Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Platforma Obywatelska wygrała wybory, tworzy rząd, to doskonały temat....

 

i niech sobie wygrała i niech tworzy rząd w spokoju , a teraz spocznij i odmaszerować....

 

Daj mu spokój. On jeszcze pracuje i na ten kieliszek chleba zarobić musi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma Obywatelska wygrała wybory, tworzy rząd, to doskonały temat....

 

Aż tak strasznie Cię to uwiera ?

 

Powiem Ci więcej. Tak jak Olszewski został zmieciony ze sceny politycznej, tak samo stało sie z Kaczyńskim. Dwa lata temu, to był ostatni moment żeby politycznie zaistnieć. W miarę dorastania kolejnych roczników uprawnionych do głosowania takie byty polityczne jak Jarek K. nie będą miały najmniejszej szansy na dojście do władzy. On doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego największym zarzutem wypowiedzianym przez Jarosława było to, że młodzi ludzie dali się namówić na pójście do urny. Tego nawet spin doktorzy nie przewidzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że powoli niektóre wypowiedzi zaczynają poziomem agresji i słownictwem, przypominać raczej forum skinhead'ów...

 

A moderatorzy jakoś cicho siedzą :roll:

 

Być może jesteśmy świadkami narodzin nowej partii, partii faszyzującej.

Podobną do kalapana mentalnośc mogli mieć ci, którzy kierowali do gazu.

Granica furiackiej nienawiści i nietolerancji została przekroczona.

 

To już nie jest śmieszne. Jest tylko żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że powoli niektóre wypowiedzi zaczynają poziomem agresji i słownictwem, przypominać raczej forum skinhead'ów...

 

A moderatorzy jakoś cicho siedzą :roll:

może pan prezydent ich natchnął swym stoickim [:lol:] spokojem

a propos, kilka lat temu co poniektórym strasznie zawadzał poprzedni pan prezydent, też K.

więc oko za oko, nie ma przebacz 8)

 

Być może jesteśmy świadkami narodzin nowej partii, partii faszyzującej.

jaaasne

mam już nawet kandydatkę na mać krzestną tej partii ;)

- Warszawa to hołota. Prawdziwej Warszawy już nie ma.

- Tutaj jest warszawka, która nie potrafi nas docenić - wykrzykiwała w kierunku dziennikarzy Anna Rudzka, którą rozzłościły bardzo złe wyniki PiS w Warszawie.

 

Podobną do kalapana mentalnośc mogli mieć ci, którzy kierowali do gazu.

Granica furiackiej nienawiści i nietolerancji została przekroczona.

tak, ta młodzież wszechpolska jest nie do zniesienia !

 

Kalapan, prośba - podpisuj cudze teksty

nie bierz przykładu z lewakka 8)

 

"małe Mzimu" mi się bardzo podobało :D

całe lata nie słyszałem tego zwrotu :D

 

zadziorny blog >>> http://revelstein.blox.pl/html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kalapan, prośba - podpisuj cudze teksty

nie bierz przykładu z lewakka 8)

 

 

Myślę, że nie popełniłem błędu - zauważ , że wszystkie moje " wklejanki" są w cudzysłowie - w przeciwieństwie do tego co sam piszę.Czasami unikam zbytecznej reklamy - tak osób jak i tekstów :wink:

Po to właśnie mamy znaki graficzne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że powoli niektóre wypowiedzi zaczynają poziomem agresji i słownictwem, przypominać raczej forum skinhead'ów...

 

A moderatorzy jakoś cicho siedzą :roll:

 

Być może jesteśmy świadkami narodzin nowej partii, partii faszyzującej.

Podobną do kalapana mentalnośc mogli mieć ci, którzy kierowali do gazu.

Granica furiackiej nienawiści i nietolerancji została przekroczona.

 

To już nie jest śmieszne. Jest tylko żałosne.

 

Co do tej idiotycznej wypowiedzi powyżej :

 

i tu właśnie widać reakcję oszołoma, frustrata, a co najgorsze bezwzględnego fanatyka idiotyzmów PIS`u.

Gdyby ten człowiek szerzej otworzył oczy - sam by zauważył bardzo wyraźne oznaki faszystowskich zapędów swjego guru i nie tylko.

