Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Tomasz Sekielski: Sukces Centralnego Biura Agitacyjnego

 

W trosce o Polskę i Polaków, by każdy z nas wiedział, jak głosować w nadchodzących wyborach, szef CBA zwołał we wtorek specjalną konferencję prasową. Przedstawiono na niej instrukcję wyborczą w postaci podsłuchów i nagrań ze sprawy posłanki Sawickiej - pisze w DZIENNIKU Tomasz Sekielski, publicysta TVN.

 

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=64456

 

Wśród nagrań potwierdzających korupcyjną działalność byłej posłanki PO znalazły się fragmenty dotyczące prywatyzacji szpitali. Dziennikarze, a za ich pośrednictwem wyborcy słyszą, że "biznes na służbie zdrowia będzie robiony". Ktoś, kto twierdzi, że ujawnienie tych materiałów nie ma nic wspólnego z kampanią PiS, które w swoich spotach straszy prywatyzacją służby zdrowia - obraża inteligencję Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lewakk : Gdzie dziś są twórcy PO Płażyński, Olechowski, Rokitowie, Religa, Sośnierz i itd...., PO przygarnęło Sikorskiego który osobiście dał kilkanaście milionów na świątynie.., a sam Komorowski dopiero co nazywał go najgorszym ministrem....

 

 

Ja jestem wyborcą PO, nie wstydzę się tego, a wręcz przeciwnie, ale niestety nie odpowiem na pytanie o miejsce pobytu wskazanych osób ;) Spytaj swojego szefa, będziesz miał odpowiedź z detalami i nagraniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wyborcą PO, nie wstydzę się tego, a wręcz przeciwnie, ale niestety nie odpowiem na pytanie o miejsce pobytu wskazanych osób ;) Spytaj swojego szefa, będziesz miał odpowiedź z detalami i nagraniami ;)

 

pomogę:

Olechowski jest w tle za Gowinem na ulotce wyborczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wyborcą PO, nie wstydzę się tego, a wręcz przeciwnie, ale niestety nie odpowiem na pytanie o miejsce pobytu wskazanych osób ;) Spytaj swojego szefa, będziesz miał odpowiedź z detalami i nagraniami ;)

 

pomogę:

Olechowski jest w tle za Gowinem na ulotce wyborczej

 

Schował się, ale i tak się go znajdzie ;) W moim mieście niestety nie mogę podziwiać takich widoków :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie: "Konkrety ! Jakie badania, kto zlecił, kto i kiedy wykonał, w jaki sposób." Lewuś odpowiada jakże rzeczowo:

 

Są w Polsce środowiska, które w badaniach sondażowych są niedostępne i większość tych środowisk sympatyzuje raczej z PiS niż z PO.

 

Czyli w Polsce sa jacyś ONI :) Szara strefa PISiaków ? A może ci ONI to po prostu OBCY ? :o

 

Gdzież pewien Tomeczek który (...) to zakładał wątki o tym jak to od pewnych ludzi wymaga sie kultury a nie rynsztokowych określeń...

 

Proszę o przykład takiego założonego przeze mnie wątku.

(Zapewne nie podasz, bo wygodniej ci wzorem twego idola jak zwykle niewygodne rzeczy przemilczać, zmieniać temat, uprawiać demagogię dla półgłówków i generalnie pitoplić bez sensu)

 

Dobra, a teraz pytanko z innej beczki:

 

Jak zmusić sztab wyborcy do natychmiastowego zdjęcia mordy z obiektu prywatnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze proszę, PiS podrzuca ściągi Kwachowi? :o :o :o

"Dziennik": To sztabowcy PiS namówili otoczenie Aleksandra Kwaśniewskiego, by w debacie z Donaldem Tuskiem zapytał lidera PO o prywatyzację szpitali i odczytał mu fragment programu Platformy.

Według ustaleń gazety Adam Bielan przed poniedziałkową debatą Kwaśniewski - Tusk przekazał współpracownikowi Kwaśniewskiego program PO z zakreślonym fragmentem, który wskazywał słaby punkt.

...

http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1625556,news.html

może jednak bedzie koalicyjka :roll: :roll: :roll: :roll:

kto wie. kto wie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wszystko bardzo prawdopodobne. Kaczyński jak mówi, ze czegoś nie zrobi to... to zrobi.

 

“W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo.”

Jarosław Kaczyński, 10.2005

 

"Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także.”

Jarosław Kaczyński, “Życie Warszawy”, 10 lipca 2006

 

“Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki.”

Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka

 

“Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy ‘Samoobrona’, to formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów”

Wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim w “Głosie Wybrzeża” z 18 i 22 czerwca 2003 r.

