Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

Wielki Brat z PiS czuwa:

Dostaliśmy list od pewnego forumowicza, zwolennika PSI-u, że sporządził dokumentację zakłłócania ciszy wyborczej na forum

Tak na marginesie chciałbym wiedzieć, czy owa "dokumentacja" dotyczy tylko "agitacji" za PO, czy również - w co watpię - "agitacji" za PiS.

 

Mam pewne podejrzenia co do tożsamości tego kapusia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

brawo kroyena

Jak już pisałem bardzo podobnie widzę wiele polskich spraw.

W tym wątku i nie tylko w tym, nieustająco apeluję o umiar w ocenach, opiniach o rozwagę i pamiętanie o "złotym środku".

Musimy żyć razem, czas ucieka a Kogutkowo niczego się nie uczy.

 

I taki jest, joan, mój główny cel pobytu w tym wątku.

 

Jest to jednak ciągle vox clamantis in deserti - :wink:

głos wołającego na puszczy,

Pociesza mnie fakt, że choć kroyena a również inni, podobnie to widzimy.

To nie są, joan, manowce patriotyzmu.

Społeczeństwo obywatelskie musi się wokół czegoś organizować.

Wszystkie potrzeby muszą w nim być odpowiednio reprezentowane.

Również te patriotyczne i narodowe.

W przeciwnym razie dochodzi do frustracji i niezadowolenia.

 

Nie dajmy sie skłócić politykom, nie dajmy się skłócić mediom, przy okazji ich skłócania polityków, nie wszystko co jest w całej Europie postrzegane jako poprawne politycznie, pasuje do Polski i do Polaków.

(na marginesie J. Rawling właśnie ogłosiła, że jeden z bohaterów Harry'ego Pottera jest gejem".. Czyżby sam Harry? :o )

 

Przeczytajcie np. "Diagnozę.." Czaplińskiego.

Nie dajcie się zwariować domorosłym demagogom, również z tego forum.

-------------------------------------------------

ZŁOTY ŚRODEK. Opinio multiplex - patria una. :wink:

Zdania różne, ale ojczyzna jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2112wojtek pisze:

 

Bogusławie

Twoja teoria "marzyciela" i "paranoika" jako żywo przypomin,jest wrecz momentami kopią teorii dwóch głownych typów osobowosci, występujących w polityce, jaką swego czasu stworzył prof. Kozakiewicz.

 

Bardzo mi miło... Nie znam a prezentowany opis pochodzi z moich osobistych ( niestety ) doświadczeń wspartych nieco prof. Kępińskim w sensie identyfikacji jednostki chorobowej.

 

No to jeszcze tylko kilka słów dopowiedzenia, by obraz tej jak chcesz " mojej teorii", był bardziej kompletny.

-----------------------------------------

 

"marzyciel" cd.

„Marzyciele” są z natury dobrymi ludźmi (inkwizytorzy też byli dobrymi ludźmi wielkiej wiary), dlatego ranią otoczenie zupełnie bezwiednie...

Jak z nimi żyć?

To proste. Albo zostać ich realistycznym przewodnikiem, albo trzymać się od nich z daleka – mogą jak pchła chcieć zmienić swego żywiciela - opiekuna choćby czasowo.

Czym dla „marzyciela” jest np. własność.

Na pewno nie jest widziana w kategoriach obowiązku i odpowiedzialności. Myślę, że dla „marzyciela” jest ona formą azylu, schronienia przed rzeczywistością. Im więcej takich azyli tym większe poczucie bezpieczeństwa.

Ponieważ wszystkie realne działania kosztują „marzyciela” niezwykle dużo wysiłku, raz zdobytej własności trzyma się kurczowo jak koła ratunkowego.

Interesuje go sam czysty fakt własności, bez jakiejkolwiek zbędnej nadbudowy.

 

Marzyciel unika przez całe życie naprawdę skomplikowanych sytuacji.

Fakt ten powoduje, iż nigdy tak naprawdę do końca nie jest w stanie podjąć obowiązków w pełni samodzielnego, dorosłego człowieka zdanego wyłącznie na siebie.

