Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Przepraszam, czy ta dyskusja dotyczy sfery wiary czy polityki :o :o ?

Czyżby polityka polska już na dobre zakotwiczyła się w sferze metafizycznej?

Niektórzy politycy próbują powiązać popieranie ich z szerzej pojętą moralnością - dla mnie z marniutkim skutkiem :lol:

A to u nas się da rozdzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

90% wypowiedzi mtoma (dowód patrz powyżej) oraz większość pozostałych jest personalnie o Bogusławie, stały schemat, gdy brak argumentów wchodzą w personalne chamstwo..., by za kilka stron napisać że oni w przeciwieństwie do innych nigdy nie piszą personalnie... KALI MTOM :lol:

 

dodajmy do tego jeszcze TOmka_J który każdą stronę okrasza przekleństwami, a dopiero co płakał że jakiś księzulo coś brzydko powiedział i trzeba dbać o kulturę języka.....

 

filozof co się ledwo w butelce nie utopił nawklejał zdjęć w myśl zasady, wklejac, wklejać zaraz zarzuci inym że wklejają

 

generalnie patrząc na tą nerwowość widać że naprawde jest dobrze, a jeszcze paru takich mtomowych wilczych ponurych smutasów w PIS wygra w cuglach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

mimo, ze pewnie większość z uczestnikow tego wątku to pewnie ateiści

 

 

To jakieś "gorsze ludzie" niby? Bo jakoś tak zrozumiałem.

 

To źle zrozumiałeś....

Ludzie jak ludzie. :roll:

 

Jednakże "liberałom" dość daleko do Kościoła.....

A w końcu POplecznicy Tuska dominują w tym wątku.

A Tusk to KLD.

 

Liberałowie.

Raczej bliżej kasa, mamona, szmal, dutki, egoizm, egocentryzm.

Jak najmniej wspólnoty, jak najwięcej sobiepaństwa w polskim wydaniu.

Patologiczne przewrażliwienie na punkcie osobistej wolności jako celu samego w sobie.

Nikt nie ma prawa nami rządzić!

Wiara nie bedzie nas ograniczać!

 

Wolnoć Tomku w swoim domku! - to powinno być hasło wyborcze Tuska.

i jeszcze:

Niech rozwija się Kogutkowo!

Kogutki wszystkich krajów łączcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektorat PIS:

czyż nie myli się matka_ kurka w swoich diagnozach?

 

oto są prawdziwi Polacy, patrioci, solidarni, nasza przyszłość, jasny lud, tacy to co potrafią dać odpór jakiejś tam lumpenliberałce, wykształciuchowi, a na pewno ..... podstępnej oligarchini medialnej :-? :roll:

 

Zastanawia mnie skąd w tej głowie bierze się az tyle bełkotu :D :D :D

 

 

czyż nie myli się matka_ kurka w swoich diagnozach?

 

ale na poważnie...

 

MAtka Kurak jest genialna...., czy dobrze pamiętam że zamiats wyborów zaproponowała koalicję PO, Samoobrony, LPR i SLD???

A jeden chory oszołom to chyba to na forum przepisał....???? no cóż Tusk z Lepperem trafna diagnoza...

 

 

oto są prawdziwi Polacy, patrioci, solidarni, nasza przyszłość, jasny lud, tacy to co potrafią dać odpór jakiejś tam lumpenliberałce

 

a oto przedstawiciel:

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,72453

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

mimo, ze pewnie większość z uczestnikow tego wątku to pewnie ateiści

 

 

To jakieś "gorsze ludzie" niby? Bo jakoś tak zrozumiałem.

 

To źle zrozumiałeś....

Ludzie jak ludzie. :roll:

 

Jednakże "liberałom" dość daleko do Kościoła.....

A w końcu POplecznicy Tuska dominują w tym wątku.

A Tusk to KLD.

.....

 

Bogusławie..., no co Ty, Donald na potrzeby kampanii wyborczej prezydenckiej to nawet przeciwko aborcji, eutanazji jest..., a teraz to nawet mu bardzo zależy na słuchaczach Radia Maryja... z powodu wielkiego szacunku do nich....

 

Boguś, zauważ smutasy i nerwuski już przestają z Tobą rozmawiać a wchodza w swoje ulubione rozmowy o Tobie..., taka kultura :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale co zrobić gdy argumentów nie mają 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Concordia res parvae crescunt, discordia maximae dilabuntur".

