Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

kalkulatorek tak mi wyszedł

 

forma Obywatelska - 80% zbieżnych odpowiedzi

 

Pozostałe partie:

 

* Lewica i Demokraci - 70%

* Samoobrona RP - 60%

* Polska Partia Pracy - 60%

* Polskie Stronnictwo Ludowe - 55%

* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 50%

* Prawo i Sprawiedliwość - 20%

*

 

a jak wam dokładnie wyszło? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 80% zbieżnych odpowiedzi

reszta w burakach

cóż lubię JKM :D

Lubisz, piszesz...

JKM raczył stwierdzić, że w klasie integracyjnej dzieci zdrowe zarażają się niepełnosprawnościa..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,,statp,UHJ6ZWdssWQgcHJhc3k%3D,wid,9281870,wiadomosc.html

No cóż, lubić to trudno, można tylko współczuć. Niepełnosprawności. Umysłowej. W stopniu znacznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepokoi mnie te 45 % na koncu :roll:

musze to przemyslec ;)

 

Platforma Obywatelska - 85% zbieżnych odpowiedzi

 

* Lewica i Demokraci - 55%

* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 55%

* Samoobrona RP - 50%

* Polska Partia Pracy - 50%

* Polskie Stronnictwo Ludowe - 45%

* Prawo i Sprawiedliwość - 45%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wynik:

 

PO 85

LiD 65 :o :oops:

PPP 45

SO 45 :o

LPR i PSL po 40

PiS 35 aż tyle? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki znamienny fragment w filmie "Nocna zmiana", który warto

byłoby stale mieć przed oczami patrząc na Tuska.

Otóż w gabinecie Wałęsy licząc głosy za odwołaniem mówi cyt: "według mojej wiedzy, (!) (zmitygował się po sekundzie i szybko dodał)i wszystkich tu obecnych,(SLD) będzie głosować za odwołaniem" koniec cyt;

Już wówczas nieopatrznie ujawnił niezwykle silne związki z SLD, znając plan polityczny niby to opozycyjnej postkomuny...

 

Ponieważ w kalkulatorku wychodzi PO a później LiD, jako zbliżone programowo, zatem wiekszości z Was tak jak Tuskowi, jest jednak bardzo bliziutko do farbowanej postkomuny... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JKM miałem okazję poznać jeszcze w czasach PRLu. Rozmawiałem z nim wielokrotnie. Jego pomysły oceniam różnie. Jedne fajne inne "od czapy", ale ta ostatnia wypowiedź o niepełnosprawnych i powtórzona do niepełnosprawnego dziecka jest... poniżej wszelkiego poziomu. Chamstwo i tyle. Innego określenia nie znajduję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki znamienny fragment w filmie "Nocna zmiana", który warto

byłoby stale mieć przed oczami patrząc na Tuska.

Otóż w gabinecie Wałęsy licząc głosy za odwołaniem mówi cyt: "według mojej wiedzy, (!) (zmitygował się po sekundzie i szybko dodał)i wszystkich tu obecnych,(SLD) będzie głosować za odwołaniem" koniec cyt;

Już wówczas nieopatrznie ujawnił niezwykle silne związki z SLD, znając plan polityczny niby to opozycyjnej postkomuny...

 

Ponieważ w kalkulatorku wychodzi PO a później LiD, jako zbliżone programowo, zatem wiekszości z Was tak jak Tuskowi, jest jednak bardzo bliziutko do farbowanej postkomuny... :lol:

 

Oto przykład Bogusławowej logiki -ilustracja jak na dłoni.

 

Widocznie jestem za młoda by ją docenić, ale.....wcale nie żałuję :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w kalkulatorku wychodzi PO a później LiD, jako zbliżone programowo, zatem wiekszości z Was tak jak Tuskowi, jest jednak bardzo bliziutko do farbowanej postkomuny... :lol:

 

coz za wnikliwa analiza i przemyslane wnioski :lol:

Z logiki i matematyki raczej dwoja.