Działać może jedynie pod parasolem ochronnym swojego realistycznego odpowiednika.

Fakt ten implikuje również niemożność „dorośnięcia”. „W „marzycielu” zawsze będzie tkwiło dziecko. Do śmierci.

 

To chyba wszystko.... :roll:

--------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Brat z PiS czuwa:
Dostaliśmy list od pewnego forumowicza, zwolennika PSI-u, że sporządził dokumentację zakłłócania ciszy wyborczej na forum

Tak na marginesie chciałbym wiedzieć, czy owa "dokumentacja" dotyczy tylko "agitacji" za PO, czy również - w co watpię - "agitacji" za PiS.

 

Mam pewne podejrzenia co do tożsamości tego kapusia :evil:

Nie pierwszy to raz.

Ja mam pewność nie podejrzenia. Taki ma styl.

W tym wątku tez raczej należy go ignorować, bo będzie prowokował a potem udając niewiniątko sprawdzonym sposobem doprowadzi do wywalenia wewontka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że już tu kiedyś na mnie doniesiono. Tak więc również mam swoje podejrzenia co do autora donosu. Zresztą taka akcja doskonale wpisuje się w to co zarządził Jaro, który to będzie teraz na Tuska i innych do prokuratury... donosił. :lol: :lol: :lol:

I ten facet ma czelność mówić o kulturze wypowiedzi? W każdym razie potwierdził te domniemania z lat 90-tych odnośnie jego słynnej teczki z wycinkami prasowymi, gdzie źle o nim pisano. Ma takową i cały czas ją uzupełnia.

Jak to nazwać? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1628958,11,item.html

poczytaj sobie może coś zrozumiesz,

chociaż wątpię :-?

to już chyba demencja

Cieszcie się, że żyjecie w suwerennym kraju

a taniec w takt każdej muzoli pod warunkiem, że jest to europolka

piętnowanie za niechęć do narodu wybranego lub innych nacji

macie kaganiec, a nie suwerenność

a eurodonald doczepi do tego krótką smycz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z łaciny zapamiętałem tylko jedno powiedzinko mojego kolegi, ale choć nie wiem, co znaczy, mam nadzieję, że będzie też pasować jako komentarz do wypowiedzi: "qui p...is aquam turbat ?"

 

Noo! Widać był twoim guru, skoro cytujesz go ni w pięć ni w dziewięć..

Nie każdy jego tekst to prawda objawiona dobra na każdą okoliczność. :D

 

A ten szczególnie..

Qui penis aquam turbat - w wolnym tłumaczeniu z gęsiego na kaczy znaczy=

-ki c..j wodę mąci.....

---------------------------------------------------

 

---------------------------------------------------

HGW lśniły oczka i ciekła ślinka z lewego kącika ust, gdy mówiła, że teren stadionu Jarmark Europa komercyjnie wart jest trzy miliardy złotych i że wszędzie stadiony buduje sie na obrzeżach miast.

Co na to warszawk-iacy?

Propozycję :lol: :lol: niby to samodzielnie złożył dowódca Białołęki

Białołęka, jej mieszkańcy pragną niezwykle mieć u siebie stadion, na który zjeżdżać będzie zewsząd sto tysięcy ludzi w tym kibole.

Nareszcie będzie coś się działo, a nie nudy na pudy. :p

Każdy marzy o takim sąsiedztwie. Biznes będzie!

 

- Sąsiadko - czy pani nie przeszkadza sąsiedztwo stadionu?

- Nienie- nienienie-nienienienie-nienie! :lol:

 

Czy to właśnie jest zapowiedziane kręcenie lodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO wygrała, a na forum jak zwykle PIS to, Kaczyński siamto..., choroba trwa..., będzie wesoło za 2,3,4 lata...., Tusk z tubą, nie wywiązaliśmy się z obietnic, nasz rząd nic nie zrobił bo PIS jest winny, nie ma autostrad bo PIS, nasz rząd stracił Euro 2012 bo PIS...

