Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Truskawek


wiolasz

Recommended Posts

Hej Wiolaszko! Wielkie Gratulacje z Narodzin Córeczki! Ja już w zasadzie nie bywam na Forum, ale "dokopałam "się do tej informacji! ;)

No i przy okazji przyznaję się, że 14.03 urodziłam córeczkę -Olę. Niestety mała urodziła się 2 m-ce przed terminem w 32tc przez CC (niewydolność łożyska, zanik tętna na ktg...). Olka ważyła tylko 1100g i musiała spędzić miesiąc na OIOM w Kielcach -najtrudniejszy miesiąc w naszym życiu... Ale juz jest w zasadzie w porządku -chociaż jazdy mamy z Nią trochę po lekarzach z racji tego wcześniactwa... Tak więc od 3 m-cy ja też w końcu wiem jak to jest być MAMĄ -czas najwyższy, bo 33 wiosenki mi stuknęły! ;)

Całuję Mocno wszystkie trzy Truskawkowe Kobietki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kachna !!!! Gratulacje dla Ciebie i dla Córeczki, jak to dobrze ze już wszystko oki. Z powodu wcześniactwa teraz odwiedzicie wszystkich lekarzy po drodze, ale lepiej sprawdzić wszystko i byc spokojnym. My z kolei z powodu brania w ciąży nospy jako że rozkurczowa-teraz chodzimy na reabilitację związaną z napięciem miesniowym. Ale ogólnie oki, no i udało się dotrwać prawie do końca ;)

Trzymam kciuki i wszyscy z wątku pozdrawiamy, zdjecie Oli wrzuc :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitka, to że Ty tak masz i ja też bym chciała-to wiesz. Pani Ogrodniczka powiedziała, żebym jej zaufała i zrobiła jak na kartkach mam-to zrobię, zawsze w trakcie mogę coś dodać i coś przesadzić, nie?

Mam na to 3 lata siedzenia w domu ;) A i Ty wpadniesz pewnie nie raz to cos doradzisz :D:D

To różowe na 1 zdjeciu to mam białe-cudne jest, ale różowe też bym chciała, kiedyś dokupię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat zielonego to się nie wypowiem, bo się nie znam... Natomiast mam pytanie... czy w dzienniku to masz wizualki łazienki czy już gotowa.. bo jak już Twoja to super wyszła :) No i czekam na taras. aaaa i kupiłam 15 litrów oleju... czyli 3 sztuki... + rozcieńczalniki.. już nie pamiętam ile.. ale coś koło 10 litrów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak .. rozcieńczać.. Najpierw 1:1 olej i rozpuszczalnik do farb olejnych, albo terpentynę ( ta zapobiega robactwu) , potem więcej oleju mniej rozpuszczalnika, i potem 3 warstwa 3:1... Rozpuszczalnik powoduje głębszą penetracje wgłąb deski... ale więcej idzie oleju... ale jak zaimpregnujesz to będziesz odnawiała tylko.. przeżyje lata. w tym linku co podałam fajnie facet opisał. Olej jest OK i chyba najtańszy na rynku jaki znalazłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...