Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Według Władysława Tatarkiewicza

"Zdefiniowanie wartości jest trudne, jeśli w ogóle możliwe (...). To co wygląda na definicje wartości, jest raczej zastąpieniem wyrazu przez inny wyraz mniej więcej to samo znaczący na przykład dobro. Albo jest omówieniem"

Cyt. za J. Głuszyński, Wartości a wychowanie.

 

..... nie żądaj ode mnie niemożliwego :roll:

Pozdrawiam, Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiecie co dziewczyny,

 

KRAJOWI NASZEMU POTRZEBNY JEST MATRIARCHAT.

 

Matriarchat na miarę Królowej Jadwigi, albo takiej Elizabeth I, albo Kleopatry.

No dobra jak już jesteśmy u władzy przez alkowę to może być nawet Katarzyna.

 

Gdyby ta wasza Partia miała jaką mądrą personę z klasą, np. z klasą TVN Style, to by człowiek zagłosował na taką osobę.

 

Tak, tak przyznaję się bez bicia, że taka osoba pobiłaby i donalda i Kaczora, pomimo, że życje w ciągłym strachu o małża złożonego chorobą.

 

Ale Ona nie zechce. Pamiętacie ją u Najmądrzejszego z Polaków, chyba dziewczyna przyjęła dużo z nauki. W każdym razie dużo więcej niż ci co jeżdżą po naszych drogach z nalepioną rybą na dupie.

 

Mógłbym na Jolkę oddać głos, ale ona nie chce. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że mimo masy wpadek, kiepskich wizerunków medialnych, kłopotów wymowy i jasnej artykulacji myśli u szeregu polityków PIS, pomimo karykaturalnego zniekształcania i przerysowywania zaistniałych zdarzeń przez media i opozycję, PIS ma tak wysokie

Jakie media? Media dla ciemnego narodu sa już od dawna w rękach PiS. Cała publiczna tv ze słynną Pati Coti. Radyjo. Kilka gazet z Wprost, Rzepą i NDz na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wspomina Jaroslaw Kaczynski dzien 13 grudnia 1981 :

 

"Obudziłem się więc w południe i poszedłem do kościoła w

kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko, jak mama ma

pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku, bo telefon jest

wyłączony. W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego

dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego wydawało mi się

też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować co się stało..."

 

 

Źródło: Jarosław Kaczyński w wywiadzie rzece “Odwrotna

strona medalu” (Oficyna Wydawnicza MOST, Wyd. VERBA 1991r.

ISBN: 83-85061-18-5)

 

Powiedzcie - wydaje Wam sie mozliwe zeby facet dzialajacy w opozycji

mogl przespac wprowadzenie stanu wojennego ?

 

cóż nie każdy zasłużył na wypoczynek w ośrodku rządowym w fajnym miejscu, teraz to nazywają internowaniem, zamknięciem itp, a mieli o niebo lepiej niż wielu innych, anonimowych, siedzących po prostu w więzieniu

 

Tomek_J

 

I ma tylko 32% poparcia ? Nie rozumiem tej "logiki"... (PIS)

na podstawie czego to stwierdzono?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbossa, zazdrościsz Wałęsie :o A może pomyśl o jego żonie i dzieciakach.

 

13 grudnia obudziłam sie w schronisku otoczonym przed wojsko. Telefony nie działały. W tv gadał jaruzel, a dowódca dał nam 1 godzinę na wyniesienie się. Stwierdził, też, że jest wojna i szklarska jest rejonem zamknietym i pewnie wszyscy będa wysiedleni. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbossa, zazdrościsz Wałęsie :o A może pomyśl o jego żonie i dzieciakach.

 

13 grudnia obudziłam sie w schronisku otoczonym przed wojsko. Telefony nie działały. W tv gadał jaruzel, a dowódca dał nam 1 godzinę na wyniesienie się. Stwierdził, też, że jest wojna i szklarska jest rejonem zamknietym i pewnie wszyscy będa wysiedleni. :roll:

mnie sklarowali z rajdu :D

co do żony i dzieciaków to już rewanż nastąpił za te "niedogodności",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ma tylko 32% poparcia ? Nie rozumiem tej "logiki"...

na podstawie czego to stwierdzono?

 

Gazet nie czytasz ? TV nie oglądasz ? Internetu nie masz ? ;) Wszędzie co chwila podają najnowsze wyniki sondaży wg różnych ośrodków. Ostatnio PISiaki leciały na pysk nawet wg sondaży zamóionych przez siebie...

