Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Eskimos, jak czytam takie wiadomości, a słyszałem przed chwilą o tym w radio, to ciśnienie mi skacze. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pięknie, k, pęknie:

 

M. Giertych znowu wywołał oburzenie

Eurodeputowany Maciej Giertych kolejny raz wywołał oburzenie części posłów w Parlamencie Europejskim. Chodzi o broszurkę w języku angielskim, zatytułowaną "Wojna cywilizacji w Europie", która została rozdana wszystkim deputowanym.

Maciej Giertych pisze w niej między innymi, że Żydzi sami wybierają życie w odosobnieniu, z daleka od otaczających ich społeczności.

 

- Sami tworzą getta i dzielnice, gdzie mieszkają razem. Tylko hitlerowskie Niemcy zamknęły Żydów w gettach siłą - napisał Maciej Giertych. Polski deputowany Józef Pionior mówi, że broszura największe oburzenie wywołała w grupie socjalistów. Jego zdaniem, Maciej Giertych "monopolizuje obraz Polski w Parlamencie Europejskim" i "jest to obraz dość sekciarski".

[...]

Maciej Giertych już wiele razy szokował deputowanych. Pod koniec ubiegłego roku zorganizował debatę na temat teorii ewolucji, postulując by teorię wycofać z programu nauczania.

 

Ten facet za nasze pięniądze robi nam taką gębę. Jak spuścić kurtynę na ten kabaret?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest ten koleś. W swojej nowej książce zwarł jeszcze coś takiego:

"W 1925 r. mój dziadek zabronił mojej matce czytać książkę, która była w jej szkole lekturą obowiązkową ("Chłopi" Reymonta, który dostał za tę książkę Nagrodę Nobla), ponieważ uważał, że zawiera nieprzyzwoite treści. Szkoła uszanowała tę decyzję. Cała klasa przeczytała, a ona nie. (...) Powinniśmy domagać się powrotu takich obyczajów".

 

W sumie aż dziwne, że Romek na takiego porządnego wszechpolaka wyrósł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest ten koleś. W swojej nowej książce zwarł jeszcze coś takiego:

"W 1925 r. mój dziadek zabronił mojej matce czytać książkę, która była w jej szkole lekturą obowiązkową ("Chłopi" Reymonta, który dostał za tę książkę Nagrodę Nobla), ponieważ uważał, że zawiera nieprzyzwoite treści. Szkoła uszanowała tę decyzję. Cała klasa przeczytała, a ona nie. (...) Powinniśmy domagać się powrotu takich obyczajów".

 

W sumie aż dziwne, że Romek na takiego porządnego wszechpolaka wyrósł. :wink:

 

Może właśnie do wyjaśnienia tego fenomenu potrzebny jest kreacjonizm? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ten facet za nasze pięniądze robi nam taką gębę. Jak spuścić kurtynę na ten kabaret<

 

Ten Giertych to straszliwy przestepca przez sam fakt osmielenia sie(jako przedstawiciel podludzi) zabierania glosu na temat narodu wybranego przez samego Boga.

Urocze bratki!Skoro ten kabaret sprawia wam tak dotkliwy bol to odpowiadam: dajcie sobie troche czasu.Nie wydaje mi sie aby np.Prezydent Kaczynski,ktory sam jest przeciez prawnikiem,pozostal na to gluchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tym, ze jeden prezio bedzie ciagał drugiego po sądach :o :o toż to dopiero kabaret.

:evil:

No cóż............. :wink:

Były Pan Prezydent Najjaśniejszej, postawił na temat Obecnego Pana Prezydenta Najjaśniejszej............tezę.

Teza nie jest nowa, bo sam się z nią spotykałem niejednokrotnie, ale nie mnie szaraczkowi orzekać.................czy jest prawdziwa. :roll:

Urocze bratki!Skoro ten kabaret sprawia wam tak dotkliwy bol to odpowiadam: dajcie sobie troche czasu.Nie wydaje mi sie aby np.Prezydent Kaczynski,ktory sam jest przeciez prawnikiem,pozostal na to gluchy.

O,o...itu sie zgadzam z kolator-em - ktoś powinien wydać autorytatywną opinie w tej kwestii, a że mamy demokrację, to właściwym wydaje się - Sąd.

Zapadnie w tej kwestii prawomocny wyrok i..........sprawa będzie jasna.

 

A tak to skąd mnie wiedzieć czy mamy, czy nie ?

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Były Pan Prezydent Najjaśniejszej, postawił na temat Obecnego Pana Prezydenta Najjaśniejszej............tezę.

Teza nie jest nowa, bo sam się z nią spotykałem niejednokrotnie, ale nie mnie szaraczkowi orzekać.................czy jest prawdziwa<

 

A ja sie odwaze!

 

Nie wiem w jakim jestes Eskimosie wieku,ale ja pamietam prezydenta Walese.I wiem,to nie sa wspomnienia o Polsce rzadzonej rozsadnie i madrze.Przykro mi tu pisac,ale taki idiota jeszcze nigdy nie rzadzil Polska,nawet biorac pod uwage cale Millenium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Były Pan Prezydent Najjaśniejszej, postawił na temat Obecnego Pana Prezydenta Najjaśniejszej............tezę.

Teza nie jest nowa, bo sam się z nią spotykałem niejednokrotnie, ale nie mnie szaraczkowi orzekać.................czy jest prawdziwa<

 

A ja sie odwaze!

