Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ON to nie stał tylko leżał. Pod pierzynką. Zimno było.

 

Tomku, wiesz co mówisz??

Chyba że mowisz o Rulewskim kandydacie PO na senatora...???

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=61984

 

z tym Rulewskim trafiłeś kulą w płot, sugerujesz taki owaki ..... /wstaw dowolną obelgę/ że tenże człowiek nie grzeszył odwagą?

otóż informuję cię, że za I Solidarności, każdy w Polsce wiedział kim jest Jan Rulewski - szef Solidarności bydgoskiej. Na początku 1981 został publicznie pobity przez MO w trakcie tzw wypadków bydgoskich....

Znowu wpadacie bolszewicy w kompleksy, że o waszym małym "dewiancie psychicznym, który jest wewnętrznie pokręcony przez swoje kompleksy" , nikt za komuny nie słyszał.

Dopiero okrągły stół i Lechu, wyciągnęli go z niebytu.

Bohaterów tamtych czasów, są dziesiątki nawet w LiD, a w PiSie naliczyłem raptem dwóch /nie, nie ci co ukradli księżyc/

 

Świadkowie jehowy/amwaya/pisu, w tychże zgromadzeniach jak mierny domokrążca nie może przekonać niewiernego, centrala przysyła "mądrzejszego". Szczerze radzę Lewkku, zamilcz więc, i proś biuro polityczne o przeniesienie na inną placówkę. Może na forum Centralnego biura ścigaczy obszczymurków lepiej sobie poradzisz ...

Do Muratora, niech odkomenderują sprawniejszego propagandzistę, a i ten zanim strzeli sobie w stopę, niech pomyśli czasem ... to naprawdę nie boli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pieprzyku sądząc to L.

Zakładu jednak nie zarydzykuję.

To zdjęcie było chyba na okładce WPROST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile program Kluzik-Rostkowskiej i mój się nie różnią, o tyle różni się rodzaj polityki uprawianej obecnie i za premiera Belki. Gdybym ja przedstawiła premierowi Belce program prorodzinny zakrojony na taką skalę, jak zrobiła to minister Kluzik, a opracowałam go (i stosowne dokumenty istnieją), to premier powiedziałby, że nie ma na to pieniędzy. Kaczyński wie, że nie ma na to pieniędzy, ale jednocześnie wie, że taki program przysporzy mu wyborców. Więc bez wahania siada z minister Kluzik przed kamerami telewizyjnymi i obwieszcza go światu, myśląc "potem się zobaczy". Belka nie był typem polityka "potem się zobaczy". Stał po prostu na straży budżetu I to główna różnica. Ale po stronie PO nawet tego nie ma. I wyznam, że gdybym musiała dokonać wyboru między PO a PiS jako feministka (dajmy na to - zagraniczna), a nie jako obywatel tego kraju, to bym głosowała na PiS. Tam jest przynajmniej jakieś zrozumienie dla problematyki kobiecej - czasem naiwne (rączki całujemy), czasem cyniczne (kobiety osłodzą wizerunek), czasem pragmatyczne (polityka prorodzinna się przyda), ostatnio nawet feministyczne (tajemnicza Nelly). Po stronie PO w stosunku do kobiet i problematyki kobiecej jest wyłącznie arogancja. Pierwsze wystąpienie Bronisława Komorowskiego na pierwszym posiedzeniu parlamentu ostatniej kadencji było preludium do tego, co się działo potem. Komorowski mówił: my was (drogie panie) szanujemy, ale nie chcemy żadnych instytucji stojących na straży waszych praw. PO jest w moim przekonaniu najbardziej antykobiecą i antyfeministyczną frakcją ostatniego parlamentu i tych wyborów - żadnej wrażliwości na problematykę równości płci, żadnej wrażliwości na problematykę kobiecą, nawet wśród pań do PO przynależących. Do niedawna były dumne, że ich panowie postanowili, że kobieta znajdzie się w każdej pierwszej trójce na listach wyborczych. Jednak jak przyszło co do czego, panowie zdanie zmienili i kobiety znów tam pełnią funkcje usługowe. Absolutnie z tym pogodzone. Zrobią wszystko, byle tylko nie podejrzewać ich o feminizm.

