Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Z innej strony, rozumiem UE jako wspólnotę gospodarczą, ale dlaczego narzuca przymusowy światopogląd moralny???

 

po pierwsze co dokładnie narzuca w dziedzinie światopogladu?

konkretnie lewakk

 

po drugie widziały gały co brały, ok 70% rodaków w referendum głosowało za UE /i chce jej nadal/ więc mamy być trochę w tym małżeństwie, czy lepiej odrobinę być z UE w chcianej ciąży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Alicję Tysiąc zmuszono do urodzenia dziecka. .

 

Możliwość pogorszenia wzroku kontra życie a konkretnie śliczna dziewczynak, która istnieje....

 

Ile takich ślicznych zdrowych dziewczynek, albo zarąbistych chłopczyków zabito w imię możliwości pogorszenia zdrowia...., przecież każda ciąża niesie ryzyko....

 

Ciekawe że przeciwnicy kary śmierci, obrońcy zycia, jakoś nie chcą bronić życia tej konkretnej osoby, tej dziewczynki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po pierwsze co dokładnie narzuca w dziedzinie światopogladu?

konkretnie lewakk

 

 

W USA każdy stan sam stanowi co do kary śmierci, w UE NIE.

Weź w dłoń jakiś dziennik urzędowy UE normują długość ogórków w Rumunii z Brukseli...

 

Chyba nawet za sojuza, państwa satelickie mialy więcej do samostanowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość pogorszenia wzroku kontra życie a konkretnie śliczna dziewczynak, która istnieje....

 

Ile takich ślicznych zdrowych dziewczynek, albo zarąbistych chłopczyków zabito w imię możliwości pogorszenia zdrowia...., przecież każda ciąża niesie ryzyko....

 

 

co za demagogia :roll:

czy to dotyczy tez kostropatych czy tylko tych slicznych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po pierwsze co dokładnie narzuca w dziedzinie światopogladu?

konkretnie lewakk

 

 

W USA każdy stan sam stanowi co do kary śmierci, w UE NIE.

Weź w dłoń jakiś dziennik urzędowy UE normują długość ogórków w Rumunii z Brukseli...

 

Chyba nawet za sojuza, państwa satelickie mialy więcej do samostanowienia...

 

nie kompromituj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTom. Właśnie właśnie. Ja też staram się Ciebie traktować poważnie, zatem bardzo proszę nie mkanipuluj moich wypowiedzi.

Mądrej glowie dość dwie slowie.

Chyba nie muszę ściślej wyoślać o co mi chodzi? Co?

Bogusławie drogi, ja się staram tylko uporządkować dyskusję. Prosiłem Cię abyś poczytał sam siebie. Będziesz miał wtedy jak na dłoni, to że sam sobie zaprzeczasz. Z tego co widzę wszyscy dyskutanci mają problem z odczytaniem Twoich poglądów w sprawie lustracji. Raz jesteś za, innym razem przeciw, by potem być za lustracją ograniczoną i wybiórczą. Nie uchodzi panie lekarzu, nie uchodzi. :wink:

Byłoby uczciwiej gdybyś wreszcie napisał to wprost - tak, lustrować trzeba tylko wybranych, a wybierać ich będą ci co się obecnie dorwali do koryta. Pamiętaj jednak, że kiedyś role się odwrócą. Dojdzie do władzy Kwas lub znienawidzony Tusk i z przyjemnością wykorzystają wszystkie antydemokratyczne mechanizmy stworzone przez PiS. Wykorzysta przeciw PiS-owi. 8)

 

A tymczasem publiczna pisTV ma się coraz gorzej. Spada oglądalność, spadają zyski, atmosfera jest wyjątkowo zła, odchodzą kolejne znane twarze. A upartyjnienie sięga zenitu, przyjmowani są kolejni niekompetentni menadżerowie, którzy przyjmują kolejnych niekompetentnych. Urbiński się martwi, cieszą się stacje komercyjne... 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... Urbiński się martwi, cieszą się stacje komercyjne... 8) :lol: :lol: :lol:

Z tym cieszeniem sie stacji komercyjnych aż tak bardzo bym nie przesadzał ;) ...mimo wszystko TVP ma wciąż największy zasięg, a to wystarczy by społeczeństwu wciskać jaki to PIS jest cacy a reszta beeeee ;)

 

Wczoraj w "Teraz My" nawet były prezes TVP przyznał że nie podoba mu sie upolitycznienie TVP, tylko co z tego?? ..................wróbelki ćwierkają że w piątek starcie gigantów, prezes wreszcie sie zdecydował na debatę z "pomocnikiem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w "Teraz My" nawet były prezes TVP przyznał że nie podoba mu sie upolitycznienie TVP, tylko co z tego?? ..................wróbelki ćwierkają że w piątek starcie gigantów, prezes wreszcie sie zdecydował na debatę z "pomocnikiem" ;)

To było wiadome od początku. Chodziło tylko o upokorzenie przeciwnika. Typowe w stylu Kaczyńskiego kopanie po kostkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coTy to piszesz baba? :o

 

Gdyby p. Alicja załatwiła wszystko "jak trzeba" czyli skorzystała z podziemia, nikt by o niczym nie słyszał. Bo podziemie czuje się wyśmienicie, aborcję można załatwić w pół dnia w państwowym szpitalu. Nie tak znowu drogo . Po okiem CBA, ABW i innych Rydzyków

 

Ach tak.........................................

