Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

boguslaw- czyli wszystko jasne... :lol: :lol: czyli jednak nijak - jedno wielkie rozczarowanie...

naprawdę chciałam dać ci szansę... :wink:

Lekarz? :roll: - to wzbudza powszechny szacunek ale i wyjątkowo zobowiązuje...

Widzisz - ja nawet nie wiem co ty tu juz zdążyłeś powypisywać w tym wątku...myślę sobie - ten boguslaw nie może być taki ograniczony... :wink: :roll:

piszę jedno otwarte zdanie - a ty już płyniesz...na manowce patriotyzmu... :oops: dziecko by zrozumiało prowokację... :wink:

 

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere - musisz żyć dla innych, jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie

Nie wsłuchujesz sie w to co ma do powiedzenia inny człowiek a wyciągasz wnioskii dla ciebie wygodne, skrojone na miarę wyłącznie twej jak widzę ciasnej samoświadomości...nie pisz proszę bzdur o dobru darowanym innym . Jak chcesz je darować -skoro lekceważysz człowieka a priori...? Oznacza to tylko jedno - jesteś taki jak My 8) - dla chęci zysku zrobisz wiele i niełatwo sie tego wyprzeć...(uwaga - poszerzam: nie o mamonę tu chodzi... :wink: )

 

Mówisz o kosmopolityzmie - myślisz zagrożenie...ale przecież żeby zobaczyć cały obraz nie możesz patrzeć na niego z odległości li tylko swojego nosa...musisz się lekko oddalić spojrzeć z dystansu aby zrozumieć jego sens...i nie tylko wiedzieć że...- ale także zrozumieć dlaczego... on ci sie nie podoba... :roll:

 

Piszesz o implantach :wink: ? ktoś jednak kiedyś tobie zaimplantował dysk z tym samym dżinglem i puszczasz go mechanicznie, bez zastanowienia...Nie zauważasz już nawet tej jałowości - że brakuje ci nie tylko środków wyrazu ale i logiki (w dobrych liceach obowiązkowa :wink: )...i że łacina z liceum od Klona aby miała jakiś sens musi być rozumiana i wprowadzana w życie a nie tylko znana... :roll:

 

 

naprawde wielka szkoda...pewnie już ci to nie raz powiedzieli Inni - ci źli naturalnie :wink: ...

Medice, cura te ipsum... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale chyba nie uważałeś na tej lekcji, kiedy mówił, że w towarzystwie nie wypada się popisywać

 

Będę pisał co chcę i jak chcę. Mamy w końcu wolność słowa.

Staram sie jednak nikogo a priori :wink: nie lekceważyć i dyskryminować tylko dlatego, ze ma inny pogląd na coś niż ja, w przeciwieństwie do wielu tu obecnych.

...............................

Nie tylko ja lubię, jak widać, łacinę.

Jak już pisałem uprzednio, przysłowia madrością narodów, a łacina ma jedynie pdkreślić, że przytoczona mądrość jest wiekowa a mimo to jest nadal aktualna, gdyż człowiek, jego natura nie zmieniają się tak szybko, zmienia się jedynie jego otoczenie i ogólnie sformulowane cele i zasady współżycia.

 

Nic nowego pod Słońcem - nihil novi sub sole....

 

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere - musisz żyć dla innych, jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie

 

Żyję przede wszystkim dla innych (również z racji zawodu), ja już się kiedyś wyszalałem i nabrałem, czas na dawanie.

Darmo i również anonimowo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie uważałeś na tej lekcji, kiedy mówił, że w towarzystwie nie wypada się popisywać

 

Będę pisał co chcę i jak chcę.

 

Wola Twoja. Możesz też ucierać nos rękawem. :p

 

Mamy w końcu wolność słowa.

 

Cieszę się że zauważyłeś, :) ale przypomnij sobie jakiej wolności zażył bezdomny obywatel H., czy ostatnio niektórzy dziennikarze i w ogóle media. Doceń, że już znowu mamy wolność słowa.

 

Staram sie jednak nikogo a priori :wink: nie lekceważyć i dyskryminować tylko dlatego, ze ma inny pogląd na coś niż ja, w przeciwieństwie do wielu tu obecnych.

