Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

BeataKM

 

Zdjęć o które pytasz - fachowych nie posiadam, nie mam żadnych z montażu kominka. Wszystko co mam zamieściłam w dzienniku, również na forum w

KOMINKI nasze !!!na stronie 05-12-2007 22:31 a bliższe zdjęcie połączenia granitu gdzieś w komentarzach( trzeba przeszukać - znalazłam !!!na stronie 09-04-2009 08:57). Podświetlenie to wąż świetlny kupiony na metry, położony na górze a dołem podwieszony (mąż jakoś go przymocował) Inne zdjęcia są podobne, chyba więcej pomóc nie będę mogła.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dulis

 

Byłam u laryngologa i dostałam skierowanie na punkcje :jawdrop: strasznie się boję i to będzie ostateczność , znowu następny antybiotyk , kropelki ...czuje się lepiej choć rentgen zatok wskazuje co innego , za tydzień znowu do kontroli.

Żaluzje na pewno do tego pana , skoro starszy i przemiły :)

Pozdrawiam:)

 

Będę tzrymać kciuki, żeby nie bolało!!!!!!!

Tak odważnie i bez bicia przyznaję się , że czerpnę od Ciebie inspirację,.............mam nadzieję , że nie gniewasz się ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę tzrymać kciuki, żeby nie bolało!!!!!!!

Tak odważnie i bez bicia przyznaję się , że czerpnę od Ciebie inspirację,.............mam nadzieję , że nie gniewasz się ????????

 

Punkcja to ostateczność, dostałam antybiotyk (3 tabletki) mam nadzieję, że pomoże. Gdyby nadal głowa pękała z bólu to pójdę , tyle naczytałam się o punkcji, że na samą myśl robi mi się słabo :( Dziś głowa jak na razie nie boli :)

Dulis, miło mi, jak komuś podoba się to co zrobiłam:) i oczywiście nie mam nic przeciwko temu , że ktoś coś podpatrzy i zrobi podobnie. Przecież żeby nie wiem co to, to i tak zwykle wychodzi tylko podobnie, inaczej a to oznacza dla jeszcze innej osoby dodatkową inspirację :) ale zawile napisałam;)

Tak np. domek przytulny Maren, wiele szczegółów podobnych ale biorąc po uwagę ogół to zupełnie inne wnętrza.

Wiele osób podpatruje mój ogród, przychodzą do mnie pytają, inni tylko podglądają .... ja się z tego cieszę i zawsze gotowa jestem pomóc na tyle ile mogę (bo ogrodnikiem żadnym nie jestem).

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu życzę dużo zdrówka.Punkcja zatok..nieprzyjemna sprawa.Ale jak trzeba to trzeba..niewyleczone zatoki mogą dawać powikłania.

Więc trzymam mocno kciuki.

Ogród jak zwykle zachwycający-wygląda tak jakby u Ciebie nie było zimy:)

 

Dzięki za kciuki ale mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności, że przejdzie po tabletkach.

A ogród żeby było czym się zachwycać to jeszcze troszeczkę , listki puszczą, zakwitną kwiatki.... ale przyznaję szczerze - ta zielona połać za oknem już bardzo cieszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, wielkie dzięki za pomoc, własnie o takie zdjęcie mi chodziło jak to w Twoich komentarzach, tego typu fachowe zdjęcia miałam na myśli :) a nie takie z czasów płyty karton gips. mam tylko jeszcze taką maleńka prośbę....chociaż przez ten Twój ból glowy az boje sie mieć śmiałość i prosić.....w każdym razie gdybyś poczuła sie lepiej i nie byłby to zbyt duży problem to strasznie bardzo mocno prosiłabym o zdjęcie z tym wężem świetlnym jak on jest zamontowany. Pozdrawiam serdecznie i życze powrotu do zdrowia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kropkq

 

masz rację, dobrze pamiętasz ;)

 

jakby co to już wiem do kogo się uśmiechnę w sprawie alarmu :) , bo mam o tym jeszcze mniejsze pojęcie niż o sadzeniu zielska

 

pozdr.

 

To która posiadłość jest Twoja? a raczej rezydencja ;) skoro masz dużo trawnika do koszenia to musi to być być duża, piękna działka ....

Czyżbyś nie miał alarmu? czy nie potrafisz obsługiwać ;) bo nie przypuszczam, że chciałbyś się przyuczyć do zawodu ;)

Ale gdybyś potrzebował serwisanta to nie ma sprawy:)

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Pani Olu domek śliczny!!!

A na ogród nie mogę się napatrzeć:) Po prostu cudo:)

My też budujemy parterówkę.

Czy mogłabym Panią prosić o kontakt na maila, chciałabym porozmawiać o kilku kwestiach budowlano-wykończeniowych:)? Mój mail: [email protected]

Będę bardzo wdzięczna.

Dziękuję i pozdrawiam, Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm
To która posiadłość jest Twoja? a raczej rezydencja .;) skoro masz dużo trawnika do koszenia , to musi to być być duża, piękna działka ....

Czyżbyś nie miał alarmu? czy nie potrafisz obsługiwać ;) bo nie przypuszczam, że chciałbyś się przyuczyć do zawodu ;)

Ale gdybyś potrzebował serwisanta to nie ma sprawy:)

 

jaka znów posiadłość czy rezydencja????????? ;)

no kilku sąsiadów może i ma.......... bo ja to tylko taki zwyczajny, nieduży domek ;) nawet basenu nie ma ;) ;)

co do alarmu to potrafię jedynie załączyć i wyłączyć, z tym przyuczaniem to byłoby trudno bo jakoś mnie nie pociągają takie wynalazki.......

 

pozdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, przede wszystkim zdrowia zycze, bol glowy jest okropny, sama mam czeste migreny - bez lekow ani rusz. dzieki za odpowiedz dotyczaca cebulek i kory. i jeszcze jedno pytanko odnosnie nawozenia trawy, czy jak wysypujesz nawoz to twoje zwierzaki nie jedza tych kuleczek nawozu. nasz maluch wciaga wszystko co napotka na swej drodze i boje sie zeby sie nie zatruł. pozdrawiam Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, jestem teraz na etapie słupów na poddaszu ;) . Twoje chyba są wykończone płytą k-g?

Waham się między takim rozwiązaniem a wyszlifowaniem i zabejcowaniem.

 

Pozdrawiam i zdrówka życzę!

 

Witaj Viga:)

Ja mam k-g , nie zastanawiałam się wcześniej na tym co lepsze i co bardziej będzie mi pasować.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj niedziela więc odpoczynek,to mogę posiedzieć przy laptopku.Domek śliczny,ale ogród macie przepiękny.Cudo,cudo cudo nic innego nie można powiedzieć.Najważniejsze Twoje zdrowie,bo w ogrodzie masz mnóstwo pracy to jak to wszystko zrobisz jak nie możesz się nawet schylać.Podziwiam Cię strasznie,ile Ty masz energii i zapalu.Kupe czasu trzeba poświęcić pracy w ogrodzie.Dzisiaj cieplutko wiosna do nas przyszla to do roboty mile panie,duuuużo pracy przed nami.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, coz robic takiego mamy małego dziwaka i uczymy sie z tym zyc. ale bardzo go kochamy. moze z wiekiem mu to przejdzie, na razie zalicza sie jeszcze do szczeniakow i jest bardzo ciekawy wszystkiego co go otacza. cieszy mnie ze czasem zagladasz do mnie do dzienniczka, postepy widac, czekamy tylko na wzejscie trawy. a potem dbac i cieszyc sie otoczeniem. pozdrawiam Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...