 

A może twierdzisz, że mają 98% ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o :o Co ja widzę??? :o

Barbossa wydaje certyfikaty wykształciucha??? :o :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A czym się zasłużył :roll: :roll: :wink: :wink:

ps. Nie oglądałam, ale poczytałam :D

http://terazmy.onet.pl/1445035,archiwum.html

warto

Może nie uczył sie za pieniadze, może kończył coś innego niz "zazondzanie i markieting" lub inną "politologie" :D

Może nie jest besproduktywnym PH :wink:

Może. Nie znam. I też nie posądzam o takie podejście jakie mu sugerujesz - nie dał podstaw..

ps. :)

Ale może jednak uznawanie ww czynników za uzasadniające certyfikowanie brzmi niczym hasła przebrzmiałej epoki?

Może brakuje jeszcze czegoś o pocie robotnika and chłopa...?? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wspomina Jaroslaw Kaczynski dzien 13 grudnia 1981 :

 

"Obudziłem się więc w południe i poszedłem do kościoła w

kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko, jak mama ma

pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku, bo telefon jest

wyłączony. W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego

dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego wydawało mi się

też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować co się stało..."

 

 

Źródło: Jarosław Kaczyński w wywiadzie rzece “Odwrotna

strona medalu” (Oficyna Wydawnicza MOST, Wyd. VERBA 1991r.

ISBN: 83-85061-18-5)

 

Powiedzcie - wydaje Wam sie mozliwe zeby facet dzialajacy w opozycji

mogl przespac wprowadzenie stanu wojennego ?

 

cóż nie każdy zasłużył na wypoczynek w ośrodku rządowym w fajnym miejscu, teraz to nazywają internowaniem, zamknięciem itp, a mieli o niebo lepiej niż wielu innych, anonimowych, siedzących po prostu w więzieniu

 

?

:D :D

Nie wiem co chciałes tym stwierdzeniem udowodnic ?

Idąc dalej tokiem twojego rozumowania nalezaloby stwierdzić , ze pan prezes jednak ani nie byl dzialaczem opozycji, ani zwyklym "anonimowym" przeciwnikiem tamtego ustroju , skoro ani w internacie ani w zwyklym pierdlu nie siedzial.

Też mi sie tak wydaje, że ta jego buńczuczna postawa, jawienia sie jako bojownik o wolną Polske, jest jakas dziwnie podejrzana lub niezasadnie przesadzona . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List Dorna do "Złodzieja i Aferzysty"

"Choć Pana nie szanuję, to jednak potrafię docenić Pańską inteligencję, sprawność, umiejętność manipulowania innymi (...). Jakże mógłby mnie docenić kogoś, kto w trudnej dla siebie sytuacji, gdy od prawie dwóch lat my dobieramy się Panu do skóry, potrafi najlepiej zdefiniować stawkę wyborów parlamentarnych, stworzyć tęczową koalicję opiniotwórczo-dziennikarsko-polityczną, która wystąpi w Pana obronie" - napisał w liście do "Złodzieja i aferzysty" Ludwik Dorn w swoim blogu w Onet.pl.

 

To sie nazywa manipulacja :lol: Wynika z tego, że jesli nie popieram PiS to jestem złodziej lub aferzysta, albo co wczesniej powiedział LD "słaby na umysle".

No i chyba w tym ostatnim stwierdzeniu coś jest, bo ni jak nie rozumiem tego:

"Wiem, że 21 października zrobi Pan wszystko, by wyrwać uczciwemu oba noże. Ale jeśli to my wygramy, to… spotkajmy się w lesie, przy zbieraniu malinek do koszyczka" - kończy swój list do "Złodzieja i Aferzysty" Ludwik Dorn. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazet nie czytasz ? TV nie oglądasz ? Internetu nie masz ? ;) Wszędzie co chwila podają najnowsze wyniki sondaży wg różnych ośrodków. Ostatnio PISiaki leciały na pysk nawet wg sondaży zamóionych przez siebie...

 

A może twierdzisz, że mają 98% ? :D

nie od dziś wiadomo, że kwestia tego gdzie sondaż zrobią

jedź do toruńskiej enklawy NadOjca polskich owieczek i zrób tam, pewnie będzie trochę inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chciałes tym stwierdzeniem udowodnic ?

Idąc dalej tokiem twojego rozumowania nalezaloby stwierdzić , ze pan prezes jednak ani nie byl dzialaczem opozycji, ani zwyklym "anonimowym" przeciwnikiem tamtego ustroju , skoro ani w internacie ani w zwyklym pierdlu nie siedzial.

Też mi sie tak wydaje, że ta jego buńczuczna postawa, jawienia sie jako bojownik o wolną Polske, jest jakas dziwnie podejrzana lub niezasadnie przesadzona . :D

tokiem mojego rozumowania nie chodź bo się wyp.... :D

 

 

wielu kreuje się na bojownika tamtego okresu, tak naprawdę to g.. robiło i z nimi robiono, teraz dorabiają historie niestworzone, a raczej stworzone przez prowadzących

zapewne ci, co tak szczerze wtedy dostali w du.pę, teraz nie biorą udziału w tej szopce, w świechtaniu swych "medialnych" twarzy frazesami i demagogią najniższych lotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...