Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

Witam,

Jestem tu nowa, a trafiłam przypadkiem przez wątek o ogrodzeniach i jednego wieczora przejrzałam cały twój dziennik, tak mnie wciągnęło :-) Domek naprawdę super, a ogród prześliczny!. U nas na razie wielkie pobojowisko po budowie i dopiero latem zaczniemy coś myśleć co zrobić wokół domu. Teraz jesteśmy na etapie ogrodzenia i kostki. Mam pytanko o namiary na ślusarza który robił u Ciebie przęsła, bramę i furtki, ponieważ budujemy się też koło Łodzi i chciałam prównać ceny. Będę wdzięczna za jakiś kontakt.

Życzę również zdrówka, bo zatoki to strasznie uciążliwa dolegliwość. Sama przeszłam przez punkcię (nie była aż tak straszna) ale dzięki niej miałam spokój na bardzo długi czas.

Pozdrawiam serdecznie i na pewno będę tu zaglądać :-)

Edytowane przez wolusie77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Jestem tu nowa, a trafiłam przypadkiem przez wątek o ogrodzeniach i jednego wieczora przejrzałam cały twój dziennik, tak mnie wciągnęło :-) Domek naprawdę super, a ogród prześliczny!. U nas na razie wielkie pobojowisko po budowie i dopiero latem zaczniemy coś myśleć co zrobić wokół domu. Teraz jesteśmy na etapie ogrodzenia i kostki. Mam pytanko o namiary na ślusarza który robił u Ciebie przęsła, bramę i furtki, ponieważ budujemy się też koło Łodzi i chciałam prównać ceny. Będę wdzięczna za jakiś kontakt.

Życzę również zdrówka, bo zatoki to strasznie uciążliwa dolegliwość. Sama przeszłam przez punkcię (nie była aż tak straszna) ale dzięki niej miałam spokój na bardzo długi czas.

Pozdrawiam serdecznie i na pewno będę tu zaglądać :-)

 

To jeszcze raz ja, przejrzałam dokładnie Twoje komentarze i znalazłam odpowiedź na moje pytanie - firma Metalex ze Szczecińskiej/Rąbieńskiej. Dzięki i pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ możemy na forum:)) Tylko, że ja zawsze zadaję 100 pytań do... a nie chciałabym nikogo denerwować:)

Zatem pierwsze z moich pytań:)

Chciałam zapytać o ogród i te wszystkie piękne roślinki. Czy to Twój pomysł czy korzystaliście z jakiś usług aranżacji ogrodów? Bo jeśli chodzi o wykonanie to widać na zdjęciach, że ciężko pracowałaś na ten wspaniały efekt:)

Drugie pytanko odnośnie ogrodzenia. Też podobają mi się proste przęsła. Ile mają wysokości i jaki jest koszt takiego ogrodzenia (nie wiem czy takie pytanie jest stosowne:()?

Trzecie pytanko apropo kostki brukowej. Czy to Wasza aranżacja czy firma od kostki przygotowała projekt? Bardzo mi się podoba i kostka i umiejscowienie roślinek, pięknie:) Ile metrów od ogrodzenia wybudowany jest Przytulny? My mamy dom odsunięty od drogi o 8,5 m i zastanawiam się czy takie rozwiązania mogłabym zastosować przed moim domkiem-łuki z roślinkami i kamykami:)

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi:)

Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu jeszcze chciałam zapytać ile metrów działki macie z każdej ze stron Przytulnego? Wyczytałam, że grządki z sałatą i koperkiem:) są od wschodu więc mniemam, że wjazd od północy, tak jak w naszym przypadku:) Mamy domek ustawiony dokładnie tak samo-garaż mam od wschodu, salon południowo-zachodni, kuchnia z jadalnią północno-zachodnia. Wypytuję tak bo właśnie się zastanawiam, czy mi wystarczy tych moich skromnych metrów na podobne grządki i ogród:)

I jeszcze jedno pytanko. Jak udało Wam się usytuować śmietnik w granicy działki? Czyżby przepisy sie zmieniły? Bo teraz są takie, że śmietnik musi znajdować się 2 metry od granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img7.staticmn.pl/images/fbfiles/images/887.gif

Kochani z okazji Wielkanocy życzymy Wam

wiosny, wiosny, wiosny! Pękających

pąków, krokusów i przebiśniegów.

Topniejących śniegów, ziemi,

która zaczyna pachnieć, słońca,

które nie tylko świeci, ale wreszcie

także grzeje. Wiosny w przyrodzie i

w życiu rodzinnym, w pracy, na

koncie bankowym i gdzie

tam jeszcze komu zimno.

http://img7.staticmn.pl/images/fbfiles/images/887.gif

 

Magda z mezem i coreczkami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...