Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miło znowu Cię gościć Jolu :)

Masz rację z korą, lepiej przetrzymać a na wiosnę będzie jak znalazł :)

 

Weroniko

Twoja Jaskółeczka wydawało mi się, że jest malutkim domkiem ale jak obejrzałam go dokładnie to okazało się, że jest wąski ale za to w drugą stronę -szeroki. I wcale nie taki mały tylko musisz mieć chyba wąską działeczkę ;) Projekt bardzo ciekawy :) czekam na realizację -powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KROPQ!!! GRATULUJĘ RELACJI W PAPIEROWYM WYDANIU!! :D :D :D Pięknie! Cudnie! Wspaniała pamiątka! Rety, rety, brawo!!! Rewelacyjnie to wygląda :D

 

Dzięki :)

Trochę mnie zaskoczyło to PAPIEROWE WYDANIE, myślałam, że wydawnictwo muratora stać na lepszy jakościowo papier ;)

Poza tym odnalazłam swoje porady również w dzienniku budowy Cedryk bez tajemnic......nasza rocznica ślubu nie przypada 27 sierpnia tylko 29.08 i pod tą datą jest wpis ....poza tym autoryzowałam całkiem inny tekst .....no to są takie DROBNE NIUANSE ale za to zdjęcie wszystkie moje :)

Mimo wszystko taka mała rzecz a cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Trochę mnie zaskoczyło to PAPIEROWE WYDANIE, myślałam, że wydawnictwo muratora stać na lepszy jakościowo papier ;)

Poza tym odnalazłam swoje porady również w dzienniku budowy Cedryk bez tajemnic......nasza rocznica ślubu nie przypada 27 sierpnia tylko 29.08 i pod tą datą jest wpis ....poza tym autoryzowałam całkiem inny tekst .....no to są takie DROBNE NIUANSE ale za to zdjęcie wszystkie moje :)

Mimo wszystko taka mała rzecz a cieszy :)

 

 

Olu gratulację:)

 

Co do wydania to też liczyłam na coś bardziej ...hmm..wyszukanego:) i bez błędów. Ja jestem wśród zdjeć na mapie Polski ale.....jako miejsce budowy wpisano...Kraków!!!!

Nie wiem skad redakcja to wzięła,żaden wpis,dane w profilu nie sugerują Krakowa....ktoś nie bardzo się do tego przyłożył....

 

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu:):)

GRATULUJE!!!!!Cieszę się ,że fragmenty Twojego dziennika budowy były zamieszczone w nowej gazetce o Forum ;)

Muszę się przyznać ,że swój głos oddałam właśnie na Wasz dziennik:yes::wiggle: często do niego zaglądam i będzie on na pewno inspiracją do urządzania naszego domku ;) Pozdrawiam serdecznie i gorące buziaczki przesyłam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weroniko

Twoja Jaskółeczka wydawało mi się, że jest malutkim domkiem ale jak obejrzałam go dokładnie to okazało się, że jest wąski ale za to w drugą stronę -szeroki. I wcale nie taki mały tylko musisz mieć chyba wąską działeczkę ;) Projekt bardzo ciekawy :) czekam na realizację -powodzenia :) Jaskółeczka rzeczywiście jest wąska, ale dziełeczkę mamy 30X30metrów, także nie jest wąska. Lecz bardzo mi i mojemu mężowi się ona podoba i dlatego zdecydowaliśmy się na nią. Na górze dwa małe pokoiki złączymy, a tylny pokój przedłużymy o taras i dziewczynki będą miały po dużym dwudziestometrowym pokoju. I właśnie czegoś takiego szukaliśmy. Pokój na dole też jest nam potrzebny dla gości.. Chyba nie wytrzymamy do następnego tygodnia i projekt kupimy już dziś. Mamy cztery lata - niecałe-by wybudować dom i urządzić go na cacy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu,

 

GRATULUJĘ PUBLIKACJI !!! :)

 

Faktycznie Twoje rady znalazły się w naszej publikacji. Zastanawiam się dlaczego nie ma naszych?:confused: Czyżby nie przeszły przez cenzurę ;):)

U nas też zdarzyły się małe pomyłki. Tak sobie myślę, że publikacja tworzona była w pośpiechu i stąd te błędy.

 

Jeszcze raz gratuluję, mimo wszystko wyszło świetnie. :)

 

 

P.S Forma chyba zamierzona stylizowana na gazetę codzienną tak jak np "Dziennik łódzki" - i to chyba ma sens.

 

Pozdrawiam

Nad'art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorkaK

 

Chyba w moim jedynym przypadku to nie fragmenty dziennika umieszczono w gazecie, redakcja sam zdecydowała o napisaniu własnego tekstu do moich zdjęć, ale wyszło nawet fajnie :)

dziękuję za głosik i gratulacje:)

 

Famelia

 

Z tymi błędami już się oswoiłam ;) i tak się już nic teraz nie zmieni ;) tylko po co ta cała autoryzacja ?

 

Weroniko

 

Widzę, że wszystko przemyśleliście dokładnie i wiecie dobrze co chcecie:) a to najważniejsze :) powodzenia :) czasu macie bardzo dużo i myślę, że tak jak z zamawianiem projektu , budowa skróci się i wybudujecie domek w ciągu 2 lat a nie 4 -ech. :)

 

Nadiaart

 

Myślę, że moje rady wpisano u Was przez przypadek , to pospiech !!!! budujecie samodzielnie i na pewno lepiej niż inni, zdajecie sobie sprawę, że budowa to ogromne wyzwanie i akurat Wasze rady są bezcenne !!! ważne , że są one zamieszczone w Waszym dzienniku i każdy kto chce może przysiąść do lektury i poczytać :)

Pozdrawiam i również GRATULUJĘ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...