Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://lh3.ggpht.com/_k5w9bmZJsGc/TRHVqXm4X5I/AAAAAAAAASU/sYxnbG1MLho/s800/494.jpg

 

To właśnie tego wieczoru,

gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze,

przy stołach są miejsca dla obcych

bo nikt być samotny nie może.

To właśnie tego wieczoru,

gdy wiatr zimny śniegiem dmucha,

w serca złamane i smutne

po cichu wstępuje otucha.

To właśnie tego wieczoru,

zło ze wstydu umiera

widząc jak silna i piękna

jest miłość gdy pięści rozwiera.

To właśnie tego wieczoru

od bardzo wielu wieków

pod dachem tkliwej kolędy

Bóg rodzi się w człowieku

Magicznych Świąt życzy Pavis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu, mam pytanie odnośnie wykładziny w pokojach Twoich dzieci..powiedz jak się sprawuje, jak jest z utrzymaniem czystości i która lepiej się sprawdza ta jasna czy brązowa?

 

Witaj!

wykładziny sprawują się ok. nie ma większych problemów z czystością, odkurzam raz na tydzień bo wiem, że się kurzy natomiast faktycznego go nie widać . Jasna jest znacznie lepszej jakości (kosztowała 120zł za mb ) nie widać okruszków , brudu i w mniejszym stopniu się ugniata, ta brązowa była tańsza (chyba 90zł) w miejscach częściej uczęstrzanych (przy wejściu) już się ugniotła . Teraz gdy mamy małego dzidziusia , na tej brązowej wykładzinie gdzie częściej przebywa i je np. ciasteczka, bułeczkę okruszki są widoczne -wiadomo jednolity ciemny kolor ;) i wtedy trzeba częściej odkurzać ;)

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Oleńko,

 

mam pytanie , być może będziesz jeszcze pamiętała......kto montował Wam żaluzje wewnątrz? Masz może jeszcze namiary na firmę?

U Ciebie są chyba ecru prawda?

 

Niestety ale nie mam tel. ale firma znajduje się w Zgierzu zaraz za skrzyżowaniem ul. Łęczyckiej i Musierowicza (jadąc w stronę do Ozorkowa to po prawej stronie Łęczyckiej, chyba drugi budynek) kolor się zgadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, najserdeczniejsze życzenia w nowym roku! Obejrzałam Twoje ostatnie zdjęcia, śliczny wnusio-aniołek, superowy kotek, podobny bardzo do mojej Agatki. My musieliśmy przygarnąć kolejnego porzuconego kotka (kilkuletniego), który zaglądał do nas z tarasu. Teraz "rezyduje" w naszym domku gościnnym, musimy specjalnie dla niego włączać ogrzewanie elektryczne, ale cóż, czasami tak trzeba! Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, najserdeczniejsze życzenia w nowym roku! Obejrzałam Twoje ostatnie zdjęcia, śliczny wnusio-aniołek, superowy kotek, podobny bardzo do mojej Agatki. My musieliśmy przygarnąć kolejnego porzuconego kotka (kilkuletniego), który zaglądał do nas z tarasu. Teraz "rezyduje" w naszym domku gościnnym, musimy specjalnie dla niego włączać ogrzewanie elektryczne, ale cóż, czasami tak trzeba! Pozdrowienia

 

Dziękuję bardzo:) też wszystkiego dobrego w 2011 , życzę również żeby ten rok był łaskawy dla Was :)

Jesteście wspaniali , macie dobre serduszka, kotek będzie Wam bardzo wdzięczny !!!! Ja bałam się o skóry w domu i gdyby musiał spać w garażu to wymyśliłam, że będę mu włączać poduszkę elektryczną w jego legowisku ;) ale obyło się - jest z nami w domu, bawi wszystkich swoimi wygłupami i wyleguje się przy kominku :)

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...