Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Mojego Przytulnego"


kropkq

Recommended Posts

witaj Olu, już kiedyś pisałam u Ciebie, ale było to dawno, dawno temu. Teraz temat budowy w moim życiu powrócił i nabiera tempa. Nie mogę doczekać się kiedy wystartujemy. Twój domek jest tak piękny, ze najchętniej zrobiłabym wytnij wklej:) i też miałabym tak pięknie:) no cóż każdy musi się swoje pomęczyć.

Jak większość zachwycona jestem min. kominkiem i kuchnią. Chciałabym zrobić baaardzo podobną, chciałabym prosić o pozwolenie :)

Mam jeszcze pytanie odnośnie kuchni: Jak sprawują się mebelki w codziennym używaniu?

Bardzo serdecznie pozdrawiam Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witaj Olu,

Jak większość zachwycona jestem min. kominkiem i kuchnią. Chciałabym zrobić baaardzo podobną, chciałabym prosić o pozwolenie :)

Mam jeszcze pytanie odnośnie kuchni: Jak sprawują się mebelki w codziennym używaniu?

Bardzo serdecznie pozdrawiam Iwona

 

Iwonko.

oficjalnie masz moje pozwolenie na wykonanie podobnego kominku, kuchni i czego tylko chcesz ...:) jeśli tylko Ci się podoba :)

A tak na serio, nie musisz prosić- to zbyteczne, to mi jest mi niezmiernie miło, że mój domek Cię zachwycił :)

Mebelki jak to mebelki na wysoki połysk - pięknie wyglądają ale trzeba o nie dbać , niestety tłuste paluszki znać wszędzie :) nie mniej nie zamieniłabym ich na żadne inne -tylko połysk i takie same kolorki jak teraz :)

Również przesyłam serdeczne pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To później to trochę potrwa:) , ale będę starała się na bieżąco wszystko relacjonować:)

póki co staramy się zgrać ekipy bo wszystkoo nabrało dzikiego pędu:):):) teraz wybieram dachówkę. To już za Tobą a ja się tu głowię polecają mi Roben Monza Plus a kolor podoba mi się kasztan. Teraz jest na nią promocja i dekarz mówi że sporo zyskamy jak się na nią zdecydujemy. No to szukam opini na jej temat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu mam pytanie dotyczące koszenia trawnika-co ile dni i na jaką wysokośc kosisz trawę??

No to Cię zaskoczę....przeważnie kosimy we wtorki i soboty :) na najniższą wysokość. Wiem, że to często ale jak rośnie to trzeba kosić a jak się kosi to żeby była ładna trzeba nawozić, jak się nawozi to rośnie jak szalona i cykl się powtarza ;) tak to już jest jak się lubi mieć ładną trawkę :)

Edytowane przez kropkq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cię zaskoczę....przeważnie kosimy we wtorki i soboty :) na najniższą wysokość. Wiem, że to często ale jak rośnie to trzeba kosić a jak się kosi to żeby była ładna trzeba nawozić, jak się nawozi to rośnie jak szalona i cykl się powtarza ;) tak to już jest jak się lubi mieć ładną trawkę :)

 

Wcale mnie nie zaskoczyłaś bo tak podejrzewałam :) Tylko że Twoja trawka wyglada pięknie a moja po koszeniu tragicznie-napewno spowodowane jest to tym że jest to młody trawnik bo założony przed zimą no i nie mamy jeszcze zraszaczy...staram się jak często mogę go podlewać no ale z Twoim to on się chyba równał nie będzie :) Mam nadzieję że po nawozie nabierze ,,sił,,.

Jeszcze jeśli możesz powiedz mi w jakich dawkach stopsujesz polifoskę i jak czesto.

Pozdrawiam,kasiamy

A rabatka w nowej aranżacji wyglada cudnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu zmiana niewiele wniosła....bo...ogród przecież jest piękny:rotfl::rotfl::lol2: ale pokusa zmiany była pewnie silniejsza:)...Bo która kobieta nie lubi ciągle coś zmieniać.

 

Mam pytanie-chodzi o rabatę przed domem(łuk).Czy kostka oddzielająca biały żwir od kory leży sobie luzem,czy jest łączona zaprawą?

Musiałam u siebie też zrobić taki podział,żeby mi się żwir z korą nie mieszały i kostkę połozyłam luzem.

Pozdrawiam słonecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Twoja trawka wyglada pięknie a moja po koszeniu tragicznie-napewno spowodowane jest to tym że jest to młody trawnik bo założony przed zimą no i nie mamy jeszcze zraszaczy...staram się jak często mogę go podlewać no ale z Twoim to on się chyba równał nie będzie :) Mam nadzieję że po nawozie nabierze ,,sił,,.

Jeszcze jeśli możesz powiedz mi w jakich dawkach stopsujesz polifoskę i jak czesto.

Pozdrawiam,kasiamy

Oczywiście, że po kilku porcji nawozu nabierze siły, objętości i będzie również piękny:) Teraz stosuję azofoskę w ilości ? kupuję opakowanie, które starcza na 500m2 trawnika ( bo tyle mam trawki) i rozsiewam :) sieję nawóz raz na miesiąc.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu zmiana niewiele wniosła....bo...ogród przecież jest piękny:rotfl:

Mam pytanie-chodzi o rabatę przed domem(łuk).Czy kostka oddzielająca biały żwir od kory leży sobie luzem,czy jest łączona zaprawą?

Wniosła , wniosła ;)

Kostka leży luzem bez zaprawy, z jednej strony trzyma ją żwirek z drugiej kora (bo jest jej grubo) i nic się nie przesuwa.

Również pozdrawiam serdecznie, chociaż dziś mocno wieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...