Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Alez mtom nie bądź małostkowy :D nie wytykaj niekonsekwencji, bo niektórzy nigdy jej nie popełniaja nawet jak popełniają. :) Naucz sie wreszcie, że jak lustruje się łonych to dobrze, jakby maiało dotknąc aktualnych naszych to żle. Że jak media krytykuja łonych to dobrze, jak naszych to żle, ze jak łoni obsadzaja stołki swoimi to żle, bo to kolesiostwo a jak nasi to czyszczenie układu, jak my mijamy się z prawda to nie kłamstwo bo to dla kraju, jak łoni to.... itd

Tyle nauk wielonicka na marne, wstydź się:p :p

I nie zajmuj się więcej pierdołami dzisięcirzednymi typu: , budżet, podatki, pokreconeprawo,służbą zdrowia itp. czyli tym co cię dotyka bezpośrednio .

Zajmij się lepiej chwalbą misji i wizji J.K. oraz zwalczaniem tych co JEGO krytykują.

To jest sprawa wagi nadrzędnej :D :D :D

ps. Kotecka rzecz jasna niczym nie steruje, to plugawe oszczerstwo układu, który cię :D zmanipulował. Kotecka podobnie jak prezes Urbański uprawia niezależne dziennikarstwo stąd bezprzykładny atak nią.Wiadomych środowisk rzecz jasna Oczywiście :lol: :lol: oczywiście.

To jest właściwa logika.

Wolna od układów i sieci. :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kleryk, który kiedyś posuwał drugiego kleryka może by co najwyżej okrzyknięty pedałem, można jego zachowanie piętnowa w kategoriach moralnych, lecz tego właśnie bym unikał.

 

A ja bym nie unikała - taki ktoś nie ma prawa oceniać mojej moralności :roll: To już jest typowy podwójny standard i totalna hipokryzja.

A obecny kleryk kiedyś może być biskupem, a jego brudne sprawki można wtedy z szafy wyciągnąć i kazać być grzecznym.

Jak się rozliczać z przeszłością, to rzetelnie, a nie uznaniowo. I nie tylko niewygodnych, tych swoich i uzytecznych też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś poznałem bp. Poetza. Wielu mam na to świadków. :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istniała kolosalna różnica pomiędzy szeregowymi członkami PZPR a jej ścisłym kierownictwem pomiędzy szeregowymi członkami a animatorami zakłamywania rzeczywistości tamtych czasów.

Jasiński, Marcin Wolski i inni z pewnością nie byli realizatorami linii Kremla i nie korzystali z instrukcji moskiewskich.

 

ja tam żadnej różnicy nie widziałem i z perspektywy 18 lat nadal nie mogę dostrzec,

od lat 60-tych, a już na pewno 70-tych jedynym motywem wstąpienia do partii był gnidowaty konformizm, bo łatwiej było dostać awans, lepsze wczasy, kiełbasę która nie śmierdziała mączką rybną i jeszcze była do kupienia bez kolejki, posiedzieć na zebraniu zamiast iść do roboty, dostać przydział na mieszkanie po 5latach czekania lub talon na malucha - po dwóch i dziesiątki mniejszych i większych profitów ........

a to że niektórzy awansowali w strukturach partyjnych i stawali się "realizatorami linii Kremla" , to było tylko niespelnione marzenie i powód do zazdrości dla takich Jasińskich, Kryże czy Wolskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pomiędzy Marcinem Wolskim a Jerzym Urbanem nie ma żadnej wilca różnicy?? :o :o :o

 

to że niektórzy awansowali w strukturach partyjnych i stawali się "realizatorami linii Kremla" , to było tylko niespelnione marzenie i powód do zazdrości dla takich Jasińskich, Kryże czy Wolskich...