W zgodzie małe rzeczy rosną, w niezgodzie nawet największe upadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO i PIS jednak w koalicji!!!!!!!

 

 

Natomiast PO… Cóż, można odnieść wrażenie jakby w jej sztabie pierwsze skrzypce grali szpiedzy Kaczyńskiego. Platforma bowiem ze wszystkich sił stara się pomóc swoim przeciwnikom. Najpierw kopiuje pomysły rywali (co oczywiście jest wyśmiewane, jako dowód miałkości). Potem – w dniu debaty Kaczyńskiego z Kwaśniewskim – pojawia się niedorzeczny pomysł wielkiej koalicji, który wielu antypisowskich czy antykomunistycznych wyborców PO mógł jedynie wystraszyć. Jednych i drugich jednocześnie! To istne Himalaje nieudolności.

 

Potem Tusk długo i namolnie domaga się debat ze sobą, co ustawia go w roli jękliwego petenta. W końcu pojawiają się gigantyczne i pewnikiem bardzo drogie billboardy, na których obok fizjonomii liderów partii widnieje hasło o potrzebie "cudu gospodarczego". Cudu! Cud jest potrzebny, bo politycy PO nie wystarczą? To chyba najdroższe w historii wyznanie, że jest się do niczego.

 

Dwa lata temu PO dała sobie wydrzeć pewne już zwycięstwo, przegrywająca finiszu właśnie w propagandowym starciu. Wydawałoby się, że po takiej nauczce obecna kampania powinna być perfekcyjna i przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. W dodatku tym razem, wydawałoby się, Platforma powinna mieć ułatwione zadanie, bo przecież ogromna większość Polaków ma dość PiS i marzy o zakończeniu epoki bliźniaków. Nic prostszego, jak wyciągnąć do nich rękę.

 

Ale jest chyba jeszcze gorzej niż przed poprzednimi wyborami. Jak pomysły – to głupie, jak inicjatywy to niedorzeczne. Propagandowo PO jest zawsze krok, albo kilka za PiS-em, ale przede wszystkim – i to jest najgorsze – z kampanii liberałów bije jakaś przedziwna niewiara w samych siebie.

 

W pewnym sensie POPiS już istnieje. Istnieje, bowiem PO i PiS współpracują na rzecz zwycięstwa wyborczego partii Kaczyńskich. Jego efektem będzie rezygnacja albo pogonienie Donalda Tuska. Kiedy to już nastąpi, pozbawiona głowy partia z przetrąconym kręgosłupem chętnie da się utulić Jarosławowi Kaczyńskiemu. On przecież ma takie dobre serce.

 

 

http://wiadomosci.wp.pl/felieton.html?kat=64756&wid=9275512&rfbawp=1191833369.956&ticaid=149c6

 

 

 

Zadziwiająca zbieżność, u nas na forum i spółka też współpracuje na rzecz wygranej PIS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyborcom LID kandydata na premiera, Kwas znów był niedysponowany:):):):)..., staje sie to już normą, może łatwiej będzie zapomnieć o wstydzie głosowania na tych ludzii:):) a z drugiej strony lekarstwa bierze, kampania, savoir-vivre trzeba trzymac, tłumy biją brawo nad poliglocką umiejętnością, choć co w ojczystym języku mówi tego juz nikt nie rozumie....., ale to są wyższe sfery..., chyba ze dwie strony pewien dyskutant chwaił sie że stac go na "Platonka" co już sprowadza go do filozofii...

 

p.s. Podobno Borówka przeprosił za kopiowanie pomysłów PIS, on sie nie zniża do PO co pożycza pomysły..., mówiąć "mordo Ty moja" chcia powiedzieć "moczymordo moja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tomek_J : Lewuś, weż do serca słowa swego wielkiego wodza: "spieprzaj, dziadu

Przemilczamy zwykłe chamstwo ??

Moraliści od siedmiu boleści.... :lol:

 

TAK ! Bogusiu/Lewusiu (* niepotrzebne skreślić),

TAK, MASZ RACJĘ ! Wreszcie jesteśmy zgodni ! ALLELUJA ! :)

Zgadzam się z tobą !

Takiego chamstwa waszego wielkiego wodza, pozującego na moralistę, nie powinno się przemilczać !

Cieszę się, naprawdę się cieszę, że wreszcie powiedziałeś szczerze co naprawdę myślisz o K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to "swoim". Nikt nikogo do niczego nie przekona, gdyż każdego poglądy powstaly na bazie indywidualnego doświadczenia oraz rodzinnej tradycji.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, zmodyfikowaby swe poglądy, jeśli ich nie ma szuka ewentualnie potwierdzenia w otoczeniu, że dobrze myśli.