 

O'RLY?!* A tak świetnie idzie Ci lekceważenie a posteriori ;) tych, którzy łaciny nie znają, a nawet osób o innym kolorze skóry (naprawdę nie spodziewałam się, że się aż tak podłożysz!:p). No no! :lol:

 

*przypis dla bogusława http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4522739.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joan pisze:

Nie zauważasz już nawet tej jałowości - że brakuje ci nie tylko środków wyrazu ale i logiki (w dobrych liceach obowiązkowa

 

No cóż joan - qualis vir talis oratio - jaka głowa taka mowa. :cry:

 

Nemo solus satis sapit- nikt sam nie jest dostatecznie mądry. :cry:

 

Ale nic to. :roll:

 

http://www.youtube.com./watch?v=F6J_JROaIxs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już poetyckie bajki piszesz...

W którym miejscu? :roll:

Dzięki, dzięki. :oops:

 

Kocham wszystkich ludzi !! A priori - :D

O każdym kolorze skóry, z każdym wykształceniem, o każdych skłonnościach.

Nie-stety do niektórych z czasem sie zrażam. :-?

Ale jestem zły... woooow.

 

http://www.youtube.com./watch?v=P6k4rTMY59w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Marzyciel" c.d.

Od ucieczki od rzeczywistości czyli bujania w obłokach, do różnych przejawów mistycyzmu bardzo blisko. Stąd „marzycielowi” bliski jest diabeł, anioł, czary mary oraz różne tajemnicze „rytuały”.

Religia jest dla „marzyciela” wygodną twierdzą zbudowaną z dogmatów, czytelnych granic,

których nie trzeba ogarniać rozumem, wystarczy w nie tylko wierzyć.

Religia jest tarczą i przede wszystkim tarczą przed rzeczywistością, gdyż „marzyciel” wcale nie musi na codzień wystrzegać się grzechu.

„Marzyciel” mógłby być na przykład świetnym inkwizytorem, strażnikiem wiary, karzącym

niewiernych (realistów) ogniem i mieczem. Białe i czarne- jakie to proste.

Świat dla „marzyciela” pełen jest spiskowców, knujących nieustannie przeciw niemu.

Ludzie, którym się powiodło, mający uporządkowane swoje sprawy doczesne to cwaniacy,

kombinatorzy by nie rzec zwykli złodzieje. Człowiek radzący sobie w życiu lepiej od nich, jest osobą obrzucaną stale błotem, jest przykładem negatywnym.

Bo jakże mogłoby być inaczej.

„Marzyciele” ciężko pracują i niemal nic z tego nie mają, jeśli inni mają –znaczy kradną.

Nie są w stanie krytycznie ocenić własnej niskiej skuteczności w działaniu.

Ponieważ „marzyciel” błędów nie popełnia, nie ma mowy u niego o jakichś wyrzutach sumienia czy też jakichkolwiek skrupułach. Sumienie budzi się u każdego człowieka wyłącznie wtedy, gdy pojawia się u niego wątpliwość czy to co czyni, czyni na pewno

dobrze. Cechuje się małą zdolnością empatii czy też małą inteligencją emocjonalną czyli małą zdolnością wczucia się w uczucia innych, skupiony jest wyłącznie na sobie.

Ponieważ „marzyciel” wątpliwości co do swoich działań nie ma , sumienie go nie gryzie.

Poprawia „litością” czasem swoje własne samopoczucie lecz bez zadośćuczynienia skrzywdzonemu

........................................

cdn.... może...

wypisz wymaluj wyborca pisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham wszystkich ludzi !! A priori - :D

O każdym kolorze skóry, z każdym wykształceniem, o każdych skłonnościach.

Nie-stety do niektórych z czasem sie zrażam. :-?

Ale jestem zły... woooow.

 

http://www.youtube.com./watch?v=P6k4rTMY59w

nie jesteś zły :-? - ale też nie jesteś też wystarczająco dobry... :wink: :lol: i myślę że o tym wiesz - stąd twoja tu obecność... :wink: :roll:

i muzyki słuchasz... :roll: a może także śpiewasz...? :wink:

:roll: Gdzie słyszysz śpiew, tam wchodź, tam dobre serca mają. Źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ty widziałeś takie komentarze :o :roll:

 

Wspominałem wczoraj o oblewaniu sukcesu piętro wyżej w bloku, cóż epitet za epitetem, wulgaryzm za wulgaryzmem..., kształceni z PO się cieszą...

