Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Olu serdecznie GRATULUJĘ tego małego szcześcia w Waszym życiu!!!Widać jak bardzo go kochacie,a miłość,wiara i nadziej czynią cuda,więc wierzę że wyrośnie z niego cudowny człowieczek!!!Zresztą jest cudny :D

Spójż jak mało teraz znaczy to cudo, które Wy stworzyliście(dom i ogród),w stosunku do tego jakie cudo stworzyli Twoje dzieci(MICHAŁEK)!!!!!!

Życzę wszystkiego dobrego dla Was wszystkich!!!Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolasz

Dziękuję za odwiedziny i gratulacje :lol:

 

gos1k

 

Spójż jak mało teraz znaczy to cudo, które Wy stworzyliście(dom i ogród),w stosunku do tego jakie cudo stworzyli Twoje dzieci(MICHAŁEK)!!!

 

Masz rację , mój ogród czy dom jest takim, powiedzmy, maleńkim naszym wytworem czymś co stworzyliśmy "własnymi rękami" , ktoś nazwie to "cudem" inny fajnym czy też ładnym ogrodem ..... ale czym jest to wszystko w porównaniu z prawdziwymi cudami świata :roll: bez porównania :wink:

Z kolei każdy z tych tzw. cudów świata jest błahostką, niewiele znaczącym drobiazgiem w porównaniu z prawdziwym cudem istnienia, cudem którym jest istota ludzka - DZIECKO :lol: :lol: :lol:

Obecnie dla nas rzeczy materialne schodzą na dalszy plan , wiadomo trzeba pracować , utrzymać dom w czystości, zadbać o rośliny przed nadchodzącymi mrozami....ale nasze myśli ciągle krążą wokół tego "maleńkiego drobiazgu" tego " naszego cuda" :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu serdecznie gratuluję wnusia - jest przesłodki. Gratulacje dla córki!

 

Muszę przyznać, ze choć mamy zupełnie inny gust, to Twój dom niezmiernie mi się podoba, nie mówiąc o ogrodzie. To pewnie dlatego, że bije z nich miłość do tych miejsc no i rozświetlają Wasze uśmiechy!

 

Mam pytanie odnośnie kostki brukowej, jaka firma projektowała Wam podjazd i jakich materiałów użyliście na posadzkę tarasową i schody przed drzwiami wejściowymi.

Twój dziennik przeczytałam wczoraj "od deski do deski" i był to bardzo miły czas :)

Pozdrawiam!

 

PS. jestem mamą wcześniaka (choć mój był bardzo wyrośnięty ;) ) który w tej chwili ma 2,5 roku i przewyższa rówieśników o głowę! Michaś też odrobi swoje w odpowiednim czasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kostki brukowej, jaka firma projektowała Wam podjazd i jakich materiałów użyliście na posadzkę tarasową i schody przed drzwiami wejściowymi.

 

Witaj octopi :lol:

Dziękuję za gratulacje :lol:

Firma projektująca nam podjazd to My we własnej osobie :D laicy w tym temacie :wink:

Na posadzkę tarasową oraz schody wejściowe użyliśmy produktów Libetu.

Na tarasie mamy Via Castello, pastello natomiast na schody wejściowe użyliśmy płyty Impressio Venetia ...o ile dobrze pamiętam :roll: a najlepiej wejdź sobie na stronę http://www.libet.pl/cms/?id=1 i sama obejrzyj :D

 

Pozdrawiam i życzę zdrówka dla Twojej pociechy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nely

hej, mogłabys napisać jaką masz wysokość szafek kuchennych? (tych pomarańczowych)

szafki mają każda po 0,35m czyli razem 0,70m :D

 

aga1401

 

Też tak myślę, że te Święta będą szczególne dla nas :lol: teraz również pomyślałam, że nigdy nie wiadomo co przyniosą następne :wink:

 

maren100

 

Dziękuję w imieniu swoim , Karoliny i Michałka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ z dziennika budowy ]

 

Gratulacje!!!! Piękny wnuczek. Mama mojej Koleżanki twierdzi, że własnych dzieci nie kocha się tak jak wnucząt. Myśle, że jest w tym sporo prawdy.

Ma Pani również przepiękny dom i ogród.

Przy okazji czy mogłabym się dowiedzieć co to za rodzaj traw, które widnieją na zdjęciu kilka fotografii wyżej?

Pozdrawiam

Martyna

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik102809.htm

 

ja chciałabym zapytać gdzie kupiła pani te kółka naklejki w zielonym pokoju? bardzo mi na tym zależy z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik75566.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nas juz zawsze bede ukochane.mowie o swietach.Dawidzio zaczal samodzielnie chodzic jak bylismy w polowie Wigilii.mial wtedy 11 miesiecy.nie spodziewalismy sie.bo chodzil na czworaka, przy meblach.przy jezdziku.za jedna raczke.a wtedy jakos tak sam zostawil jezdzik i ruszyl.rety, jaka byla nasza radosc.nikt nie pomyslal nawet o prezentach.to byl superrr prezent.

zreszta ja o tym moim synku to bym u kazdego chciala cos pisac, ach.takie moje oczko w glowie.

pozdrawiam i czekam na kolejne fociaki i wiesci co u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...