Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lewakk manipuluje aczkolwiek w poprzednich wcieleniach był lepszy. :lol:

Nie zapomnę jak wycinał część mojej wypowiedzi tak, aby całkowicie zmienić jej sens. :(

Kaczyński: Ja tu jeszcze wrócę

 

W tydzień po wyborczej porażce Jarosław Kaczyński ma już prawie gotów plan odzyskania władzy.

 

Premier opisuje ostatnie wybory jako "trzecią wielką manipulację w ciągu ostatniego półwiecza". Pierwszą - jego zdaniem - był 1956 rok. Drugą wielką manipulacją był Okrągły Stół. Teza o "trzeciej wielkiej manipulacji" pojawiła się już pod koniec kampanii - premier przedstawił ją na spotkaniu z sympatykami PiS w warszawskim klubie Hybrydy w przedwyborczy piątek, kiedy sondaże PO poszybowały w górę. "Wielka manipulacja" musi zostać obnażona. Kaczyńskiszukaj bierze to na siebie. Uważa, że media są PiS-owi wrogie, chce więc mieć dużo czasu na kontakty z wyborcami. Rezygnuje z zarządzania klubem i partią. Klub powierzy Ludwikowi Dornowi lub Przemysławowi Gosiewskiemu, partią pokieruje inny zaufany - Joachim Brudziński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam poniekąt cenię sobie Pana B (a właściwie Pana B.W - chyba).

Wcielił się On w swoja role znakomicie, ale ma też i swój cel (biorąc pod uwagę wszystkie wypowiedzi na FORUM). Jest to bronienie idei i przekonanie do swojej "najjasniejszej gwiazdy" (gwiazdozbiór Lwa). Z tego przecież żyje :oops: , a że lubi prowokowąć, to prowokuje. :lol:

Jedno mu należy przyznać nie obraża, lub robi to w sposób bardzo subtelny.

Tego ostatniego nie można powiedzieć o Panu l. Czytając Jego wypowiedzi (Pana l) można to skomentowac klasycznym :"....jeśli ma się przed soba taką sztukę, to trudno zachować kulturę". Ponieważ chcę zachować kulture :oops: - wypowiedzi Pana l pomine milczeniem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach gdzież forumowi, obiektywni komentaratorzy, którzy tak szybko reaguja na każdy najmniejszy forumowy atak....

Nie ma na tym Forum większego prowokatora niż ZŁOTOUSTY BOGUŚ-TOK - piszę to z niekłamaną atencją. On zawsze prowokuje, a robi to w bardzo wysublimowany sposób...

sSiwy.......przeceniasz obywatela

ten gość jest tylko nadęty jak balon

 

lewakku drogi,

jak ja Cię lubię .....

za tak liczne :o odwołania do moich /rzadkich niestety/ wypowiedzi

cytujesz mnie jak klasyka :oops:

dlatego

dziękuję za uznanie i proszę o częściej... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzywam moderatora do natychmiastowej interwencj: BAN DLA BOGUSIA, LEWAKA i innych PISiaków! :D:D:D

 

A na poważnie: Boguś, kimże ty jesteś, żeby tak grzmieć z mówinicy ? Kaczyzm ci się udzielił ? Mam dla ciebie radę: gromy, jakie tu puszczasz (czy raczej: popierdy) są nieskuteczne, może spróbuj zadzwonić do ABW ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne wakaty, znalezione w PO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A jeden z forumowiczów w tym banku ma konto i całą stronę wszyscy mu zazdrościli :lol: :lol: :lol: :lol:

 

to może i Marcinkiewicz by się nadał na wakat metropolity.. ? :roll: :evil:

:wink:

http://images13.fotosik.pl/14/488cb3a5c65ea59e.jpg

siedziba napewno lepsza niż ta: :roll:

http://images14.fotosik.pl/25/72c54f3d066bfc00med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w imię odrzucenia Kogutkowa, rozwagi, tolerancji, wspólnej radości jestem gotów dać się opluwać i okopywać.

Boguś nie rób z siebie takiego pokrzywdzonego. Przypominam o epitetach Twoich i lewaka (o Barbi nie wspominając) pod moim adresem.

 

 

Mtom, jeśli Cię kiedykolwiek obraziłem, przepraszam, dołączam więc do Bogusława....

 

A teraz czekam na Twoje przeprosiny..., chyba że Ty nigdy nikogo na forum, nie obraziłeś, nie uraziłeś, nie zaatakowałeś....

 

stać Cię na to..., pokaż klasę, coś ponad dno sosnowego domu kalapanowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak odpowiesz na pytania , które Tobie zadałem powyżej.

Chociaż wiem , że kundel zawsze chowa ogon pod dupę , więc nie mam nawet się co łudzić....

Jesli mu powiedza co ma odpowiedziec to odpowie.

Na pewno mozesz liczyc na jakis cytat.

