Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Być sobie takim łyżwińskim - Ach


jabko

Recommended Posts

jak czytam takiego Dropsiaka to mi żal tych dzieci..., że dla polityki mozna tak służyć i robić co media mówią...

 

 

Nikt tu nie lubi, nikt tu nie broni Łyżwinskiego, sam przepraszam wszystkich za to że wczoraj podałem niesprawdzoną wiadomość z zetki, to był żart kolegi, przepraszam....

 

oczywiście będzie tu dalsze lepienie g...., po co badania, po dochodzenia... jest winny..., przeciez to napisano w gazecie... i choćby aureolę facet dostał i tak nikt go nie przeprosi a smród pozostanie, przecież jest brzydki i z samoobrony a takich trzeba kopać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

toż zacznie się 4 strona smarowania g..., panie które nie wiedzą kto jest ojcem ich dzieci, MAta HAri polskiej demokracji, Begerowa dla której rozbijano namioty to są główne tematy, ludzie chcą tym żyć....

 

a kogo obchodzi gospodarka....

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/1447799,11,item.html

żona się roześmiała.... teraz czas na następnych 459:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam - w dzisiejszych czasach jak faceta mocno pili to się dzwoni po call girl a nie tworzy sytuacje w swojej partii + efektywność dziennikarzy komercyjnych stacji tv itd..

Hmm... własnie podali w tv, że Łyżwiński nie został tatusiem.

 

Nawiasem mówiąc, to Aneta kiepskiego adwokata sobie wybrała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... w tym momencie to sie pani Aneta troszkę upokorzyła...

I straciła wiarygodność, niestety.

teraz to ją już naprawdę dziwką zrobią :roll:

 

Jej nie trzeba dziwką robić - ona nią jest.

 

Słyszeliście komentarz Ł. , ze choćby sie znalał z panią anetą na bezludniej wyspie i od nich zalezało, czy ziemia zostanie sowrotem zaludniona - zapewnia, że wolałby zrezygnowac z zaludnienia :-?

 

Nie kompromituj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadałam się dotąd w tym temacie, bo to drażliwa dość kwestia jest.

Nie wyobrażam sobie, że godzę się na seks z kimkolwiek, aby otrzymać stanowisko, a potem chodzę z tym do telewizji i sie żalę, ze "ja nie kciała, ja sem taka mala, o oni tekie duże som" :roll:

Nie lubię oceniać ludzi, ale w głowie mi to się nie mieści :-?

Już wypowiedź pani Anety przed badaniami DNA "matka czuje takie rzeczy" był dla mnie co najmniej śmieszny. Jak to czuje...czy do cholery WIE!!!!!

Jak się okazało, to ani nie czuje, ani nie wie, kto jest ojcem dziecka.

Ta sprawa śmierdzi i albo to rzeczywiście jakaś prowokacja, albo ta kobieta jest niespełna rozumu. Jak można narazić na taki stres własne dziecko, już widzę te szykany pod adresem dziewczynki :(

Przykre i żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...............

Już wypowiedź pani Anety przed badaniami DNA "matka czuje takie rzeczy" był dla mnie co najmniej śmieszny. Jak to czuje...czy do cholery WIE!!!!!

Jak się okazało, to ani nie czuje, ani nie wie, kto jest ojcem dziecka.

...............

... a jak się nie WIE a przygotowuje się "medialną zadymę" to należy w to włożyć trochę pracy (wynająć agencję detektywistyczną, pobrać próbki do badań genetycznych od "podejrzanych", zrobić testy w labolatoriach poza Poską, itd) ... ale u nas jak to u nas ("jaki kraj tacy terroryści" :lol: powiedzieli świadkowie rozbicia się lotni o pałac kultury :D ) ... ach te oszczędności :lol: :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć ten szmatławiec GAZETĘ WYBORCZĄ. To co wyprawiają te autorytety moralne to .......... . Co drugi to tajny współpracownik SB. Nie pałam miłością do SAMOOBRONY ale tu mają rację że to prowokacja.

 

Jeszcze jeden Lepper na forum :o - witamy na forum i zapraszamy do rzeczowej dyskusji :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Janku proszę mnie nie obrazać. Do czego doprowadzały te autorytety moaralne z Gazety Wyborczej to widzimy. Doprowadzono do takiego relatywizmu moralnego że strach . Kto ma inne zdanie to według nich ciemniak.