 

Bardzo dziwne jest dla mnie to co napisałeś. Moje poglądy na ten przykład cały czas ewoluują, między innymi za sprawą rozmów z innymi, wymiany pogladów (bo część tych wymienionych sobie przyswajamy), a wątpliwości dla mnie świadczą o inteligencji, a nie braku poglądów :o :roll:

Gdybym nie miała wątpliwości i nie zmieniała zdania, zaczęłabym się bać o siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wyborach powstanie oalicja PiS + LiD to chyba jedna wyjadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba literka K w klawiaturze Tobie nie gra.

Nowa klawiatura 12,00zł.

 

Zgadza się, ale teraz jestem zdala od cywilizacji i z laptopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodajmy do tego jeszcze TOmka_J który każdą stronę okrasza przekleństwami

 

Wątek ma obecnie stron 40 (słownie: czterdzieści). W wątku tym - sprawdziłem ! - użyłem słów "z pogranicza" czterokrotnie. Raz napisałem, że od lat pitolisz jak potłuczony, raz zacytowałem ci Sapkowskiego: "chędoż się bucu" i 2 razy użyłem "d..." w takiej właśnie wykropkowanej wersji. Wg mnie żadne z tych słów nie jest przekleństwem, aczkolwiek niektóre mogą być traktowane jako wulgaryzmy. Nawet jednak jeśli wszystkie te 4 przypadki potraktujemy jako strrraszne przekleństwa, ni cholery nie pasuje to do stwierdzenia, że każdą z 40 stron nimi okraszam. Więc stwierdzam, że tradycyjnie demagogicznie łżesz w sposób typowy dla politykierskiego oszołoma. Nauczyłeś się tego od twoich duchowych wodzów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwas znów był niedysponowany:):):):)..., staje sie to już normą, może łatwiej będzie zapomnieć o wstydzie głosowania na tych ludzii

 

Większym wstydem jest mimo wszystko głosowanie na PIS(s)

 

Zgadzam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne jest dla mnie to co napisałeś. Moje poglądy na ten przykład cały czas ewoluują, między innymi za sprawą rozmów z innymi, wymiany pogladów (bo część tych wymienionych sobie przyswajamy), a wątpliwości dla mnie świadczą o inteligencji, a nie braku poglądów

Gdybym nie miała wątpliwości i nie zmieniała zdania, zaczęłabym się bać o siebie

Moze to oznaczać tylko jedno: jesteś młoda i Twoje poglądy dopiero się krystalizują i modyfikujesz je pod wpływem własnej intuicji i racjonalnych argumentów.

 

BABA.

Żeby coś móc prawidłowo ocenić, trzeba to osobiście przeżyć.

Młodzież, która nie przeżyla komuny, okresu pierwszych lat transformacji, uformowana doktrynami pochodzącymi z GW (przypomianm, że Michnik należał do czerwonego harcerstwa, PZPR i stał w opozycji wobec wypaczeń socjalizmu a nie był przeciwnikiem socjalizmu, stąd jego jowialna zażyłość z tymi, których uznał za nowoczesną lewicę, mająćą być gwarantem ,że "upiory" polskiego nacjonalizmu nigdy nie powstaną) młodzież , która nie przeżyła odwołania rządu Olszewskiego, nigdy nie zrozumie istoty sporu pomiędzy Tuskiem a Kaczyńskim.

 

Poglądy wiekszości obecnych w tym wątku wydają się być "betonowe" i od dawna bardzo, bardzo krańcowe i jednostronne.

Dlaczego tak jest, należy się zastanowić.....

A przecież w PO jest sporo ludzi o bardzo dwuznacznej przeszłości z Tuskiem na czele.

 

A racja i prawda służąca większości zawsze są pośrodku...... Zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki znamienny fragment w filmie "Nocna zmiana", który warto

byłoby stale mieć przed oczami patrząc na Tuska.

Otóż w gabinecie Wałęsy licząc głosy za odwołaniem mówi cyt: "według mojej wiedzy (!) (zmitygował się po sekundzie i szybko dodał) i wszystkich tu obecnych,(SLD) będzie głosować za odwołaniem" koniec cyt;

Już wówczas niechcący ujawnił niezwykle silne związki z SLD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...