Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tamara

Bardzo dziękuję za życzenia :) ja również Wam składam serdeczne życzenia oraz dużo szczęścia i miłości :) piękna rocznica , prawda?

Naprawdę jak ten czas leci;)

 

Aga

Klikam i pokazuje mi się, że dziękujemy i wyniki.
chyba raczej to drugie
pani już dziękujemy
;)

 

Nadulka

pocieszna jesteś ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej okazji nie wypada się dalej ukrywać :) Podglądam od poczatku Wasz cudowny domek i konsekwentnie prowadzony ogród. Przepiękne i takie przemyślane, czyściutkie.

Życze gorąco wszystkiego NAJ, niech Wam się szczęści na każdym kroku

Głos oczywiście też oddałam.

Dzięki Twojej Olu fascynacji pomarańczowym kolorem - mam w domu wiele akcentów w tym kolorze (wspaniale rozświetla). Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej okazji nie wypada się dalej ukrywać :) Podglądam od poczatku Wasz cudowny domek i konsekwentnie prowadzony ogród. Przepiękne i takie przemyślane, czyściutkie.

Życze gorąco wszystkiego NAJ, niech Wam się szczęści na każdym kroku

Głos oczywiście też oddałam.

Dziękuję serdecznie :) :) :)

Dzięki Twojej Olu fascynacji pomarańczowym kolorem - mam w domu wiele akcentów w tym kolorze (wspaniale rozświetla). Dziękuję

Pomarańcz jest pięknym i ciepłym kolorkiem, wspaniale komponuje się z innym kolorami, dodaje ciepła, i ja napisałaś rozświetla pomieszczenia :)

W ten chłodny i deszczowy wrzesień pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciku

Czy mogłabyś mi jeszcze tylko podać jak grube są sztachetki (2, 3 cm?) i jak szeroko rozstawione. To robi piękne wrażenie i chciałabym uzyskać taki efekt zamawiając gdzieś bliżej Bielska. Gdybyś mogła jeszcze zamieścić zdjęcie mocowania panelu na zawiasie to już byłoby super. Mój mąż potrzebuje to widziec, bo ma jakiś problem z mocowaniem , nie wiem dokladnie o co chodzi.
Odpowiem w komentarzach, gdyż wiele osób pyta na priw. o nie, tym sposobem ten temat może będę miała już z głowy;)

 

Sztachetki mają wymiary 2cmx4cm w rozstawie 7cm :) od góry zaspawane (nie zaślepione z tworzywa zaślepkami)

Ogrodzenie wykonywała firma

zdjęcia dla Twojego męża i innych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieję, że pomogłam :)

Pozdrawiam:)

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie Olu!Dołączam do grona zachwyconych Twoim domem i ogrodem!!Jest przepięknie!!Mam pytanie dotyczące okien:jesteś zadowolona z jednostronnego koloru?nie myslalas by zrobic tez ciemne od srodka?i jeszcze jedno,nie chciałas zrobic przesuwanych drzwi tarasowych? pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj silviajustina

Dziękuję za pochwały :)

Okienka: kolor, dzielenia , wielkość to była przemyślana decyzja:) Ciemny kolor z zewnątrz pasujący do dachówki, orynnowania..... wewnątrz białe bo to kolor neutralny , do niego pasuje każdy wystrój, każdy kolor mebli i dodatków. Jeśli kiedyś chciałabym zmienić wystrój nie muszę się martwić lub dopasowywać czegokolwiek do koloru okien. Zresztą nie wyobrażam sobie mojej jasno-pomarańczowej kuchni i ciemnych brązowych ram okiennych ;)

Przesuwane drzwi owszem ale ja mam duże okno(3,80m) i skrzydło przesuwane byłoby bardzo duże ( nie pamiętam ale coś było nie tak) a ponieważ chciałam mieć jak najwięcej szyb a najmniej powierzchni ram , zrobiłam tak jak jest - otwierana jest tylko część (90-tka) a resztę zmuszona byłam podzielić na dwie części bo nikt nie chciał wstawić mi szyby o szerokości ok. 3m (chyba , że okna byłyby z aluminium tyle, że o wiele, wiele droższe) dzielenie jest nie za szerokie i nie przeszkadza w podziwianiu widoków na zewnątrz - przyrody:)

Również pozdrawiam :)

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Olu za wyczerpujacą odpowiedz:)Pytałam Cie o to wszystko bo sama jestem na etapie wybierania koloru okien itp,Też jestem zdania ze biala okna wewnatrz to chyba najlepsze rozwiązanie ale wolałam sie upewnic:)U Ciebie jest pięknie więc warto zapytac.A co do drzwi tarasowych to faktycznie okno masz spore.Moje ma 270/240 i dalej sie waham czy maja byc normalne czy przesuwane.Bardziej podobaja mi sie przesuwane,sa takie"nowoczesniejsze":)ale slyszałam o nich różne opinie ze np lubia sie psuc itp.druga sprawa ze w przesuwanych zawsze bedzie próg(w tych tanszych) a w zwykle mozna dostac bez progu.Sama nie wiem co zrobic:bash: Chciałam jeszcze dodac ze oddałam na Twój Dziennik 2 głosy.pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...