O ile mnie pamięć nie myli to GW pisała o "pracy za sex" a nie o tym czy Łyżwiński jest czy nie jest ojcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.

To teraz takie tezy:

 

1)

Nawet jeśli Aneta ma dziecko z kimś innym.

Ba. Nawet jeśli cała afera "praca za sex" jest fałszywa (choć nie sądzę)

To czy nie jest tak że po prostu Samoobrona jest najbardziej chorą partią składajacą się z najbardzie prostych warchołów i zawsze będzie podatna na tego typu oskarżenia.

Po prostu Ci ludzie to buraki popełniający czyny niegodziwe każdego dnia.

Jakby nie patrzeć kompletnie do rządzenia (polityki) się nie nadają.

 

2)

Rządy Samoobrony są i tak dla Polski mniej szkodliwe niz rządy np: PSLu

Oczywiscie nie chodzi o morale i to co widać w TV bo tu nikt warchołków nie przebije.

Chodzi o to co dzieje się pod kordełką. Podział kasy, decyzje, finansowanie spółek państwowych itp.

W tym świecie warchołki są jak małe dzieci. Biegająpo piaskownicy krzcząc że ktoś kradnie zabawki.

Ale o tym że ktoś wykopuje spod piasku złote monety pojęcia nie mają.

Czyli może dla nas (społeczeństwa) lepiej żeby rządził Lepper ?

 

A propos.

Pamiętacie lądowanie kosmitów i Talibów w Klewkach ?

Swoja drogą Lepper musi mieć IQ ponizej 70 że publicznie gadał o kosmitach.

Ale jednak z lądowaniami samolotów CIA cos tam było.

Sam nie wiedział o co chodzi ale informacje od kogoś miał. Skala światowa. Kto Samoobronie podał takie informacje ? Kto już od początku porusza tą lalką ?

Może to ktoś "dobry"

I tylko wykorzusteje krzykaczy warchołków do ujawnienia pewnych spraw o których cwaniacy z innych partii nigdy by nie powiedzieli.

Jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po żałosnym wyskoku dziwki anetki i szmatławca gw, może sobie (jak na razie) pozwolić.

 

Zapisz sie do Samoobrony , o ile juz nie jestes jej czlonkiem.

Z uwagi na poziom jaki reprezentujesz , a w zasadzie jego brak , przyjma cie z miejsca. Ewentualnie mozesz jeszcze probowac w LPR , jak swoje buractwo doprawisz "religijnoscia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po żałosnym wyskoku dziwki anetki i szmatławca gw, może sobie (jak na razie) pozwolić.

 

Zapisz sie do Samoobrony , o ile juz nie jestes jej czlonkiem.

Z uwagi na poziom jaki reprezentujesz , a w zasadzie jego brak , przyjma cie z miejsca. Ewentualnie mozesz jeszcze probowac w LPR , jak swoje buractwo doprawisz "religijnoscia".

To do mnie, czy do Swierszcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAzeta ma bardzo wiarygodnych informatorów.... w aferze "praca za sex" zwłaszcza argument o podobieństwie dziecka do Łyżwińskiego utopił posła.....

 

 

Realnie jak udowodnią skandal, ŚIETNIE, zwłaszcza Kaczyński się spisał od razu oddając sprawę do prokuratury... ale wyborcza się ośmieszyła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... w tym momencie to sie pani Aneta troszkę upokorzyła...

I straciła wiarygodność, niestety.

teraz to ją już naprawdę dziwką zrobią :roll:

 

Słyszeliście komentarz Ł. , ze choćby sie znalał z panią anetą na bezludniej wyspie i od nich zalezało, czy ziemia zostanie sowrotem zaludniona - zapewnia, że wolałby zrezygnowac z zaludnienia :-?

 

"Inteligencja aż sie z mordy wylewa" (komentarz redaktora. Słuszny uważam)

Paulka, to nie pan Ł, tylko pan Filipek i nie o pani K, tylko o pani Rutkowskiej.

Komentarz redaktora słuszny.

" nie wszystko, co w głowie, to na języku"........chociaż :wink:

 

:o

Jeestem pewna, że w radio powiedzieli tak jak napisałam!

Kolejna afera - kto tu kłamie!!!!!!!!!!

????????????????????????????????

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...