 

u mnie w zbieznosciach

PIS i LID more less na tym samym poziomie (45/55) -

a Plaforma daleko z przodu 85 % :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 80% zbieżnych odpowiedzi

reszta w burakach

cóż lubię JKM :D

Lubisz, piszesz...

JKM raczył stwierdzić, że w klasie integracyjnej dzieci zdrowe zarażają się niepełnosprawnościa..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,,statp,UHJ6ZWdssWQgcHJhc3k%3D,wid,9281870,wiadomosc.html

No cóż, lubić to trudno, można tylko współczuć. Niepełnosprawności. Umysłowej. W stopniu znacznym.

wiesz co @#$#@%^ , ja Ciebie nie obrażam, więc hamuj swe paluchy

a reszta niech pojmie że " lubić" to bardzo szerokie pojęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://paradowska.blog.polityka.pl/

 

" ... pisze o rozpływaniu się w kampanii rozpoczętych tematów, to bardzo trafne spostrzeżenie. Mnie na przykład niesłychanie niepokoi, że tak bardzo rozpływa się sprawa afery CBA w resorcie rolnictwa, spapranego przez Macierewicza raportu o WSI (przy okazji polecam: ciekawie pisze o tym Sikorski w swojej książce “Strefa zdekomunizowana”, gdzie właściwie przyznaje, choć nie wprost, że to rozwiązywanie WSI było błędem i nie zostawia suchej nitki na Macierewiczu i jego obsesjach) i wielu innych afer z udziałem PiS, na przykład w Białymstoku, czy nawet przypomnianej ostatnio Fundacji Prasowej Solidarności. Tu jednak zawodzą dziennikarze, którzy dwa lata temu upajali się jakimiś akcjami Orlenu Cimoszewicza, choć sprawa była dęta, a teraz w sprawach co najmniej aferalnych czy nadużyć władzy milczą albo piszą półgębkiem. Tymczasem bez zwartego frontu medialnego niewiele się zrobi. Prokuratora Karczmarka mam za politycznie usłużnego, uważam, że Kornatowski nie nadawał się na szefa Policji, ale jednak fakt kompromitacji prokuratury, być może łamania procedur i prawa przy okazji postępowania z nimi, powinien być na czołówkach, a nie jest."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma Obywatelska - 73%

* Lewica i Demokraci - 57%

* Polska Partia Pracy - 53%

* Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 53%

* Polskie Stronnictwo Ludowe - 48%

* Samoobrona RP - 48%

* Prawo i Sprawiedliwość - 33%

chmmm nawet SO daleko przed PiS?

 

nie dziwi mnie więc uczulenie na widok/dźwięk/odór tej ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki znamienny fragment w filmie "Nocna zmiana", który warto

byłoby stale mieć przed oczami patrząc na Tuska.

Otóż w gabinecie Wałęsy licząc głosy za odwołaniem mówi cyt: "według mojej wiedzy, (!) (zmitygował się po sekundzie i szybko dodał)i wszystkich tu obecnych,(SLD) będzie głosować za odwołaniem" koniec cyt;

Już wówczas nieopatrznie ujawnił niezwykle silne związki z SLD, znając plan polityczny niby to opozycyjnej postkomuny...

 

Ponieważ w kalkulatorku wychodzi PO a później LiD, jako zbliżone programowo, zatem wiekszości z Was tak jak Tuskowi, jest jednak bardzo bliziutko do farbowanej postkomuny... :lol:

 

Ponieważ PiSowi bardzo zależy na władzy, co udowodnili tworząc dwukrotnie koalicję z Samoobroną, nie będę zdziwiony jak powstanie koalicja PiSu z LiDem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 80% zbieżnych odpowiedzi

reszta w burakach

cóż lubię JKM :D

Lubisz, piszesz...

JKM raczył stwierdzić, że w klasie integracyjnej dzieci zdrowe zarażają się niepełnosprawnościa..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,,statp,UHJ6ZWdssWQgcHJhc3k%3D,wid,9281870,wiadomosc.html

No cóż, lubić to trudno, można tylko współczuć. Niepełnosprawności. Umysłowej. W stopniu znacznym.

wiesz co @#$#@%^ , ja Ciebie nie obrażam, więc hamuj swe paluchy

a reszta niech pojmie że " lubić" to bardzo szerokie pojęcie

 

A niby gdzie ja Ciebie obraziłem?