 

“Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim momencie je przedstawię”

Jarosław Kaczyński, PAP z 2004.03.25

 

“My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju.”

Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3

 

“Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD.”

Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl

 

RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ? Lech Kaczyński: “Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS”.

RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?

Lech Kaczyński: “Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne.”

Marzec 2005 rok / antena RMF FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Są w Polsce środowiska, które w badaniach sondażowych są niedostępne i większość tych środowisk sympatyzuje raczej z PiS niż z PO.

 

Czyli w Polsce sa jacyś ONI :) Szara strefa PISiaków ? A może ci ONI to po prostu OBCY ? :o

 

O "Narodzie"... jaki Ty ślepy jesteś :wink:

To oczywiste że jest ogromna grupa ludzi którzy sympatyzują z programem( jak zwał tak zwał) PiSu, ale nie lubią jego głosicieli.

Trzeba być "wykształciuchem" by nie pamiętać tego co sie działo w Polsce dalej niż dwa lata temu.

Zastanawiam sie jak głosują ci zacietrzewieni sympatycy poszczególnych opcji :D

na nazwisko, czy na ugrupowanie przy nazwisku :wink: :wink: :wink:

Bo po co mieć potem pretensje do tych "biednych" nazwisk , jak już staną na mównicy w Wysokiej Izbie :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w sieci: http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,35148325,95506416,4158980,0,forum.html

 

"Urojenia prześladowcze i wielkościowe najczęściej znajdują drogę do świata polityki. Te właśnie urojenia oraz towarzyszące im uczucia występują u paranoika przekonanego o własnej wyjątkowości. Oczekuje specjalnego traktowania, ale sam manipuluje ludźmi i wykorzystuje ich, nie uświadamiając sobie, jak to na nich działa. Kiedy nie jest traktowany w specjalny sposób, reaguje urazą, gniewem, a niekiedy mściwą furią."

 

[R. S. Robins, J. M. Post "Paranoja polityczna. Psychopatologia nienawiści" (s. 25)]

 

Szybki quiz: do kogo z polityków to pasuje wg Was najlepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w sieci:

 

"Urojenia prześladowcze i wielkościowe najczęściej znajdują drogę do świata polityki. Te właśnie urojenia oraz towarzyszące im uczucia występują u paranoika przekonanego o własnej wyjątkowości. Oczekuje specjalnego traktowania, ale sam manipuluje ludźmi i wykorzystuje ich, nie uświadamiając sobie, jak to na nich działa. Kiedy nie jest traktowany w specjalny sposób, reaguje urazą, gniewem, a niekiedy mściwą furią."

 

[R. S. Robins, J. M. Post "Paranoja polityczna. Psychopatologia nienawiści" (s. 25)]

 

Szybki quiz: do kogo z polityków to pasuje wg Was najlepiej ?

Jeżeli chodzi o sytuacje w Polsce, to słowo polityk tu nie pasuje.

(z bardzo drobnymi wyjątkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w sieci:

 

"Urojenia prześladowcze i wielkościowe najczęściej znajdują drogę do świata polityki. Te właśnie urojenia oraz towarzyszące im uczucia występują u paranoika przekonanego o własnej wyjątkowości. Oczekuje specjalnego traktowania, ale sam manipuluje ludźmi i wykorzystuje ich, nie uświadamiając sobie, jak to na nich działa. Kiedy nie jest traktowany w specjalny sposób, reaguje urazą, gniewem, a niekiedy mściwą furią."

 

[R. S. Robins, J. M. Post "Paranoja polityczna. Psychopatologia nienawiści" (s. 25)]

 

Szybki quiz: do kogo z polityków to pasuje wg Was najlepiej ?

 

Tusk

tylko ta furia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w sieci:

 

"Urojenia prześladowcze i wielkościowe najczęściej znajdują drogę do świata polityki. Te właśnie urojenia oraz towarzyszące im uczucia występują u paranoika przekonanego o własnej wyjątkowości. Oczekuje specjalnego traktowania, ale sam manipuluje ludźmi i wykorzystuje ich, nie uświadamiając sobie, jak to na nich działa. Kiedy nie jest traktowany w specjalny sposób, reaguje urazą, gniewem, a niekiedy mściwą furią."

 

[R. S. Robins, J. M. Post "Paranoja polityczna. Psychopatologia nienawiści" (s. 25)]

 

Szybki quiz: do kogo z polityków to pasuje wg Was najlepiej ?

 

Tusk

tylko ta furia :roll:

Też uważam, że Tusk na potrzeby tej kampanii upodabnia się do Kaczyńskiego. W poprzedniej był spokojny i zrównoważony i... przegrał. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...