Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To Donald Tusk?

eee.. przecież ma taką piękną kokardkę, prosto od Koko Szanel, z Ho Chi Minh City :roll:

więc to jest co najwyżej Pułtusk :-?

 

a słyszeliście plotkę jakoby JK zamierzał sie żenić z Jsz? 8)

pewnie kota już boli łapa 8)

 

Mój ślubny bez wahania zadeklarował, że głosuje na Donalda...

czy to możliwe, żeby u facetów ośrodek decyzyjny był aż tak silnie skorelowany ze wzrokiem ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam gazetę Fakt bo lubię czytać felietony p Andrzeja Rybińskiego.Wczoraj napisał felieton o hasłach wyborczych . '' Gdy bierze cię cholera, zagłosuj na Leppera'' '' Jesteś jurny, idź do urny''. Gdyby ci wszyscy ludzie układający hasła wyborcze,wymyślili coś mniej poważnego było by ciekawiej. Na pewno na dłużej w pamięci by utkwiło. A tak szara rzeczywistość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław Gowin: Polacy mają niewątpliwą słabość do tego zmęczonego człowieka o alkoholowych problemach. Dla mnie oczywiste było, że w debacie Kaczyński – Kwaśniewski, górą był urzędujący premier. Dlatego ja jestem spokojny o wynik tych debat. Jestem spokojny, że Donald Tusk siłą programu PO przekona do siebie telewidzów.

 

No co TY :o :o :o :o :o Jestem pewny że kilka znanych forumowych odgadywaczy prawdziwych intencji co pisarz chciał powiedzieć i tak wiedzą lepiej, czyliże Gowin chciał powiedzieć że Kwasu wygrał :D :D :D :D

 

Publicyści: Wyrównana walka, ale Kaczyński nieco lepszy

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=62484

 

Zaraz wytłumaczą że sam tytuł jest przewrotny, a prawdziwą intencją była ironia i pokazanie że Kwas wygrał...

 

Swoją drogą, to niesamowite, że ten koleś nawet gdyby leżał urzygany, w błocie obok grobów i tak na forum pisano by że przecież poliglota i zna savoir-vivre a żona wie jak jesc beze..., prawdziwy mąż stanu i kandydyat na premiera, to musi zdobyć wiele głosów :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donaldowi Paździochowi chyba już tylko ten styl kampani pozostał :lol: :lol: :lol: , przecież ten skrajnie nijaki koleś przegrał wszystko..., ostatni raz "wygrał" gdy razem z post-PZPR obalał rząd Olszewskiego, potem to już tylko ciąg porażak i robijania i niszczenia kolejnych partii....

 

pewnie dlatego i majteczki założył, bo i w Warszawie zaczyna przegrywać, może będzie 1 a może 5 :lol: :lol: :lol: :lol:

 

za to LID postanowił, poruszyć serca i zdobyć głosy...., ta liberalna partia demokratyczna przypomniała ustami jednej ze swoich gwiazd że PRL to piękny czas, same osiądniecia: odbudowa, stolicy, rozwój kultury i likwidację analfabetyzmu, przypomnijmy w 1000 lecie POlski w 1966 na 1000 hektarów było 12 ciągników, a 1000 lat temu 0, wszyscy mieli po równo bo na kartki, a wolność słowa była w stopniu demokratycznym jak nigdy...., przypuszczam że wielu forumowiczów chętniej teraz zagłosuje na PRL/PZPR/SDPR/SLD/LID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Kazio Marcinkiewicz vel premier na 4 lata odchodzi z PiS. :cry: :cry: :cry:

Przepraszam, wzruszyłem się. :D

Jejku a gdzie ten jeszcze nie dawno na forum czy w Platformie nazywany najgorszym premierem Pan odchodzi????

 

Swoją drogą, jego przyklad pokazuję pewną różnice w szefowaniu partii, gdy Rokita poparł Terleckiego z PIS natychmiast rozgorzała dyskusja, protesty by go z PO wyrzucić, gdy Marcinkiewicz poparł Gowina z PO..., nic się nie dzieje..., bo poparł go dla koalicji PO i PIS...

 

MOże dlatego nie ma Platformy Obywatelskiej a jest Platforma Tusia co już musi w fikusnych majteczkach dyndac by w Wawie nie przegrac :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ale sami zapytajmy gdzie dziś są twórcy PO Płazyński, Olechowski, czy inni Gilowska, Religa, Rokita.....???

 

Tusk nie tylko przegrywa wszystko co można przegrać, ale ma niesamowitą wręcz zdolnośc do niszczenia każdej partii w której jest..., pozostał Schetyna i 3 garnitur..., no i Sikorski którego teraz się chwali że dał 12 milionów na budowę świątyni z budżetu własnego ministerstwa :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre.

............

Teraz wyobraźmy sobie, że jesteśmy klientem banku czy firmy - czekamy godzinami, siedzimy na podłodze, jesteśmy przestawiani z miejsca w miejsce.

Gdyby była konkurencja... :-?

 

Bardzo dobre!!!!

 

Gdy mówimy o sukcesach gospodarki, o tym że budżet po raz pierwszy nie ma deficytu, o rekordach inwestycji, o obnizkach podatków... zaraz podkreśla się że PIS nie ma z tym nic wspólnego....

 

Gdy mowa chocby o słuzbie zdrowia, oświacie... zaraz podkreśla się że wszystkiemu winny jest PIS

 

Kalizm

 

ale, każde dziecko wie, że sytuacja służbie zrdrowia, czy oświacie, to nie sprawa 2 lat, a 17 lat zaniechań, braku reformy...

 

pozostaje zapytać, rządziły kolejno KLD/UD/UW, czytaj Tusio Paździoch, czy PZPR/SDRP/SLD czyli lyberały i solidaruchy jak Borówka, dlaczego nie zrobiły nic????

 

Jedno, w prywatnej służbie zdrowia nie strajkuje nikt!!!

 

Dlaczego od nastu lat oszukuje się mitem bezpłatnej służby zdrowia czy oświaty, oszukują nas tkz partie lyberalne że tak musi być..., a przecież i tak realnie za to płacimy.....

 

szpitale i cała służba powinny być dawno sprywatyzowane, pieniądze nie zabierane a oddane ludziom by sami decydowali gdzie i za ile się ubezpieczać..., oczywiście z zapewnieniem jakiejś minimum zdrowotnej pomocy ....

 

To proste...., ale trzeba być liberałem jak JKM a nie lyberałami jak KLD/UD/UW//PO/LID które mamią ludzi bezpłatną służbą zdrowia....

 

p.s. teraz możecie sobie mie pokrytykowac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...