Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

meble Paged - opinie, modele, zdjęcia


mabor44

Recommended Posts

  • 8 months później...
  • 1 year później...
Kochani forumowicze! Stoję przed wyborem mebli do salonu, podobają mi się kolekcje Milano (stół+krzesła) oraz Carina (komody) z firmy Paged meble. We wzorniku przykuł moją uwagę kolor "Dąb bursztynowy" -niestety w żadnym ze sklepów nie natknęłam się "na żywo" na meble w tym kolorze (króluje dąb czekoladowy -dla mnie trochę za ciemny...) Boję się zamawiać "w ciemno" z katalogu czy internetu -bo te mebelki jednak trochę kosztują :roll: Stąd moja prośba -jeśli ktoś z Was ma takie mebelki (niekoniecznie seria -chodzi o kolor) w swoim domku -to PROSZĘ o fotki! Z gory dziękuję :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...

Bardzo spodobały mi się meble Paged na ich stronie www. Szukałam też opinii - same pozytywne. Chciałam obejrzeć w realu ale w sklepie w moim mieście mieli tylko Panamę - stoliczek kawowy, ten regał co zdjęcie powyżej i regał książkowy. To chociaż na tych chciałam ocenić jakość i niestety w tym regale od wewnętrznej strony szyba przymocowana była listwą przybitą na gwoździe bezgłówkowe - fatalnie to wyglądało jakby tę listwę co 5 cm kornik zjadł. Do tego białe, rzucające się w oczy mocowania do półek. Egzemplarz wystawowy wybitnie zniechęcający, niestety. Czy to tylko ten jakiś felerny model czy tak w tych meblach jest?

Interesuje mnie duży stół, krzesła, komoda, szafka rtv i stoliczek mały kawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam meble Paged ponad 2 lata temu. Jestem zadowolona. Co prawda po rozpakowaniu w 2 sztukach "wyszły" jakieś błędy ale z reklamacją nie było żadnego problemu. Przyjechali, obejrzeli i po 2 tygodniach miałam nowe sztuki.

Ponieważ są to meble okleinowane naturalnym fornirem więc trzeba trochę uważać zwłaszcza na kanty. Nie podobają mi się szklane półki w witrynach no ale to można wymienić we własnym zakresie u stolarza. Mocowanie szyb w moim modelu (Jamaica) jest przyzwoite.

Ja mam kilka sztuk w jadalni plus stół i krzesła. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

My w salonie (Stolik Carina 100x100,Komoda 05 3-części, Witryna 13 wąska, Szafka rtv 101/4 - 4), jadalni (Stół Carina, Krzesła Kanzas w brązowym obiciu), przy barku i w sypilani mamy meble Pagedu. Wybarwienie dąb czekoladowy. Ja jestem zachwycona tymi meblami, prezentują się kapitalnie. Wypatrzyłam je, ponieważ szukałam tańszego rozwiązania niż woodways.

Realizacja była w terminie, wszystkie komody i witryny przyjechały w całości, porządnie zapakowane. Krzesła, każde w odzielnym kartonie. Stół do jadalni ciężki jak nie wiem co...

Zwróćcie tylko uwagę, że łózka w tym zestawie są sprzedawane bez stelaża.

Nas o tym nie poinformowali, łózko przyjechało, składamy a tam brak stelaża.

Zadzwoniłam z awanturą do sklepu a Pani powiedziała, że nie ma w zestawie i trzeba zamówić oddzielnie. Pojechaliśmy do IKEA i kupiliśmy dwa za jakiś niewielkie pieniądze (po stro parę zloty za sztukę) i sprawują się rewelacyjnie.

Mieliśmy jedną reklamację z ramą łóżka ponieważ była ubrudzona jakimś klejem. Zgłosiłiśmy to do sklepu. Przyjechali spisali protokół i od razu przywieźli nową część. pytali czy chcę rabat na to łóżko czy wymianę elementu, oczywiście chciałam wymianę, przecież to łóżko nie kosztowało mało, a będę może patrzeć na nie do końca życia...

 

Krzesła z pagedu barowe BST-9202 są super, a jakie wygodne!!!

 

Naprawdę polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w salonie Paged- carina dąb czekoladowy stolik kawowy 100x100, szafkę rtv i panel rtv, do tego stół w jadalni i krzesła. Mebelki bez zarzutu, choć jak ktoś napisał trzeba uważać na brzegi stolika czy stołu zwłaszcza przy małych dzieciach- dość łatwo zniszczyć okleinę na kancie....ogólnie- kupiłabym jeszcze raz gdybym znów miała urządzać salon

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...