 

Czyli Marcin Wolski był za cienki by awansować na zausznika Kremla? :o

 

 

[b]Lustracja a dekomunizacja to dwie całkowicie odrębne sprawy.[/b]

 

Nie da się lustrowac jednocześnie wszystkich. Trzeba określic aktualną potencjalną szkodliwośc czyjegoś dawnego zobowiązania, szczególnie w kontekście bezpieczeństaw państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje zasada: "dziel i rządź" divide et impera. Władza wykonawcza jak i każda inna jest naturalnym przeciwnikiem czwartej władzy, władzy mediów.

Każda władza, czy to PIS, czy to PO, czy to SLD ędzie naturalnym przeciwnikiem mediów, gdyż tylko przy słabej władzy wykonawczej i jak największym rozbiciu sceny politycznej można do woli manipulowac społeczeństwem. Dla nieograniczonej władzy mediów najlepiej byłoby, gdyby było kilkanaście - dziesiąt, wzajemnie się zwalczających partii politycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne ugrupowanie nie jest moim zdaniem uprawnione do dokonywania moralnej oceny przebiegu czyjegoś życia i dlatego tzw. dane wrażliwe zdecydowanie winny być wyłączone od wglądu i od upubliczniania.

 

Kto jest bez winy niech rzuci kamieniem....

 

Kto z kim sypiał, zdrady, zwyczaje seksualne, nałogi itp. itp. grzechy młodości.

To może interesować tylko tych, których własne życie uczuciowe szwankuje, których ekscytuje życie innych i swoiste podglądactwo.

Takich zapraszam do Big Brothera......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusławie, pisałem już o tym wcześniej. W Polsce nie ma rozdziału na władzę ustawodawczą i wykonawczą. Wielu członków rządu zasiada w ławach sejmowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma rozdziału na władzę ustawodawczą i wykonawczą. Wielu członków rządu zasiada w ławach sejmowych.

 

Dotyczy to tego rządu jak i wszystkich rządów z przeszlości.

Taka jest w Polsce praktyka.

Wszyscy kiszą się we własnym wąskim kręgu.

 

Posłem się jest a ministrem się bywa. Czasem bardzo, bardzo krótko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie ma rozdziału na władzę ustawodawczą i wykonawczą. Wielu członków rządu zasiada w ławach sejmowych.

 

Dotyczy to tego rządu jak i wszystkich rządów z przeszlości.

Taka jest w Polsce praktyka.

Wszyscy kiszą się we własnym wąskim kręgu.

 

Posłem się jest a ministrem się bywa. Czasem bardzo, bardzo krótko....

 

To bardzo zła praktyka.

A złą praktykę dobry parlament powinien zmienić.

Zmusiłoby to partie, które liczą na zwycięztwo, do "zachowania" liderów w celu utworzenia rządu, a to "odkisić" by mogło wąski krąg. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] im źródłu bliżej do GW i tvn, tym PO ma się lepiej. Wg Wprost i Rzepy PiS rządzi samo :roll:

to standard

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ciekawe to czy to celowo manipulacja, czy po prostu kłamią bo muszą, czy to naturalne że rżną głłupa...., a może wszystko na raz??? :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Przypomnijmy, wiele, wiele miesięcy PO prewadziło, już nawet pobąkiwali o samodzielnych rządach:):):)...., nawet wszyscy nowe wybory poparli (przecież było pewne że PIS będzie tylko spadać), aż tu nagle pierwsza wyborcza opublikowała sondaż że PIS prowadzi...., a co ciekawe PIS psioczy że to prowokacje że wyborcza non stop PIS preferuje na 1 miejscu :lol: :lol: :lol:

 

http://www.tvn24.pl/12690,1520159,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne media zawsze przeszkadzają rządzącym.

Każda władza woli, żeby były swoje...i takie nazywa obiektywnymi, wciskając, że chwalenie aktualnej waaadzy to propaństwowosc a jakakolwiek krytyka to obraza boska /krytyka winna być konstruktywna, po co to po co tamto, komu to słuzy itp/

Ja tam wolę jak mam info z rożnych stron niż tylko od naszych pożal sie Boże politykierów.