 

Magdalena Środa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dowodów na związki Ryszarda Krauzego z wojskowymi służbami specjalnymi - ustalił DZIENNIK. Materiałów szukał Antoni Macierewicz, by je pokazać w drugiej części swojego raportu o likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych.

 

Ludzie Macierewicza przekopali archiwa, jednak nie znaleźli dokumentów, które pozwoliłyby oskarżyć biznesmena o współpracę z wojskowymi służbami PRL lub z WSI. Taka informacja została przekazana najważniejszym osobom w państwie.

 

To zawód dla obozu rządzącego, który od kilku tygodni prowadzi z Krauzem otwartą wojnę. Biznesmen jest na celowniku służb, które prześwietlają jego interesy, szczególnie związane z poszukiwaniami ropy w Rosji i Kazachstanie.

 

A co jest w słynnej szafie Lesiaka, że zapytam? Tyle się o tym gadało, zawartość miała porażać.

Mówio, że so tam jakieś badania psychiatryczne. :wink: :lol: :lol: :lol:

Dzisiaj debata. Zobaczymy kto jest bardziej chory. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdalena Środa jak zwykle mnie nie zawiodła, ale dla zachowania normy dokończę o preferencjach wyborczych Środy, tych prawdziwych, nie "zagraniczych" ;)

Notabene, b. dobry, długi artykuł. Zawsze ją lubiłem :D

 

To na drugą nogę. Jako feministka głosowałaby pani na PiS. A jako obywatel?

 

Głosuję na LiD. Jeśli zaś chodzi o PO, to lubię Tuska, choć nie jest silnym politycznym liderem. On uosabia całą słabość zdrowego rozsądku w starciu z fanatyzmu. Tusk chyba nawet wierzy, że dotrzymywanie obietnic jest cnotą i wierzy, że politycy PiS też w to wierzą. I to go gubi. Ale to, co gubi Tuska, zgubi też polską politykę. I dlatego mam sympatię dla Tuska jako postaci tragicznej. Cała nadzieja w LiD. Choć to nadzieja marna, jak marną była IV RP, o której trzeba jak najszybciej zapomnieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na LiD. Jeśli zaś chodzi o PO, to lubię Tuska, choć nie jest silnym politycznym liderem. On uosabia całą słabość zdrowego rozsądku w starciu z fanatyzmu. Tusk chyba nawet wierzy, że dotrzymywanie obietnic jest cnotą i wierzy, że politycy PiS też w to wierzą. I to go gubi. Ale to, co gubi Tuska, zgubi też polską politykę. I dlatego mam sympatię dla Tuska jako postaci tragicznej. Cała nadzieja w LiD. Choć to nadzieja marna, jak marną była IV RP, o której trzeba jak najszybciej zapomnieć...[/color]

 

Dziekuje Ci ponuraku

Przekonałes mnie i cała moją rodzine.

Wszyscy bedziemy teraz już glosowac na PiS.

I pomyslec , ze tak dlugo bładzilem.

Tylko PiS i bracia Kaczynscy. Brawo IV RP!!

Wstajemy z klęczek, swiat sie wreszcie z nami liczy. Ale ja bylem ślepy.

Teraz odbierzemy bogatym i damy biednym, nie bedą nas okradac wiecej krwiopijcy.

PiS ma rację i teraz dopiero to widze, ze , patriota, prawdziwy Polak i uczciwy nie moze sie uczciwie wzbogacic.

Wszyscy mamy jednakowe żoładki - powiem wiecej, zdrowa tkanka narodu

ma nawet wiekszy i wrazliwszy zoładek od dajmy na to takiego oligarchy.

Nareszcie mamy porzadek, U.Skarbowe juz zaczynaja robic porzadki z tymi wszystkimi , co pokupili sobie domy, budują sie.Brawo!

99% to pieniadze nieuczciwie zarobione, bo uczciwego czlowieka nie stac na

mieszkanie nawet za 150tys. moze conajwyżej dostac mieszkanie w spoldzielni albo komunalne.

Niech zyje proletariat ! Zgodnie z etymologią - klasa wielodzietnych.

