Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Truskawek


wiolasz

Recommended Posts

Od dziś rozpoczynam program: skacz na skakance-schudnij Wiolka!!!

 

:D:D

 

Jakiś czas temu kupiłam sobie własną skakankę w Biedronce, o taką\

 

http://www.namaksie.pl/images/stories/trening_sport/Magda/skakanka/skakanka-licznik.jpg

 

Pamiętam że kosztowała tylko 15 zł, w sklepach sportowych firmowych to coś ok. 50 zł

Nie umiem tego licznika uruchomić ale i tak dobrze idzie.

na razie 10 min. Zmachałam sie jak norka po demolce :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no nie było tych elektronicznych i jakoś dobrze było ;)

guma też była, ja nawet skakałam w tamtym roku, ale mam za mało krzeseł w kuchni- musiałam córę podszkolić. Od wiosny bedę znowu za stójkę robić to moze i dopuszczą i mnie i znowu poskaczę..nawet pamietam co i jak :lol2:

 

Wiola, coś tam skaczę, zaczęłam dzis tak na poważnie. Pogadamy za 2 miesiące czy coś mi spadło czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby w łydki Ci nie poszło i w kolana.. to by niezbyt wyglądało dobrze.. Dziś widziałam taką panią w aqua parku.. .. no i nie wiem czy skakać czy chodzić...

 

 

To były czasy.. Nie było komputerów, komórek.. i wszyscy wszystko wiedzieli, lub nie.. Fajnie się bawiło.. były klasy, podchody , gra w chowanego, skakanka, guma... kocyk, laki , wózek, a trzepak robił za naszą klasę, fejsa , GG i forumy wszelakie.. w zimie były sanki lub zjeżdżanie na czymkolwiek.. nie było odzieży termoaktywnej, butów z gore coś tam nieprzemakalnych, nie było tak rozbudowanego programu co w/g mnie wymyślają ludzie, którzy chcą pokazać wyższość na dziećmi.. , był czas na zabawę.. Sami ją wymyślaliśmy..

Siedzieliśmy na górce tuż przy ruchliwej drodze wówczas.. bo jechał samochód raz na ileś tam.. każdy z nas był kolejnym graczem i zaklepywał sobie samochód który jechał.. i musiał zgadnąć co to.. Dziś na tej samej drodze nie nadążył byś obracać głową za kolejnym samochodem..

Był czas na spacery z rodzicami/dziadkami.. była niedziela w której obowiązywał ekstra strój. nie taki jak do szkoły, absolutnie nie taki jak na podwórko.. a jak na niedzielę. coś wyjątkowego..

To były czasy...

 

 

Nasze dzieci tego nie zrozumieją..

A jak opowiadałam starszakowi, ze w sklepach nic nie było.. to patrzy na mnie jakbym z kosmosu była..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zmienia, czasy i ludzie też, trzeba szukać pozytywów.

Ja nie dziwię się że nasze dzieci wielu rzeczy nie umieją zrozumieć, ja też nie rozumiem czasów mojej mamy, a o czasach mojej babci nie wspominam nawet. Wczoraj ogladałam program z Czelabińska i zachłannie patrzyłam jak to miasto teraz wygląda, bo do tej pory miałam je przed oczami tylko z opowieści mojej babci, stamtąd pochodzi...i jakies chusty na głowie i dziwne łyzwy o których opowiadała...no kosmos :lol2:

 

Dziś już po fitnesie, ależ wycisk był...ale na razie brak obolałych mięsni. I oby tak dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, Braza Tobie nie wskazana skakanka bo z czego masz chudnąć? ;)

ale dla kondycji warto sobie poskakać, gumę do drzew przywiąż i jazda!

 

U nas przeziebienie "szaleje"- w sensie chłop mi umierał wczoraj przy temp. 37,3 :lol2::lol2::lol2: zabrakło mu wszelkich sił witalnych i musiałam go wyręczać wieczorem w każdej czynności, a jak sie denerwował z moich drwinek :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...