 

a u nas

 

tylko z 2 ostatnich stron wybrane

 

 

pisuarowskim klakierom.

 

Precz z oszołomami i kurduplami

 

lewuś - pieprz się :wink:

 

Posłuchaj no pisuarowski sługusie - czas zasrańców już się skończył...

 

Posłuchaj no pisuarowski sługusie - czas zasrańców już się skończył...

 

na wymioty mi sie zbiera

 

Łgasz nieudaczniku.

 

pieprz się w dalszym ciągu

:lol:

 

 

:D Trudno wymagac klasy od ludzi, ktorzy notorycznie udowadniają spoleczenstwu, ze ich IQ jest na poziomie równym, "ilorazowi" taśmy w dyktafonie Ziobry.

 

Wielokrotnie na forum podkreslano, jaki to lewakk beeee, na ostatnich stronach zarzucani Bogusławowi czy Barbarosie język, styl, atak....

 

Ale może tak państwo wykształceni, dali by przykład, języka, kultury, stylu???

 

Ciekawe że nie ma ani jednego słowa o reformach, o programie, chyba tylko lewakk pogratulował PO wygranej, a tak wszyscy w mniej lub bardziej wulgarny sposób jak powyzej świętują sukces....

 

A może skoro taki lewakk beee, skoro taki Kaczynski zły..., może dacie radę kulturalnie, bez wulgaryzmów i epitetów dyskutować??

 

Można, nawet wśród największych przeciwników PIS:

Przykład:

Jestem dumny z tego, że Polska jest jednym z niewielu krajow, który dziś stara się pomagać nieszczęsnym Irakijczykom w zrobieniu porządku w ich kraju. W świecie idealnym, Irakijczycy powinni zrobić to sami. Ale nie żyjemy w świecie idealnym.

 

W sprawie Iraku, Prezydent i PiS - partia tradycyjnie (i może nie bez przyczyny) uważana za kokietującą z nacjonalizmem, przyjmuje stanowisko "internacjonalistyczne", a PO - partia uważająca się za bardziej uniwersalistyczną - przyjmuje stanowisko, podyktowane wąsko rozumianym interesem lokalnym. W tym sporze jestem po stronie PiS.

 

Nawet, jakby to miało wprowadzić moich tradycyjnych Salonowych przyjaciół w stan rozdrażnienia, a oponentów - w stan dezorientacji.

 

http://fakty.interia.pl/salon24/sadurski/news/punkt-dla-pis-pierwsze-powazne-ostrzezenie-platformy,998537

 

Potraficie podobnie??? Nie chce nawet wspominac żenady "domupodsosnami" i jej wyskoku z hasłem by tylko budujący się, ci co odnieśli sukces, operatywni mieli prawo głosować...., wygraliście, swietnie, ale po co ta pogarda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy posłuchać forumowego słowika, ktory za wodzem powtarza glupoty, ze sukcesem PiSu w tych wyborach jest to , ze ich elektorat jest wiekszy o 1,5mln niz przed dwoma laty. :D Kompromitacja totalna i braki w zakresie matematyki na poziomie gimnazjum.

:D Trudno wymagac klasy od ludzi, ktorzy notorycznie udowadniają spoleczenstwu, ze ich IQ jest na poziomie równym, "ilorazowi" taśmy w dyktafonie Ziobry.

 

No gdzież forumowi wyłapywacze manipulacji i kłamstw.

Wojtuś z tymi pojęciami za pan brat...., ale przecież jest tu tylu uczciwych komentatorów. obiektywnie chyba stwierdzą fakt że Wojtuś jak zwykle stracił kontakt z rzeczywistością

 

PIS zyskał nie 1,5 milionów..., ale 2 miliony!

http://www.wybory2005.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W/index.htm

http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W/index.htm

 

Oczywiście bezapelacyjnie wygrała PO, ale czy wynik PIS to klęska, porazka?? Pierwszy raz partia rzadzaca zyskała ponad 50% głosów, czy PO to powtórzy, wierzy w to ktos?

 

Wojtek przeprosisz????

 

 

 

Fajnie byłoby gdyby do lokali chodziły tylko wierne moherowe słuchaczki radyja, co? Pewna wygrana. A tu taki pech. Frekwencja wreszcie się poprawiła i zagłosowali nie tylko niezadowoleni, ale wreszcie ci, którym jest trochę lepiej. Teraz się nie dziwię, dlaczego PiS-owcy tak zniechęcali do głosowania, dlaczego zależało im na jak najniższej frekwencji...