Mordo Ty moja! By żyło sie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusk chyba nawet wierzy, że dotrzymywanie obietnic jest cnotą i wierzy, że politycy PiS też w to wierzą. I to go gubi. Ale to, co gubi Tuska, zgubi też polską politykę. I dlatego mam sympatię dla Tuska jako postaci tragicznej. Cała nadzieja w LiD.

 

Ponieważ dla LID-u dotrzymywanie obietnic nie jest cnotą........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusk chyba nawet wierzy, że dotrzymywanie obietnic jest cnotą i wierzy, że politycy PiS też w to wierzą. I to go gubi. Ale to, co gubi Tuska, zgubi też polską politykę. I dlatego mam sympatię dla Tuska jako postaci tragicznej. Cała nadzieja w LiD.

 

Ponieważ dla LID-u dotrzymywanie obietnic nie jest cnotą........

ani dla PiS..

czyżby koniunkcja, na którą wskazuje spójnik 'i', powodowała tak dalece posuniętą zbieżność ideologiczną - przynajmniej w kwestii załgania - partii o nazwach z występującym tym spojnikiem ? :roll:

to już Wałęsa zaczął swym słynnym "i tak, i nie"... :roll:

 

Dziekuje Ci ponuraku

[...]

Mordo Ty moja! By żyło sie lepiej.

bardzo mi przynajmniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Państwo widzieli? :o :o :o

 

- Szkoda, że Donald Tusk w telewizji swoim smutnym i groźnym wzrokiem straszy nasze dzieci - krzyczała na konwencji PiS w Warszawie Nelly Rokita, chwilę przedtem... proponując Tuskowi współpracę. - Ale mam wrażenie, że Donald Tusk zdecydował się na inne trio - mówiła jeszcze wcześniej. - Donaaaldzie! Niech pan to przemyśli - apelowała, wzbudzając aplauz tłumu.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4533788.html

 

Nie wiem co bardziej tu potrzebne: egzorcysta, lepsza służba zdrowia czy fryzjer?

 

Nie tego się spodziewałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te przedterminowe wybory to zwykła analiza Zysków i Strat przez PiS.

 

Już dalej nie udało się pływać. Ziobrem w lekaży wyciągneli bierkę równoważną układ lekarz pacjent i poszła lawina. I musieli by teraz naprawiać, albo dać lekarzom podwyżki, a to oznaczoałoby podwyżki dla nauczycieli, którym ostatnio odebrali od 6 do 9 złotych (niby niewiela, ale dla nauczyciela..).

A tak PiSanki uciekły do przodu. Jeszcze majadobre notowani, to nie rozwiązując żadnego problemu, a jedynie bawiąc się w wieszatieli zrobią nowe otwarcie na nowe 4 lata, gdzie będą mieli 30-40% torta.

Co nie jest to sprytne.

A platforma zamiast odrzucić wnisek o samorozwiązanie, żeby nie ładować się w budżet PiS (przecież nowy rząd przyjmie PiSany budżet) i pokazać jak Jarek umie rozwiązać każdy problem, to chciała pokazać jaka jest uczciwa.

A LiD chciał pokazać, jak szybko chce wrócić do gry. Zamiast jeszcze z pół roku przeczekać to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ewakuacja chorych wojskowymi helikopterami nie wiadmo gdzie, chyba do szpitali służb mudurowych, to mi trąca pokazaniem jakie mamy silne wojsko. Zima bedzie ciężka więc ludzie na ulice chyba nie wyjdą jak prezyden zamiast Ziarna wystąpi pewnej niedzieli w TV publicznej.

 

Co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstajemy z klęczek, swiat sie wreszcie z nami liczy. Ale ja bylem ślepy.

 

Głosuj na LID, bo właśnie nam sie podoba być na klęczkach, a wschód za to nas szanuje..., a oślepłem bo nie wiem co wypiłem... ale znam języki i wiem jak jeść beze i savoir vivre ucze...

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,72453

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ponieważ dla LID-u dotrzymywanie obietnic nie jest cnotą........

 

e tam, wystarczy zmienić nazwę partii, a juz zagłosują...

 

A katechezę na dziś czytaliście? :wink:

http://www.matka-kurka.net/post/?p=1063

 

Tu się zgadza, nie da się ukryć że to katecheza dla niektórych..., ale cóż są tacy którzy szukają czegoś co zwalnia z myślenia.. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...