Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

KasiaC79

Dziękuję za odwiedziny:)

Glebę mam ? właściwie nie wiem jaką , wodę przepuszcza bo najpierw jest żwirek a dopiero głębiej glina. A komarów jest jak wszędzie , raz są raz ich nie ma ;)

Swoją wagę utrzymuje od czasów szkoły , nigdy nie miałam z nią żadnych kłopotów , po prostu tak mam :) Ale żeby schudnąć trzeba mniej jeść - tak mi się wydaje ;) to chyba najlepszy sposób ....tylko jak tu nie jeść jak takie pokusy na nas czyhają :) Zapraszam więc najlepiej jak najczęściej do mojego ogrodu na pyszną kawkę (bez cukru - oczywiście)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też oddałam głos na Twój dziennik Olu:)) , Twój dom i ogród , to po prostu cudo...życzę zwycięstwa...pozdrawiam...

 

Dziękuję Tamarko:) za pochwały i głosik :) jednak zwycięstwo należy się tym co własnoręcznie zbudowali swój dom , podziwiam takich ludzi i mam do ich ciężkiej pracy i uporu wielki szacunek :) nie mniej miło jest być wyróżnionym , być zaraz za liderami;)

Pozdrawiam Cię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu:)

Nie lubię się rozpisywać (wybacz) ale podglądam i przeczytałam od pierwszej stony cały Twój dziennik :). Bardzo mi się u Ciebie podoba-szczególnie ogród jest moją inspiracją.

Zagłosowałam oczywiście na Ciebie- aktualnie masz 32 głosy i prawie 10% ogólnego głosowania :)

3-mam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu:)

dziś specjalnie zeby oddać głosik na twój dziennik zarejestrowałam się w muratorze!

Bardzo podoba mi się twój domek (nie jestem tu oryginalna) urządzony ze smakiem, nowocześnie a jednocześnie ciepło, przytulnie. Mnie również nudzą te wszystkie obecnie modne wenge. A twój ogród powala wszystkich na kolana, żeby taki piękny ogród stworzyć bez wiedzy fachowej , przygotowania - wielki ukłon. Pozwolisz, że będę się wzorować przy zakładaniu swojego? Pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego najlepszego !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu!

 

Wspaniały jest ten Twoj dziennik budowy. Piekny dom i ogród, pieknie to wszystko opisałaś, Wasze zmagania i radości.

Dzieki, że cały czas dopisujesz nowe wiadomości. Zasługujesz naprawde na nagrode od Muratora.

Czytałam wiele dzienników budowy, ale Twój jest najlepszy na całym forum. To co piszesz emanuuje takim ciepłem

i radościa z wszystkiego co udaje Wam się osiagnąc, Zaczerpnęłam od Ciebie kilka pomyśłów, aktualnie też mieszkamy w nowym domku.

Życze Tobie i rodzinie samych pomyślności w życiu. Prosze pisz dalej.

 

Gdzie głosować???

Edytowane przez Andrbasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basiu !!!

Zaczerpnęłam od Ciebie kilka pomyśłów, aktualnie też mieszkamy w nowym domku.

Jak milo, ciekawa jestem jakie pomysły Ci się spodobały? Pokaż nam Swój domek:)

Życze Tobie i rodzinie samych pomyślności w życiu

Ja Tobie również życzę szczęścia i powodzenia oraz serdecznie pozdrawiam :)

Gdzie głosować???

a tutaj - http://forum.muratordom.pl/dzienniki_forum.php

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...