 

Drops ma jak zwykle rację :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Wolne media mamy. Za to jeszcze nie dawno wolne media polegały na tym że wszyscy mieli zakaz puszczenia pary o tym co się działo z Kwasem (twarzą LID) w Charkowie..., gdyby nie obecnośc BBC..., gdyby jednak kilka dni później pary nie piścił LIS....

 

"Rzygówka" wybiórcza do dziś swoim zwolnionym z myślenia czytelnikom nie dała tej informacji, pewnie dlatego nie widzą w tym co się stało nad grobami nic złego......, no ale przecież ta powstała z kasy Solidarności gazecina, składała hołdy Kiszczakowi, Jaruzelowi i nie mogła zepsuć image poliglocie :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewakk, takim wpisem schodzisz poniżej poziomu Faktu. Brakuje tylko DUŻYCH liter w tytule.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewakk, takim wpisem schodzisz poniżej poziomu Faktu. Brakuje tylko DUŻYCH liter w tytule.

 

Mam pytanie, z zaznaczeniem, bo typowe w tej dyskusji jest że gdy się zapyta o PO, czy Tuska, czy LID, zawsze nie odpowiada się na pytanie a odbija piłeczkę że Kaczka tamto albo PIS siamto..., byś tak nie zrobił...

 

Tomku gdy jeden z dyslutantów w każdej wypowiedzi uzywał przekleńst to Ci nie przeszkadzało, OK rozumiem, gdy obecnego premiera obrazano stekiem obelg to Cię też nie obraża.....

 

Więc skoro ja zszedłem poniżej poziomu (a wiadomo o Lewakku wszystko co najgorsze już powiedziano i zaraz drops i mtom ten co wie o wszystkich wszystko przypomną)..., co powiesz o takich wypowiedziach jak poniżej, tylko prosba nie pisz o PIS czy Kaczyńskich....

 

 

zwierzęca agresja premiera --- pokrętne kłamstewka i głupkowato-chamskie wypowiedzi --- neobolszewicy, tchórze i szaleńcy --- powinni pójść do piekła --- psychiatry dla premiera, pilnie! --- trzeba chyba gumowy młotek sprezentować premierowi, żeby puknął się w łeb --- w chorym umyśle J.Kaczyńskiego rodzi się pomysł… --- piana na ustach Kaczyńskiego --- wściekłość taka, że człowiek aż patrzy, czy piana z ust nie cieknie --- wyjątkowo podła kreatura i wyjątkowy idiota --- kłamliwo-chamowaty styl uprawiania polityki --- jeżeli odrzucimy tezę, że J.Kaczyński kłamie, pozostanie jedynie wytłumaczenie medyczne --- takich metod nie powstydziło by się nawet KGB --- rzecz z gatunku obrzydliwości politycznych

 

 

Powyżej cytaty z publicznych wypowiedzi parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej (T.Głogowskiego, B.Komorowskiego, J.Palikota i S.Niesiołowskiego) z ostatnich dni.

 

Żeby nie było, że tylko PiS jest obiektem nieprzyzwoitych, niemerytorycznych ataków - poniżej nieuczciwa, krzywdząca i jawnie tendencyjna wypowiedź na temat Platformy. Tak niegodziwa, że przypuszczalnie autorowi owych słów, w chwili gdy je wypowiadał, "z ust ciekła piana": PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm. Liberałowie udowodnili, że nie mają żadnych, najmniejszych kwalifikacji ekonomicznych, i nigdy w żadnej koalicji – gdyby do takiej kiedykolwiek doszło – nie mogą obejmować resortów ekonomicznych, bo zrujnują kraj. Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, której kilku liderów znakomicie się odnalazło w PO. Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie.

 

 

 

Oops! To znowu Stefan Niesiołowski (PO). Tyle, że w dniach, gdy zabiegał o pierwsze miejsce na liście PiS w Łodzi (2001).

 

 

Powyższe za blogiem GAlby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś poznałem bp. Poetza. Wielu mam na to świadków. :wink: :D

Tomek, na Boga! Mam nadzieję, że bez świadków niczego nie było ... :oops:

 

Jego Eminencja odszedł ze świadkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...