I wówczas byłoby po krzyku . Ach tak. No no.....

A to ci baba.......

 

 

Sumienie. Problem skrupułów, sumienia powstaje wyłącznie wówczas, gdy powstaje wątpliwość co do czynu. Jeśli tej wątpliwości nie ma, problemu sumienia nie ma.

 

Bogusław - czytaj ze zrozumieniem :evil: . Pisałam to mówiąc o hipokryzji i podwójnych standardach. I tak wydawało mi się, że piszę za bardzo łopatologicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babo pisałas zrozumiale i jednoznacznie. Tylko zauwaz - wyjęto fragment twej wypowiedzi /nie zaznaczając skrótu/z kontekstu i przypisano ci opinie skrajnie rózną od tej która wyraziłas.W celu zrobienia z ciebie....no ...kogo???? :-? .

Czy to aby nie klasyczna manipulacja???

 

Ale mnie to nie dziwi, wcale.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektorat PIS: http://www.onet.tv/30121,7692,19,2745649,1,1,0,0,wideo.html

czyż nie myli się matka_ kurka w swoich diagnozach?

 

oto są prawdziwi Polacy, patrioci, solidarni, nasza przyszłość, jasny lud, tacy to co potrafią dać odpór jakiejś tam lumpenliberałce, wykształciuchowi, a na pewno ..... podstępnej oligarchini medialnej :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilcza75.

Tak jakoś, po niektórych Twoich dawniejszych wypowiedziach, przesyconych agresją i nienawiścią do inaczej od Ciebie myślącego, tak samo mniej więcej sobie Ciebie wyobrażam..... :p

A co myślą szalikowcy idący z nożami na kibiców innej drużyny ? :o

Na kibiców zawodów sportowych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba. Nie wątpię w Twoje dobre intencje.

 

Nie ma takiego prawa, które zadowoliłoby wszystkich.

Swoimi wypowiedziami staram się pokazać niuanse rozmaitych kwestii....

Tobie chciałem też pokazać, że z Twojej wypowiedzi można wysnuć całkowicie inne od Twoich zamierzeń wnioski.

Analogicznie Ty wysnułąś inne wnioski z moich wypowiedzi.

Zawężąjąc ogląd sprawy do jednostkowego przypadku, zawsze można udowodnić tezę, która w tym jednostkowym przypadku jest słuszna.

 

Oczywiście, jestem jak najdalszy od mniemania, że taki jest Twój pogląd jak w przywolanym cytacie.

Odczytanie treści w dużym stopniu zależy od intencji czytającego.

Dlatego lepiej mówić do swoich niż do obcych......

W tym wątku większość uczestników czyta moje wypowiedzi ze złą wolą.

Cóż, jest to w końcu towarzystwo wzajemnej adoracji, które swoje poglądy

uzgadnia wspólnie od dluższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba. Nie wątpię w Twoje dobre intencje.

 

Nie ma takiego prawa, które zadowoliłoby wszystkich.

Swoimi wypowiedziami staram się pokazać niuanse rozmaitych kwestii....

Tobie chciałem też pokazać, że z Twojej wypowiedzi można wysnuć całkowicie inne od Twoich zamierzeń wnioski.

Analogicznie Ty wysnułąś inne wnioski z moich wypowiedzi.

Zawężąjąc ogląd sprawy do jednostkowego przypadku, zawsze można udowodnić tezę, która w tym jednostkowym przypadku jest słuszna.

 

Oczywiście, jestem jak najdalszy od mniemania, że taki jest Twój pogląd jak w przywolanym cytacie.

Odczytanie treści w dużym stopniu zależy od intencji czytającego.

Dlatego lepiej mówić do swoich niż do obcych......

W tym wątku większość uczestników czyta moje wypowiedzi ze złą wolą.

Cóż, jest to w końcu towarzystwo wzajemnej adoracji, które swoje poglądy

uzgadnia wspólnie od dluższego czasu.

 

Nie, Bogusław - po prostu wystarczy czytelnie przedstawić swoje poglądy bez próby obrażenia rozmówcy, a zwłaszcza uzywania fragmentów jego wypowiedzi dla odwrócenia kota ogonem :roll:

Prawda, trudno się rozmawia z większym gronem o poglądach z drugiego bieguna, ale przy odrobinie dobrej woli to może być sympatyczne doświadczenie. Na pewno ciekawsze niż wzajemne przytakiwanie sobie wśród "swoich" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj to nawet admin nie zaglada.

 

No dobra przynajmniej do sąsiedniego wątku, akze o kobietach.

 

 

A co dopiero CBA i ABC. :roll:

 

Nie wiedziałeś, że polityczni to był zawsze najcięższy oddział w większości psychiatryków 8) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no co ty.

 

Tutaj panuje taka letkość słowa.

 

Klika sięa następnego dnia już nieaktualne, bo uletło.

 

 

I gdyby nie lewuś (patrz jaka ciekawa zbieżność dla ABC, lewuś jak Lew, Lew jak Rywin 8) ), który ma twardo zakotwiczone poglądy to by dopiero ten wąteczek zmiennym był. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...