 

TAk, tak, to PIS wymyśalił akcję zabierz babci dowód a "dompodsosnami" proponujący by tylko uczestnicy forum mieli prawo głosować to członek PIS... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jej, a przecież to Tusk prosił o audiencję w RM

a w moherowym Torunińskim okręgu jakos PO wygrało, za to w inteligenckim i studenckim Krakowie wygrał Ziobro..., ciekawe

 

Jak PO wygrywa u angoli to siuper.., ale jak PIS wygrywa w USA to beee

a może to w USA ludzie "Nie ma co się dziwić, jeżeli ktoś liznął trochę normalności"

 

W Krakowie Gowin pokonuje Ziobrę 42:23 :D

Piłeś????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ty widziałeś takie komentarze :o :roll:

 

Wspominałem wczoraj o oblewaniu sukcesu piętro wyżej w bloku, cóż epitet za epitetem, wulgaryzm za wulgaryzmem..., kształceni z PO się cieszą...

 

 

to straszne lewakk , z kim Ty musisz mieszkac :roll:

ksztalceni i do tego z PO jeszcze.

takie paskudne sasiedztwo i do tego towarzystwo na forum tez.

Jakby Ci juz tak bardzo doskwieralo , to wiesz, forum jakby latwiej zmienic niz mieszkanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a "dompodsosnami" proponujący by tylko uczestnicy forum mieli prawo głosować to członek PIS...

 

Jeszcze raz powtórz to kłamstwo, a nie zdzierżę i będziesz miał kłopoty. Jesteś nie tylko łgarzem, ale też pełnym niewyobrażalnego zaślepienia i braku jekiejkolwiek logiki podnóżkiem swego wodza.

Cytat, bajkopisarzu! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgaduj joan... :wink:

......................

i muzyki słuchasz... a może także śpiewasz...?

Ostatnio jednak wolę słuchać.

Ale moja koniarsko-żeglarsko-obozowa dusza wyrywa się, hej! do śpiewania

 

Mogę Ci zaśpiewać...

http://www.youtube.com./watch?v=1BFrTxvxKTs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a "dompodsosnami" proponujący by tylko uczestnicy forum mieli prawo głosować to członek PIS...

 

Jeszcze raz powtórz to kłamstwo, a nie zdzierżę i będziesz miał kłopoty. Jesteś nie tylko łgarzem, ale też pełnym niewyobrażalnego zaślepienia i braku jekiejkolwiek logiki podnóżkiem swego wodza.

Cytat, bajkopisarzu! :evil:

 

Doskonale wiesz że ten wątek, jest zlikwidowany. A może odtworzysz słowo w słowo co napisałaś :D :D :D , jej juz kazałaś mi się pakować, więc pewnie zaraz mnie i zamkniesz, nowe służby z PO, ???..., pewnie w imię wolności słowa :lol: :lol: :lol:

 

JAk dla mnie im więcej piszesz tym lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze, tak podkreslają jakie to grupy społeczne najchętnię głosowały na PO, ale coś przeoczyli....

 

Największe poparcie PO ma w... więzieniach

http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2007/news/wiezienna-kleska-pis,998770

Goebels mogłby sie od ciebie uczyć :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a "dompodsosnami" proponujący by tylko uczestnicy forum mieli prawo głosować to członek PIS...

 

Jeszcze raz powtórz to kłamstwo, a nie zdzierżę i będziesz miał kłopoty. Jesteś nie tylko łgarzem, ale też pełnym niewyobrażalnego zaślepienia i braku jekiejkolwiek logiki podnóżkiem swego wodza.

Cytat, bajkopisarzu! :evil:

 

Doskonale wiesz że ten wątek, jest zlikwidowany. A może odtworzysz słowo w słowo co napisałaś :D :D :D , jej juz kazałaś mi się pakować, więc pewnie zaraz mnie i zamkniesz, nowe służby z PO, ???..., pewnie w imię wolności słowa :lol: :lol: :lol:

 

JAk dla mnie im więcej piszesz tym lepiej:)

 

Jesteś zwykłym łgarzem. Nie gadam z takimi. http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/g020.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...