Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Mam takie samo zdanie dot tego artykułu Zosiu (patrz powyżej) :lol:

czasem warto też zagłębić się w treść,

zamiast rzucać puste slogany, wedle tego, jak każą poszczekiwać :wink:

 

:D

tez chcialam cytowac, ale stwierdzilam ze szkoda zachodu ..

bo jakos, tak podswiadomie , ta puenta Waligorskiego za mna chodzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja nie wiem, co powinien mieć prawdziwy facet według faceta 8) , wiem co sądzi moja płeć.

Ale wiem, że są pewne parametry, bez których człowiek cywilizowany wyglada głupio i ich brak znaczy, że albo kontestuje nonszolancko, albo nie nadąża, albo - jest dziwakiem. Jeszcze wiek temu człowiek żył sobie spokojnie bez czytania i mycia, teraz kiepsko jest bez konta w banku (tak płacą za pracę najemną), obsługi kompa, samodzielnego przemieszczania się czy takich tam. Można bez tego żyć, ale - hmmm, po przywódcy oczekuje się raczej szacunku do zorganizowanego społeczeństwa niż kontestacji, dobrej organizacji zamiast wiszenia na mamusi i bystrosci zamiast ostentacyjnego rozmemłania...

Dlatego te cechy dziwią u premiera. U staroświeckiego wykładowcy po emeryturze rozczulają, ale nie on ma rządzić DOBRZE panstwem, dobierać trafnie współpracowników i wiedzieć co czują obywatele. tak jak dobry szef wie co się dzieje w firmie na dole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że zgłoszeń na najblliższy wekend będę miał więcej niż materacy.

Tak a propos. Proszę ewentualnie zabrać śpiwory. Liczba kołder jest bardzo ograniczona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że zgłoszeń na najblliższy wekend będę miał więcej niż materacy.

Tak a propos. Proszę ewentualnie zabrać śpiwory. Liczba kołder jest bardzo ograniczona. :)

 

Weekend już mam zaplanowany :cry: . Kołdrą można się przecież podzielić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, nie chwalę się stanem konta, bo nie ma czym. Nigdy sie też nie chwaliłem.

A czy jestem facetem to może ocenić moja żona. Mam troje dorosłych dzieci. Wszystkie podobne do mnie. :D

 

to po co n-ty rz piszesz że masz konto???

nie wspomnę że nagle wszyscy o Twoim koncie.. :lol: :lol: :lol: :lol:

co z tego ze masz???

 

a jak ktoś nie ma??

 

nie zbiera kasy, żyje carpe diem, albo ma w sztabkach złota, albo kasa go nic a nic nie obchodzi, to już nie facet????

 

CZy ciągłe powtarzanie że masz żone i by ją pytać czy jesteś facetem, ma jakiś związek z tytułem wątku "wkoło jest wesoło", masz jakieś wątpliwości, problemy, że postanowiłeś to powtarzać w psychologu???

 

 

Ja ci wierzę, nie musisz tego ciągle powtarzać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co n-ty rz piszesz że masz konto???

nie wspomnę że nagle wszyscy o Twoim koncie.. :lol: :lol: :lol: :lol:

co z tego ze masz???

 

a jak ktoś nie ma??

 

nie zbiera kasy, żyje carpe diem, albo ma w sztabkach złota, albo kasa go nic a nic nie obchodzi, to już nie facet????

 

CZy ciągłe powtarzanie że masz żone i by ją pytać czy jesteś facetem, ma jakiś związek z tytułem wątku "wkoło jest wesoło", masz jakieś wątpliwości, problemy, że postanowiłeś to powtarzać w psychologu???

 

 

Ja ci wierzę, nie musisz tego ciągle powtarzać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiszenia na mamusi

 

rozczula ta ciągła troska o rodzinę premiera....

 

ale gdy już nie ma się czego przypiąć, to najlepiej o rodzinie... (ciekawe że 2 lata temu, Ci sami ludzie pisali że rodzin nie wolno wplątywać w politykę, ale może to oznacza że naszych dziadków nie można, a ich mamy można... KALIZM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiszenia na mamusi

 

rozczula ta ciągła troska o rodzinę premiera....

 

ale gdy już nie ma się czego przypiąć, to najlepiej o rodzinie... (ciekawe że 2 lata temu, Ci sami ludzie pisali że rodzin nie wolno wplątywać w politykę, ale może to oznacza że naszych dziadków nie można, a ich mamy można... KALIZM)

 

Ja mamę p. premiera bardzo szanuję. Swojego syna chciałabym widzieć samodzielnym kole dwudziestki. Magazynować chłopinę do pięćdziesiątki - to albo wielka miłość, albo poczucie odpowiedzialności :roll: . Takie już te mamy są... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jestem normalnym, staystycznym facetem. To raz.

Mam konto, prawo jazdy, karty kredytowe, to dwa.

Czy jestem normalnym facetem, a taką mam nadzieję po ponad 35 latach małżeństwa, spytaj, proszę, moją żonę. To trzy.

Żyję od półtora roku na kredyt, bo od kwietnia 2006 jestem bezrobotny. to cztery.

Zyję dzięki oszczędnościom i zarobkom mojej żony. To pięć.

Sztabek złota nie posiadam. To sześć.

Chwytam dzień, bo jest piekny,z żurawiami, i innymi zwierzakami. To siedem.

To wszystko.

Jak masz chęć, zapraszam na weekend w mazurskiej głuszy. Pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że zgłoszeń na najblliższy wekend będę miał więcej niż materacy.

Tak a propos. Proszę ewentualnie zabrać śpiwory. Liczba kołder jest bardzo ograniczona. :)

 

Tomku, bardzo milo z Twojej strony :) i odwaznie ;)

mnie pewnie w weekend sumienie wygoni na budowe ..

no chyba zeby padalo ;) bede wiec na nasluchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważny głos w dyskusji..., biorąc pod uwagę, że to dysputa internetowa, podpowiem, sprawdź czy Ci się pielucha nie odpięła..., jeśli bardzo śmierdzi, to pewnie siedzisz na źródle smrodu... :lol:

 

Oooo! Widze, ze masz doswiadczenie.

Znasz to z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jestem normalnym, staystycznym facetem. To raz.

Mam konto, prawo jazdy, karty kredytowe, to dwa.

Czy jestem normalnym facetem, a taką mam nadzieję po ponad 35 latach małżeństwa, spytaj, proszę, moją żonę. To trzy.

Żyję od półtora roku na kredyt, bo od kwietnia 2006 jestem bezrobotny. to cztery.

Zyję dzięki oszczędnościom i zarobkom mojej żony. To pięć.

Sztabek złota nie posiadam. To sześć.

Chwytam dzień, bo jest piekny,z żurawiami, i innymi zwierzakami. To siedem.

To wszystko.

Jak masz chęć, zapraszam na weekend w mazurskiej głuszy. Pogadamy.

 

Tomek i tak jesteś nienormalny bo nie lubisz PiS. lepiej sie z tym pogódź, bo już powoli zaczynasz tłumaczyć, że nie jesteś wielbłądem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tomek i tak jesteś nienormalny bo nie lubisz PiS. lepiej sie z tym pogódź, bo już powoli zaczynasz tłumaczyć, że nie jesteś wielbłądem :lol:

 

no faktycznie sie zapętlił z tym powtarzaniem że m konto w każdym wpisie..., ale ja też jestem nienormalny..., nie lubię PIS...., za ostatniej kadencji cały program tej partii wykonywało PO :lol: :lol: :lol: :lol:, jak to było PIS i PIS bis :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...