 

a na razie....

 

PO pierwszym priorytecie PO powyborczym czyli powstaniu komisji sledczych.

 

Mamy pierwsze propozycje reformy finasowej.

 

Czyli podwyższenie kosztów pracy.

PO zastopuje obniżkę składki rentowej???

 

BRawo, liberałowie.

 

Oczywiśc`ie jak na liberałów przystało PO zapowiada podwyżki emerytur i płac dla budżetówki, pewnie w ramach taniego państwa.

 

Jest bardzo interesujące że Ci którzy tak świętowali sukces PO, jakoś mało mają do powiedzenia o programie PO, czyżby wytrzeźwieli, tak szybko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z 2 ostatnich stron wybrane

 

pisuarowskim klakierom.

Precz z oszołomami i kurduplami

lewuś - pieprz się :wink:

 

Posłuchaj no pisuarowski sługusie - czas zasrańców już się skończył...

 

 

kochani, /trudno mi to przechodzi przez gar...klawiaturę/ lewakk ma sporo racji w ........tym jednym fragmencie, zbastujcie trochę

 

podpierając się m_k z podsumowania debaty donald-duck, lewakk od 3dni leży skopany i wije się w konwulsjach, po co mu jescze skakać po głowie .... naprawę nie chcę być miłosiernym samarytaninem, który za nogę wyciągnie gościa ze studia

 

no widzę, że stara się zachować fason i godność, zauważcie, że nasączany był przez ostatnie 2 lata jadem straszliwym, który teraz wycieka z niego po trochu...

jest nieszczęsliwy jak Gollum po stracie pierścienia, ale wierzę że w jego przypadku dobro zwycieży :roll:

Lewakku jestem z Tobą , gdyś chciał pogadać zadzwoń pod 112.

Czekam

8)

t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z najwazniejszych celów PO, powinno byc wypełnienie swej obietnicy, budowy IV RP, tu odwrotu już nie ma, tym bardziej że to PO jest pomysłodawcą tego hasła

 

Dwa lata temu Platforma szła do wyborów pod hasłem zerwania z patologiami III RP. Zaniechanie tej walki byłoby błędem. Jeśli Tusk otworzy się na konserwatywny nurt w swojej partii, jeśli zdecyduje się na kontynuację niektórych wątków wprowadzonych przez poprzedników, a jednocześnie odważnie rozpocznie proces modernizacji, może nie obawiać się zagrożenia ze strony PiS.

 

Jeśli Platforma Obywatelska chce dokonać realnej zmiany, musi się jej oprzeć. I szybko zacząć realizować program, który Jarosław Gowin nazwał kiedyś: „IV RP tak – wypaczenia nie”.

Igor JAnke

 

 

 

 

 

Pierwsze próby poszukiwań przegranej PIS z PO (humory sa doskonałe, 2 miliony więcej wyborców, ale jest to przegrana)

 

 

 

 

Wyborcy PiS zostali w domu

 

Żenująco słaba frekwencja

 

Same debaty w efekcie przesądziły jednak tylko o tym, że Platforma ostro podgoniła PiS. A wydarzenia ostatnich niemal dni kampanii wyborczej zdecydowały, że spora część tych, którzy mieli głosować na PiS, nie wzięła w ogóle udziału w wyborach, co ostatecznie pogrążyło rządzącą partię. Mam tutaj na myśli dwa samobóje PiS, które już całkiem bezpośrednio zaczęły wyrzucać poza potencjalny elektorat tej partii coraz większą liczbę Polaków, którzy w dzień wyborów postanowili zostać w domu. Bo przy takiej atmosferze plebiscytowej frekwencja nieco ponad 50 proc. nie jest oszałamiająca. Co więcej, biorąc pod uwagę, że w Europie średnia idących na wybory wynosi ok. 70 proc., nasz wynik jest żenująco słaby.

 

Janusz Czapiński jest psychologiem społecznym, profesorem pracującym na Uniwersytecie Warszawskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...