 

Nie wiem w jakim jestes Eskimosie wieku,ale ja pamietam prezydenta Walese.I wiem,to nie sa wspomnienia o Polsce rzadzonej rozsadnie i madrze.Przykro mi tu pisac,ale taki idiota jeszcze nigdy nie rzadzil Polska,nawet biorac pod uwage cale Millenium.

 

kolator nie zrozumiałam Twojej pierwszej wypowiedzi, ale nie zrozumiałam też riposty eskimosa. :D :oops: Będę się poprawiać, ale póki co pozwól że zwrócę uwagę na taki drobiazg: jeśli pamiętasz jak Wałęsa rządził Polską to może znaczyć tylko jedno - żyłeś w jakiejś równoległej rzeczywistości. :wink: Tu taki fakt nie miał miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>

Nie wiem w jakim jestes Eskimosie wieku,ale ja pamietam prezydenta Walese.I wiem,to nie sa wspomnienia o Polsce rzadzonej rozsadnie i madrze.Przykro mi tu pisac,ale taki idiota jeszcze nigdy nie rzadzil Polska,nawet biorac pod uwage cale Millenium.

 

Nie wiem w jakim ty jestes wieku? Moze i stary biologicznie skoro tak dobrze pamietasz Walese, ale psychicznie jestes gowniarz, skoro uzywasz tego typu inwektyw. Zeby o kims mozna bylo powiedziec , ze jest idiotą trzeba miec pewnosc , ze ma on na to papiery.

Rozumiem , ze sie strasznie zdenerwowales slowami bylego , wiadomo zawsze niepoprawnego i nieokrzesanego czlowieka o obecnym nam panujacym, wg ciebie bardzo madrym.

Sposob twojej manifestacji swiadczy niestety o podobnym poziomie intelektu jak oceniany twoimi slowami Wałęsa.

Podobnie jak przykro tobie bylo oceniac rzady panujacych nam w milenium, tak i mnie tez przykro porownywac obu panow.Niewielka miedzy nimi roznica.

Roznica wyksztalcenia wcale widac nie robi bowiem roznicy w jakości sprawowania wladzy i jakości wypowiadanej zawartosci merytorycznej do narodu i swiata.

Jeden glupio gadal drugi gada glupoty.

Od osoby wyksztalconej wymaga sie jednak wiecej niz od kogos niewyksztalconego. Obecny pan prezydent takze nie wykazuje miazdzacej przewagi intelektualnej nad bylym. Poewiem nawet, ze jako czlowiek wyksztalcony wykazuje czasami wrecz zenujace braki nie tylko w wiedzy ale i obyciu.

Wart wiec Pac palaca a palac Paca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtus,nie kompromituj sie!

Kaczynski przerasta intelektualnie

walese o cale lata swietlne.Nie jest to moze wielkie osiagniecie,bo walesa glupszy jest od kilograma gwozdzi budowlanych.Ot,co!

 

Twoja wypowiedz jest nie tyle dowodem frustracji co swiadectwem pospolitego prostactwa.

Jestes nie tylko prostakiem ale i tchorzem, zmieniającym nicka zeby wypowiedziec swoje zdanie, ale nie dziwie ci sie, takie wypowiedzi sa wyjatkowo kompromitujace dla normalnego czlowieka.

Na temat "przerastania" intelektualnego ludzi tez nie mam z toba przyjemnosci dyskutowac, to czynnosc wyjatkowo obrzydliwa, zwlaszcza z kims kto wykazuje sposob myslenia i kulture troglodyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Nasz wielonickowiec powrócił! Witamy, witamy... 8) :lol: :lol: :lol:

 

To się dzieje naprawdę:

- Mój brat był jednym z ludzi, którzy autentycznie stworzyli Lecha Wałęsę i ma powody, by czuć się szczególnie urażony. Po prostu uczył Wałęsę - powiedział J. Kaczyński.

 

I odnośnie zmian w raporcie:

 

- Te nazwiska nie powinny się tam znaleźć. Popełniono pewną pomyłkę. Ci, którzy je teraz wymieniają, dopuszczają się rzeczy bardzo niedobrej, która może być potraktowana jako przestępstwo - powiedział premier. Zaznaczył, że te osoby nie są związane z PiS, natomiast mają związki z tymi, którzy PiS nie lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Nie wiem w jakim jestes Eskimosie wieku,ale ja pamietam prezydenta Walese.I wiem,to nie sa wspomnienia o Polsce rzadzonej rozsadnie i madrze.Przykro mi tu pisac,ale taki idiota jeszcze nigdy nie rzadzil Polska,nawet biorac pod uwage cale Millenium.

całe millenium powiadasz ?

No może do dzisiaj...bo temu dzisiajszemu dodałbym jeszcze przydomek "obsesyjny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o :o

Cierpiący na zakaźne choroby cudzoziemcy będą wyrzucani z Polski - zadecydował rząd. - To dla naszego, Polaków, bezpieczeństwa - twierdzą politycy. Lekarze i organizacje broniące praw człowieka pukają się w głowę i zapowiadają protesty.

 

też czytałam z opadniętą szczęką, ale jeszcze dalej mi spadła, kiedy doszłam do akapitu, że to co prawda nie nakaz, ale subtelne zalecenie UE i że nie jesteśmi jedyni w tej paranoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...