Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Co do wykształciuchów to znajomością literatury poPiSał się szanujący człowieka pewien Bajkopisarz.

 

Dodam, że jak się nie ma kadr to można udzielić tylko jednej rady, tej z początku Shreka I:

 

"Krowy doić"

 

Czego rzyczę wszystkim partiom, którym sięcoś wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szanowny kol lewak.

Zarzucasz tu klikającym, że nie mogą być elitą nie tylko forumową, ale także intelektualną.

Na jakiej podstawie?

Kto wobec tego moze być taką elitą?

Jak nie Absowencji szkół wyższych?

Absolwenci szkół politycznych?

A może tacy do porobili doktoraty za komuny?

A może tacy co porobili doktoraty u przyjaciół rodziny?

 

Mam takiego jednego w robocie. Co to robił dr na tej samej uczelni co pokolenie wyżej ma prof.. Nie będę komentował bo szkoda opuszków u rąk.

 

A może stypendystów uczelni zagranicznych?

 

Był jeden taki na fotelu Prezesa NBP.

Z tego co pamietam też Tobie nie odpowiadał.

A trzeba przyznać, że stosunkowo niewielkie straty poniósł naród na wyhamowaniu inflacji. Jeżeli znasz inny sposób niż wtedy zastosowany to możesz go opisać, a nie klikać głupotki na zasadzie nie bo nie.

 

Stypendyści siedzą na fotelach w zagranicznych koncernach bo Państwo ma być tanie, ale swoje. A kapitał Polski też jest dobry tylko wtedy jak jest Swój.

 

To jest nasz problem. Dotyczący obu biedunowych ugrupowań.

PiS (Prokom) <=> SDRP (Optimus)

Narzędź, każdy dobry (byle skuteczny):

CBA <=> US

 

Tak więc za przeproszeniem przestańcie kol. pierdolić.

 

Przepraszam niezainteresowanych za brzydkie słowo. (Admina także). :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kol lewak.

Zarzucasz tu klikającym, że nie mogą być elitą nie tylko forumową, ale także intelektualną.

Na jakiej podstawie?

Kto wobec tego moze być taką elitą?

Elitą może być pan Jarosław piszący "obiat" i pomimo doktoryzowania się, nie znający języków obcych. 8)

 

A'propos szukałem programu gospodarczego PiS na nadchodzące 4 lata - i nic, nie ma. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawaiaj wrażenia kroyena, że mamy inny ogląd sytuacji.

Z niektórymi Twoimi stwierdzeniami się nie zgadzam, w wiekszości jednak, nasze krytyczne dla całej klasy politycznej oceny6y są identyczne.

Nie jesteśmy członkami partii politycznych ( przynajmniej ja nie) i powinno nas obowiazywać dążenie do obiektywizmu.

Apelowałem zawsze o "złoty środek" w osądach.

Prawda jest taka, że PIS reprezentuje poglądy większości Polaków.

Aby pójść do przodu musi się odreagować przeszłość. Musi być choćby najkrótszy moment pelnej świadomości toższamości narodowej, by od jednego uzależnienia przejść do innego i znów podporządkować się zewnętrznej strukturze i procesowi globalizacji.

To, że PIS nie ma obecnie większości za sobą, wynika z ułomności i bylejakości naszej "klasy politycznej", która generuje niebywałą wprost ilość gaf i zwyczajnie kretyńskich posunięć odpowiednio wyeksponowanych przez konkurencję.

Jeśli jednak ktoś uważa, że w innych ugrupowaniach jest lepiej i że np. Tusk,

klepiący wyuczone slogany, formułki, jest kimś lepszym dla Polaków, ten może sie niedługo srodze zawieźć....

 

Zamieni stryjek siekierkę na kijek.................

 

Tyle, że tym razem "wolne" media będą wciskać łupionym Polakom, że taka oto jest dziejowa konieczność.

 

Pracuję, jestem zajęty, więc nie będę wnikał w szczegóły...

 

Pozdrawiam kroyena serdecznie

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopowiem: wynika to ewidentnie z badań socjologów........

 

Najogólniej chodzi o przewagę postaw konserwatywnych, patriotycznych większości Polaków nad liberalnymi i kosmopolitycznymi. :wink:

Może się to Europie nie podobać, lecz tacy jesteśmy.

 

 

Chcemy przeżyć prawdziwą, suwerenną Polskę.

Choćby na krótko.

