Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Cię Bogusiu u mnie:)

Jak oglądałaś mój dziennik na wcześniejszych stronach to nie sposób nie zauważyć, że moim podwórku kiedyś był ugór, ale powolutku wszystko można zmienić.

Myślę, że niedługo i u Ciebie będzie pięknie, powstanie kolorowa rabata na którą, będziesz spoglądać podczas przygotowywania smacznych posiłków w kuchni.

Cieszę się, że do mnie zajrzałaś:)

Pozdrawiam :) Ola

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

od długiego czasu czytam i po cichu zaglądam co nowego się u Was dzieje. Ciesze się, że opisujesz wszystko w tak dokładny i przejrzysty sposób Zauroczona jestem Waszym ogrodem coraz bardziej. Gratuluję dobrego smaku i pomysłów. Mam nadzieję że nam również uda sie stworzyć tak przyciągające miejsce jak Wasze.

Wnuczek śliczny .... choć patrząc na Was trudno mówić o kategorii Babcia i Dziadek.

 

pozdrawiam

 

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie znalazłam nigdzie takiej kory,pytałam już w paru miejscach i nawet o takiej nie słyszeli.

 

GRUBA KORA

adres hurtowni z której mój sklep ogrodniczy ją zakupuje

http://www.firmaflora.pl

 

http://www.firmaflora.pl/grafika/kora.jpg

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu,

 

nie wiem czy moje plany zostaną zrealizowane, i co ważne, jak Ty na to zareagujesz, ale od dłuższego czasu non stop chodzi mi po głowie Twoja kuchnia:)

Jestem juz prawie pewna , że taka chcę mieć ............pomarańczowo-białą.

Ciekawe czy mnie nie opitolisz jak zobaczysz w moim dzienniku kuchnie "zgapioną" od Ciebie???????????

Pytanko tylko jedno mam.....czy dolne szafki tez są na wysoki połysk czy matowe?

Jak sie biała kuchnia spisuje pod względem utrzymania czystości?

Mamy w domu 4-latka i tak sobie myślę , czy to dobry pomysł przy małym dziecku i jego zwinnych łapkach????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm

odnośnie tej grubej kory to coś w tym rodzaju widziałem jakieś 2 tyg. temu u Tracza pod Strykowem. Trudno jest mi powiedzieć czy były to kawałki o zbliżonych rozmiarach ale z pewnością nie taki przemiał jak kora z Barlinka w dowolnym sklepie typu Castorama, LM czy Praktiker.

chyba coś >20 zł za worek tylko ni wiem czy 50L czy 80L

zainteresowani mogą sobie sprawdzić sami "namacalnie"

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dulis

Plany , marzenia są po to by je wcześniej czy później realizować :) Cieszy mnie to, że podoba Ci się moja kuchnia , szczególnie ze względu na kolory :) to piękne, ciepłe kolory na które, tak mało ludzi się decyduje. Jak zauważyłaś przewaga to wenge ( bo taka moda ) ewentualnie jeśli połysk to sama biel bo w każdym sklepie można do tych kolorów dobrać różnorodne dodatki z pomarańczem już trudniej - a jak go za dużo też nie jest dobrze. Nie mniej w odpowiedniej ilości powoduje, że pomieszczenia stają się ciepłe, przyjemne, przytulne:) Oficjalnie masz zgodę - możesz "zgapić" moją kuchnię ;)

Dolne szafki również są w połysku. Niestety ale na frontach lakierowanych znać każdy odcisk paluszków - taki ich urok ;) Dla mnie to akurat żaden problem, lubię porządek a sprzątanie nie jest dla mnie "rzeczą straszną" , a domownicy są od przyzwyczajeni do porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, wszystko śliczne w Twoim ogródku, a wnusio wspaniały, jaki to już duży chłopczyk! Fajnie, że podałaś namiary na tę korę. Ja wszędzie o nią pytam, ale nikt nie wie, o co mi chodzi! A Ty kupowałaś w Zgierzu? To ode mnie troszkę bliżej niż Końskie i istnieje jakaś szansa zakupu. Pozdrawiam, życzę miłego letniego wypoczynku. Jola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu

korę kupowałam w Agro-Hurt. Centrum ogrodnicze‎

Targowa 12, Zgierz‎ - 42 715 34 72‎

 

Mały Michaś jest cudownym chłopczykiem, radosnym, pogodnym ...i wszystkich zaczepia swoimi wielkim oczkami oraz mówiąc po swojemu eeeeeeeeeee :)

Taki malutki a daje tyle szczęścia i radości , przy nim nic więcej się nie liczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po pierwsze gratuluje pięknego ogrodu:-) po drugie bardzo podobają mi się okna w Twoim domku, i chciałam zapytać czy mogłabym dostać namiary na firmę, kolor, oraz inne cenne informacje, które pomogą mi je odszukać.Będe bardzo wdzięczna za taką informację ponieważ mam problem z podjęciem decyzji w tej kwestii.

Pozdrawiam serdecznie,

ReWr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po pierwsze gratuluje pięknego ogrodu:-) po drugie bardzo podobają mi się okna w Twoim domku, i chciałam zapytać czy mogłabym dostać namiary na firmę, kolor, oraz inne cenne informacje, które pomogą mi je odszukać.Będe bardzo wdzięczna za taką informację ponieważ mam problem z podjęciem decyzji w tej kwestii.

Pozdrawiam serdecznie,

ReWr.

 

Witaj !!!

Okna kupowaliśmy w firmie Abatex w Łodzi na ul. Wierzbowej (wpisz w google to odszukasz) Salamander- kolor dąb bagienny, 3 szybowe . To było 3lata temu co od firmy nie miałam zastrzeżeń ale czasy się zmieniają, niekiedy rzetelność firm również ;) musisz zapytać innych którzy obecnie skorzystali z ich usług . Co do okienek -zrobiliśmy dobry wybór, ładny wygląd, kolor -mozaika ciemnego brązu z jaśniejszym na którym nie widać tak bardzo kurzu lub jakichkolwiek zadrapań, super wygłuszone, trzy szyby same mówią za siebie -ciepłe ....ogólnie są super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po urlopie znowu jestem i witam:)

 

Witaj:)

miło Cię znowu gościć u mnie :) jak po urlopie, wypoczęta ?

Pogoda sprzyja, ja jak na razie w takie upały jak ostatnio siedzę u siebie na działeczce , może jak się ochłodzi (wrzesień) wyruszę gdzieś w ciepłe kraje , takie mamy plany a czas pokarze ;)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...