Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

Świąt pięknych śnieżnych,

mrozem malowanych.

Prezentów tylko takich...

długo pamiętanych.

Sylwestra w tańcu szalonego

w szampanie skąpanego.

Zaś w Nowy Rok gdy zajdzie księżyc

a świt się światem rozniesie

niech jeszcze raz przyjdzie św.Mikołaj

i ...spod stołu podniesie!

Boże narodzenie to czas,

by przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia

miłości, spokoju i radosnych chwil

spędzonych w gronie rodziny

życzy Martyna

 

http://images49.fotosik.pl/240/a9c9831cb21308e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[ z dziennika budowy ]

 

Witam.

 

garuluje pieknego domu, ogrodu, kostki:) i cudownego Michałka:)

 

mam pytanie chodzi mi o te biłe kamyczki:) wygląda to slicznie. Gdzie sie takie kupuje i ile kosztuja???

 

pozdrawiam

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik65504.htm

 

29-10-2008 środa

 

Wczoraj dokończyliśmy sadzenie iglaków na rabatce przy śmietniku oraz wkopaliśmy krążki (zrobione z plastikowych doniczek) w rabacie kwiatowej a w nie wsadziłam cebule tulipanów, krokusów i narcyz :lol: zobaczymy czy i jak zakwitną na wiosnę :roll: mam pewne obawy co do krokusów bo juz niektóre cebulki puściły kiełki :-?

Po przekwitnięciu powyrywam je, a w te miejsca powsadzam inne kwitnące kwiatki :lol: Chciałabym żeby na tej rabacie zawsze było kolorowo :lol: a na razie rozsypaliśmy korę i tak przeczekamy okres zimowy.

 

dosadzone iglaki przy odrodzeniu

http://foto2.m.onet.pl/_m/58cb269688729711553ac8d06dc88972,21,19,0.jpg

 

rabata kwiatowa( juka zostaje, trawy i iglaczek są tam tymczasowo)

http://foto0.m.onet.pl/_m/1f2b9455b1b997194ee1f6b2d843332c,21,19,0.jpg

i....podoba mi się taki porządek przed domkiem (muszę jeszcze pozamiatać ale ostatnio ciągle kropi deszczyk)

http://foto0.m.onet.pl/_m/8ffa75c5bae9b0b74e72adaeea4fb684,21,19,0.jpg

ostatnie wiatry pozamiatały kostkę za mnie :lol:

http://foto1.m.onet.pl/_m/03b91b327986a1f0d1c7f9aee34e9c55,21,19,0.jpg

 

Chcialam zapytac jakiej firmy jest ta kostka przed domem :wink:

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik71329.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Olu nigdy nie wpisałam się do twoich komentarzy, ale od dłuższego czasu jestem fanką twojego domku i przede wszystkim ogrodu :lol:

 

A teraz kiedy zobaczyłam twojego wnuka postanowiłam napisać :D Kocham takie dzieciaczki i nie mogła się powstrzymać, żeby nie napisać że jest wprost Booooski :D gratulacje serdeczne (choć spóźnione) niech zdrowo i szczęśliwie rośnie :lol:

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Olenko, ja wszystko rouzmiem, ale Babcia????? Jak z ciebie tam Babcia???? Wybacz ale na tych zdjęciach z Michałkiem wyglądasz na mamę :) Coż wszystko się może zdażyć!!!

a tak w ogóle to na poważnie to gratulacje. uwielbiam twój porządek w domu stół świetny. Dobrze się myje???

 

ps. Ja z moją starszą ustaliłam, że jak uczyni mnie babcią przed 40 to ja też zachodzę w ciążę:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu nigdy nie wpisałam się do twoich komentarzy, ale od dłuższego czasu jestem fanką twojego domku i przede wszystkim ogrodu :lol:

 

A teraz kiedy zobaczyłam twojego wnuka postanowiłam napisać :D Kocham takie dzieciaczki i nie mogła się powstrzymać, żeby nie napisać że jest wprost Booooski :D gratulacje serdeczne (choć spóźnione) niech zdrowo i szczęśliwie rośnie :lol:

pozdrawiam :wink:

 

kasiulakp

Dzięki za pamiątkowy wpis w moich komentarzach :lol: zapraszam częściej :lol:

Ja również uwielbiam dzieci zwłaszcza te malutkie :lol: prawda, Misio jest boski :lol: i jak na razie odpukać zdrowo się chowa :lol:

Pozdrawiam i również życzę zdrówka :lol:

 

dorkaK

Tak jest - babcia jest bardzo dumna ze swojego wnusia :lol:

ps. pewno jak każda :wink:

Pozdrawiam Cię cieplutko :D :D :D

 

tosinek

Nie jestem już taką młodziutką babcią (a chciałabym, chciała :wink: ) jestem już w połowie do 50-siątki :( ale przyznam się szczerze, że troszeczkę zazdroszczę mojej córce i gdyby nie ten wiek..... (chociaż tak mieć 3-4 lat mniej) to kto wie :roll: czuje w tej kwestii jakiś jeszcze niedosyt :wink:

 

Stół myje się tak jak każdy inny, ręcznik papierowy, płyn lub woda , kilka sekund i lśniący :wink: Zresztą ja nigdy nie miałam problemów z utrzymaniem porządku w domu odkąd pamiętam , dla mnie to żaden problem :D

A stół czy drewniany-czarny, wenge czy szklany to i tak po każdym posiłku trzeba zetrzeć.

ps. Ja z moją starszą ustaliłam, że jak uczyni mnie babcią przed 40 to ja też zachodzę w ciążę

ps. żebyś nie wykrakała, chociaż ileż w tym przyjemności :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,

 

Ja również od dłuższego czasu przyględam się wątkowi nie udzielając się, gdyż do budowy mojego własnego domku jeszcze troche czasu upłynie więc cóż ja w temacie budownictwa teraz mogę powiedzieć. Gratuluję przepięknie urzadzonego domku i ogrodu. Nowy stół pasuje idelanie...

 

Czekamy kolejne wpisy i fotki z domu Oli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, Twoj dom przyciągnął moją uwagę- jest piekny!! Mam pytanie do Ciebie w związku z Twoim nowym stołem oraz stolikiem kawowym- są one zrobione całkowicie ze szkla znaczy blaty i zastanawiam sie jak sprawują sie w życiu codziennym tzn czy sie rysują (czy musisz stosować dodatkowo podkładki), czy widac na nich bardzo kurz i "paluchy" i czy po czyszczeniu bardzo widać smugi i przede wszystkim czy są bezpieczne-przy małych dzieciach?? Wypytuje tak bo mi sie strasznie spodobaly oba stoły, a że jesteśmy młodym malżeństwem i w przyszłości chcemy mieć dzieci, zastanawiam sie czy kupić takie szklane meble czy lepiej z przezorności wziąć drewniane. Może cos poradzisz w tej kwestii?? bedę wdzięczna za odpowiedź:) bardzo serdecznie pozdrawiam i gratuluję dobrego gustu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata.A dziękuję za odwiedziny, zapraszam do ogrodu na wiosnę :lol:

 

san_g ława i mały stoliczek są całe ze szkła , stół to stal + szkło.....jak na razie sprawują się dobrze,żadnych zarysowań (może za krótko użytkuje ?)

czy widac na nich bardzo kurz i "paluchy" i czy po czyszczeniu bardzo widać smugi i przede wszystkim czy są bezpieczne-przy małych dzieciach?
to wszystko zależy od intensywności użytkowania :wink: i częstotliwości sprzątania w domu, osobiście codziennie i to niezależnie od rodzaju tworzywa z którego są wykonane moje meble- ścieram kurze więc dla mnie nie ma różnicy czy to szkło, lakierowane fronty czy drewniane :wink: jak zetrzesz byle jak to smugi zostaną , myjesz okna- to wiesz :wink: co do bezpieczeństwa przy małych dzieciach- moje są już dorosłe a mój wnuczuś ma dopiero 4 m-c , nie chodzi , nie dotyka :lol: Przy korzystaniu ze stołu zawsze stosuje podkładki bo ładnie wygląda takie nakrycie. Moja znajoma ma meble z IKEI, drewniane ....małe dziecko często jada przy stole lub ławie , bawi się zabawkami ....widać na nich mnóstwo zarysowań, sporawe zagłębienia, meble do wymiany ..... dzieci niezależnie od ich temperamentu zawsze trzeba mieć na oku, bo mogą np. (tego obawiałabym się bardziej) potłuc lustrzane drzwi od szafy suwanej , oparzyć się o kominek, spaść ze schodów , porysować ściany , meble ....i tak można pisać i pisać :wink: Ale opiekuńcza mama potrafi temu zapobiec :D Wybór nie mniej należy do Ciebie, bo trudno doradzać w tej kwestii , ja mogę lubić sprzątać a ktoś inny niekoniecznie :roll: ja powiem , że to dobry wybór a inna osoba napisze, że szklany stół to porażka :wink: Ile ludzi tyle zdań :lol:

Pozdrawiam i życzę przyjemnych wyborów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i pozdrawiam1 dom i ogród super, nic odkrywczego nie powiem a raczej nie napiszę... ale lae nie doczytałąm się w dzienniku ani w komentach zeby ktoś sie pochwalił,iż kominek koloru orange i jego pani gościli wmuratorze nr 9 z 2008 roku. jak znalazłam ten dziennik to buzia wydawała sie być mi jakoas znajoma, az tu olśnienie przy kominku\\1 gratuluję takiej przygody!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...