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

To co napisałem pod linkiem dotyczy JKM, co z tekstu wynika jednoznacznie.

A kogo Ty lubisz, to Twoja sprawa.

Ps. Kiedyś też mi się wydawało, że lubię JKM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki znamienny fragment w filmie "Nocna zmiana", który warto

byłoby stale mieć przed oczami patrząc na Tuska.

Otóż w gabinecie Wałęsy licząc głosy za odwołaniem mówi cyt: "według mojej wiedzy, (!) (zmitygował się po sekundzie i szybko dodał)i wszystkich tu obecnych,(SLD) będzie głosować za odwołaniem" koniec cyt;

Już wówczas nieopatrznie ujawnił niezwykle silne związki z SLD, znając plan polityczny niby to opozycyjnej postkomuny...

 

Ponieważ w kalkulatorku wychodzi PO a później LiD, jako zbliżone programowo, zatem wiekszości z Was tak jak Tuskowi, jest jednak bardzo bliziutko do farbowanej postkomuny... :lol:

Pozwól drogi Bogusławie, że ja tego przez litość i po znajomości nie skomentuję. :D

 

Po tym jak pisowcy dogadali się z Lepperem (pomimo, że Jarek publicznie zapewniał, że raczej po jego trupie, a stosowny zapis był w dokumentach partyjnych), być może dogadają się nawet z SLD. Wszystko jak zwykle zależy od tych procentów... :wink:

 

Co do samego filmu, którym Bogusław się tak podnieca, chciałbym, żeby obecnie rozmowy koalicyjne odbywały się w świetle kamer. Dużo bym dał, żeby zobaczyć negocjacje Kaczyńskich z Lepperem i Giertychem.

 

Ciekawe co Kwas pił na tych Filipinach, że go tak zmogło. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....od lat pitolisz jak potłuczony, raz zacytowałem ci Sapkowskiego: "chędoż się bucu" i 2 razy użyłem "d..." w takiej właśnie wykropkowanej wersji. Wg mnie żadne z tych słów nie jest przekleństwem, aczkolwiek niektóre mogą być traktowane jako wulgaryzmy......

 

normalna merytoryczna dyskusja...

 

gdy jeszcze dodać

http://forum.muratordom.pl/patriotyzm-jest-jak-rasizm,t110131.htm

 

gdzie jedyne co Tomek miał do powiedzenia to przekleństwo...

 

 

na szczeście:

http://forum.muratordom.pl/kanalia-i-menda-niemyta,t109771.htm

 

Tomek jest wyławiaczem brzydkich zachowń, wrażliwiec denerwuje sie gdy ktoś brzydko mówi do drugiego człowieka....

 

 

to wszystko powoduje że nie dziwię się że mtomowi i spółce przeszkadza słownictwo Bogusława czy moje...., za to zachowania Tomka czy pewnego filozofa przyjmowane są jako pozytywna idealizacja pewnej klasy politycznej... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w kalkulatorku wychodzi PO a później LiD, jako zbliżone programowo, zatem wiekszości z Was tak jak Tuskowi, jest jednak bardzo bliziutko do farbowanej postkomuny...

 

Marginalizacja Rokity i jego ludzi w PO oraz odstawienie Millera i jego ludzi w LiD to czyszczenie przedpola przed koalicją PO-LiD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1950 Wysłany: Sro Paź 10, 2007 6:06 pm Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Mój wynik:

 

PO 85

LiD 65

 

 

zochna

 

Platforma Obywatelska - 85% zbieżnych odpowiedzi

 

* Lewica i Demokraci - 55%

 

 

 

Majka

 

forma Obywatelska - 80% zbieżnych odpowiedzi

 

Pozostałe partie:

 

* Lewica i Demokraci - 70%

 

Ktoś tak zestawił odpowiedzi tworząc tę zabawkę, aby PO było blisko do LiD :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...