 

Bez pouczeń Schoredera, Chiraca czy Putina i różnych takich naszych "obywateli świata"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elitą może być pan Jarosław piszący "obiat" i pomimo doktoryzowania się, nie znający języków obcych. 8)

 

A może pewien wielki i znany pan reżyser, który ponoć (za RMF FM) w ostatnim sprawdzianie wiedzy, opartym o materiał klas 6 z podstawówek zajął ostatnie miejsce w stawce z dorobkiem 11 punktów na 40 możliwych ? A w zasadzie 10-ciu, bo 1 dostawało się "na zachętę" za przystąpienie do testu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że PIS reprezentuje poglądy większości Polaków.(...)

 

I ma tylko 32% poparcia ? Nie rozumiem tej "logiki"... :o

 

Aby pójść do przodu musi się odreagować przeszłość. Musi być choćby najkrótszy moment pelnej świadomości toższamości narodowej, by od jednego uzależnienia przejść do innego

 

Udowodnij powyższe. Ja tego nie czuję i nie oczekuję, dla mnie powyższe to nawiedzony bełkot.

 

Jeśli jednak ktoś uważa, że w innych ugrupowaniach jest lepiej i że np. Tusk, (...). Zamieni stryjek siekierkę na kijek......

 

To nie może być powód, by akceptowac obecną władzę: nadętą, arogancką, oszołomiastą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wspomina Jaroslaw Kaczynski dzien 13 grudnia 1981 :

 

"Obudziłem się więc w południe i poszedłem do kościoła w

kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko, jak mama ma

pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku, bo telefon jest

wyłączony. W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego

dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego wydawało mi się

też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować co się stało..."

 

 

Źródło: Jarosław Kaczyński w wywiadzie rzece “Odwrotna

strona medalu” (Oficyna Wydawnicza MOST, Wyd. VERBA 1991r.

ISBN: 83-85061-18-5)

 

Powiedzcie - wydaje Wam sie mozliwe zeby facet dzialajacy w opozycji

mogl przespac wprowadzenie stanu wojennego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopowiem: wynika to ewidentnie z badań socjologów.....

Zgłaszam to zdanie jako nadużycie!! Jest to nieuprawnione zrównanie naukowych badań socjologicznych z sondażami przeprowadzanymi przez poszczególne pracownie na konkretne zamówienia. Sondaże uliczne czy telefoniczne, a raczej ich wyniki, być może sugerują taką opinie o naszym społeczństwie. Obawiam się, że żadne badania tego nie potwierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę wlaśnie o naukowych badaniach socjologicznych a nie zmanipulowanych sondażach na zamowienie. :lol:

 

I jeszcze jedno dopowiedzenie: z tychże badań socjologicznych wynika jednoznacznie, że w ostatnich dwóch latach nastapił 20%, niespotykany w skali Europy wzrost postaw konserwatywnych.

Postawy te reprezentuje, (wedlug tychże badań) 55% Polaków.

To jest potencjalny elektorat PIS.

Fuszermani, których w PIS-ie nie brak + wściekła kampania anty- PIS, spowodowały, że PIS ma poparcie mniejsze, niż wynosi ich potencjalny elektorat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę wlaśnie o naukowych badaniach socjologicznych .

 

Konkrety ! Jakie badania, kto zlecił, kto i kiedy wykonał, w jaki sposób. Bez tego to twoje gadanie to "pic na wodę, fotomontaż".

 

Fuszermani, których w PIS-ie nie brak + wściekła kampania anty- PIS, spowodowały, że PIS ma poparcie mniejsze, niż wynosi ich potencjalny elektorat.

 

Potencjalnie to każda partia ma 100-procentowy elektorat, demagogu.

A na kampanię "anty" to PIS sam sobie zasłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś słynie z tego, że głosi prawdy oczywiste :oops: . I wbrew temu co piszą inni zdecydowanie ma rację twierdząc że

Prawda jest taka, że PIS reprezentuje poglądy większości Polaków.(...)Dopowiem: wynika to ewidentnie z badań socjologów........

Ma racje :lol: , tyle, że tak mozna powiedzieć praktycznie o każdej innej formacji - no moze za wyjatkiem tych najbardziej egzotycznych.

Problemem nie jest to ile osób popiera dane poglady, lecz ile osób chce aby własnie ta a nie inna formacja te poglady wcielała w życie.

Tak na marginesie. Wszystkie programy (no prawie wszystkie) są praktycznie takie same - w myśl hasła "Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej" - zawsze tak było i bedzie.

Moim zdaniem nie chodzi tu o "poglady" i programy, tylko o sposób sprawowania władzy. Mnie osobiście obecny BARDZO, ALE TO BARDZO NIE ODPOWIADA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...