluję tego najukochańszego wnusia , trzymam kciuki żeby zdrowo rósł i nabierał ciałka !!!

 

i mimo wszystko mam cichą nadzieję, że to nie będą ostatnie notatki i zdjecia w Tym dzienniku :-)

 

pozdrawiam serdecznie Magda

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik50605.htm

 

A teraz z przyjemnością skladam gratulacje wspanialej Babci - słodkiego wnuczka... I niech zdrowo sie chowa i z każdym dniem przynosi radość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu - to milo ,ze nadal do mnie zagladasz :).

Nasze domki to nadal dwa przytulne z tego samego projektu :)

Moj jest tylko lekko zmodyfikowany. Tak jakby mu sie buzke rozciagnelo :)

Domek juz w srodku wykonczony ale do Twojego ogrodu jeszcze nam daleko .

Pozdrawiam

 

emwu

 

Zaglądam, zaglądam bo miło popatrzeć jak domek z dnia na dzień pięknieje :lol:

Lekko zmodyfikowany :roll: to chyba "lekko" powiedziane :wink:

Może do ogrodu daleko bo najpierw musisz przeczekać zimę......a pamiętasz jak zaczynałaś budowę :roll: a dziś możesz się już wprowadzić :lol: jak szybko i sprawnie poszło :o z ogrodem będzie podobnie :lol:

Powodzenia :lol: :lol: :lol:

 

jessi

 

Zima zbliża się wielkimi krokami , trzeba zabezpieczyć rośliny przed mrozami , a mi się tak bardzo nie chce.... bo jestem wielkim zmarzlakiem.

Zimą siedziałabym w domku przed kominkiem i piekła cynamonowe ciasteczka, gotowała bigos i robiła śledzie w oleju, zimą u nas te potrawy najbardziej smakują :D

Ale już niedługo dojdzie mi najprzyjemniejsza rzecz , zabawianie Misia :lol: o ile mi córka pozwoli bo widzę, że stara się być bardzo samodzielna :o

A nasz Michałek ma się coraz lepiej :lol: Jeszcze tydzień temu leżała podłączony do respiratora a dziś został przeniesiony na salę noworodków :lol:

Córka dojeżdża do niego prawie codziennie (chociaż to prawie 25km w jedną stronę) już bierze go ręce, karmi butelką (musi nauczyć się ssać) i sama przewija :lol: a przecież to nadal mała kruszynka, nie ma jeszcze 2kilogramów, może za dwa tygodnie już będzie z nami :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...