Niestety tym właśnie cechuje się fanatyzm - idiotyczne zaślepienie...

Nie trzeba tych oznak szukać daleko - wystarczy rzeczywiście tylko to obejrzeć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie popełniłem błędu - zauważ , że wszystkie moje " wklejanki" są w cudzysłowie - w przeciwieństwie do tego co sam piszę.Czasami unikam zbytecznej reklamy - tak osób jak i tekstów :wink:

Po to właśnie mamy znaki graficzne :lol:

ja to wiem, cudzysłowy też widzę

ale nie wszystkim ta jasność zauważania jest dana 8)

 

i plączą się potem nitki jamalsko-gudzowato-pgnigowskie

jeszcze się tu jaki cyklon rozpęta... :roll:

 

 

jest super :D

nigdy nie lubiłem Niesioła, ale się ostatnio nieźle wyrobił ;)

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4619143.html

kilka godzin i pół tysiąca komentów.. czasu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawiej wygląda IV RP braci Kaczyńskich...

 

Przesłuchania wolontariuszy PO nadzorował funkcjonariusz, który w latach 80. pracował w Wydziale V SB, rozpracowującym opozycję demokratyczną - dowiedział się "Newsweek".

 

Policjanci chcieli wiedzieć m.in., kto zwerbował ich do Platformy Obywatelskiej, czy za pracę otrzymali pieniądze, czy musieli się z kimś dzielić wynagrodzeniem. Jak ustaliliśmy, przesłuchania nadzorował policjant z odpowiednim doświadczeniem. Szefem komendy przy Wilczej jest Marek Maruchniak, który do Służby Bezpieczeństwa trafił dobrowolnie w 1985 roku. Pracował w Chełmie w cieszącym się złą sławą Wydziale V SB jako młodszy inspektor w randze podporucznika. Wydział V SB został utworzony w 1981 roku. Jego zadaniem było zwalczanie opozycji w zakładach pracy. Funkcjonariusze tego wydziału zajmowali się głównie tropieniem działaczy podziemnej Solidarności.

 

Zgadam się, że prezydent nikomu niczego nie musi gratulować. Jeżeli natomiast się obraził, to jako dorosły facet niech to wyraźnie wyartykułuje - żądam od Tuska przeprosin!. Zresztą z tego co pamiętam ciąży na nim wyrok o zniesławienie i sam ma przeprosić Wachowskiego, a się uchyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. FORUM dyskusyjne MURATORA i Czat służą do wymiany poglądów, opinii i doświadczeń internautów (...) oraz na tematy ogólne, nie odbiegające jednak od spraw życiowych.

 

(...)

 

3. Wydawnictwo MURATOR sp. z o.o. nie redaguje wypowiedzi prezentowanych na Forum i Czacie, ale zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi lub zablokowania dostępu do Forum oraz Czatu użytkownikowi w przypadkach, gdy:

 

- (...),

- wypowiedzi naruszają dobra osobiste, dobre obyczaje, są w formie obraźliwej lub wulgarnej; atakują osobę a nie poglądy!

- temat wątku jest niemerytoryczny, zaśmiecający FORUM,

- (...),

- uczestnik FORUM wykorzystuje je do agitacji politycznej, religijnej lub innej niezgodnej z tematyką MURATORA i duchem FORUM,

- uczestnik FORUM (Czatu) notorycznie narusza regulamin, swą postawą zniechęcając innych użytkowników do korzystania z FORUM, a prośby moderatora o przestrzeganie regulaminu nie odnoszą skutku.

(...)

 

 

Wzywam moderatora do natychmiastowej interwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej idiotycznej wypowiedzi powyżej :

 

i tu właśnie widać reakcję oszołoma, frustrata, a co najgorsze bezwzględnego fanatyka idiotyzmów PIS`u.

Gdyby ten człowiek szerzej otworzył oczy - sam by zauważył bardzo wyraźne oznaki faszystowskich zapędów swjego guru i nie tylko.

Niestety tym właśnie cechuje się fanatyzm - idiotyczne zaślepienie...

 

Wzywam moderatora do natychmiastowej interwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...