Niekoniecznie zwiazany z tematem , ale zawsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobro wyświadczył Janickiej przysługę

 

"Szefowa warszawskiej Prokuratury Apelacyjnej chce postawić przed sądem dyscyplinarnym Elżbietę Janicką, byłą już prokurator okręgową w Warszawie. Tymczasem Janicka złożyła dymisję, którą przyjął Zbigniew Ziobro.

 

To przeciwko Janickiej zbuntowało się 16 prokuratorów, którzy zagrozili odejściem z pracy. Ma ona odpowiedzieć m.in. za blokowanie zatrzymania Tomasza Lipcaszukaj - pisze "Newsweek".

 

Wniosek o odwołanie Janickiej i wszczęcie wobec niej postępowania dyscyplinarnego ma trafić dzisiaj na biurko urzędującego jeszcze ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobroszukaj. Wniosek ten napisała Marzena Kowalska, szefowa Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie, przełożona wszystkich szefów stołecznych prokuratur, w tym Prokuratury Okręgowej, którą kieruje Elżbieta Janicka."

-->interia.pl

 

...czekam na następne teksty obnażające władze IV RP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Czesi sie z nas śmieją:

 

Czeska prasa: prezydent Kaczyński zniknął

Czeska prasa zauważa "zniknięcie" polskiego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

 

"Już od ponad tygodnia 'zaginął' - piszą "Lidove Noviny". - Konkretnie od wieczoru wyborczego, kiedy stało się jasne, że Prawo i Sprawiedliwość jego brata Jarosława przegrało wybory tak, że nie będzie miało wystarczającej liczby głosów, aby umożliwić Lechowi Kaczyńskiemu blokowanie za pomocą prezydenckiego weta ustaw popartych przez nową władzę".

 

Dziennik tłumaczy dalej, że od dnia wyborów nie ukazała się żadna wiadomość o działalności prezydenta z wyjątkiem krótkiej informacji o rozmowie telefonicznej z przywódcą Czech Vaclavem Klausem. "Podczas gdy na rozmowę z Klausem Lech Kaczyński czas znalazł, na przyjęcie (u siebie) lub telefon z gratulacjami do zwycięzcy polskich wyborów parlamentarnych Donalda Tuska - nie" - piszą "Lidovky".

 

Również dziennik "Pravo" zwraca uwagę na fakt, że prezydent nie pogratulował jeszcze zwycięzcy wyborów. Pisze przy tym, że Lecha Kaczyńskiego "rzekomo obraziły spoty i zachowanie szefa Platformy Obywatelskiej".

 

"Polski prezydent nawet w tydzień po wyborach nie pogratulował zwycięstwa. Głowa państwa jest jakoby w złym humorze i wynik wyborów oceni, gdy opadną emocje" - zaznacza gazeta.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka przemiana, Tusk zaproponował budowanie cywiliacji miłości, czy jakoś tak, sam dziś przeprosił, Bogusław przeprosił, Lewakk przeprosił....

 

a co na forum, jak zwykle Ziobro to, Kaczyński tamto, PIS winny, choć PO wygrało, Tomek_wulgariuszek w imię demokracji zaproponował bana dla tych co mają inne zdanie niż partia przewodnia, mtom oczywiście nadal uważa że nigdy nie kłamał, nie obraził, nie uraził, nie manipulował więc przepraszać nie musi....

 

 

no ale zbliża się rząd PO, nie spodziewajmy się by forumowicze to zauważyli, ale mamy..... pierwsze spełnianie obietnic

 

PEło przygotuwywuje grunt pod przyznanie Italii EURO 2012, Gronkowiec doprowadził że jako jedyne miasto i w Polsce i w Ukrainie nie wiadomo gdzie będzie stadion

 

zamiast dróg na Ukrainę bedą drogi na Białoruś :o :o :o :o :o

 

Zamiast Gosiówek bedą Schetynówki

 

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4624234.html

 

 

a najlepsze, w ramach obniżki kosztów pracy, PEŁO likwiduje obniżke skłakdi rentowej...., na pewno od tego spadnie bezrobocie, przybędzie miejsc pracy, a ludzie bedą chętniej wracać :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Koziolki Matolki, co Wy na to... Wałęsa na ambasadora w Waszyngtonie od maja lub czerwca 2008....

Ciekawe jakim jezykiem bedzie sie poslugiwal ten troglodyta ,polskiego nie zna , angielskiego tez nie ,wiec moze migowym ???

Oj,bedzie sie dzialo :lol: :lol: :lol: a ile nowych polish jokes powstanie

:lol: :lol: , a jak go Donald odwiedzi, to ktory bedzie robil za maskotke???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek_wulgariuszek w imię demokracji zaproponował bana dla tych co mają inne zdanie niż partia przewodnia

 

Pod względem zakłmania i demagogii jesteś wierną kopią Urbana z czasów, gdy był rzecznikiem.

 

1. nie dla tych, co mają inne zdanie, tylko dla pewnego forumowego politykierka za trzy grosze

2. Nie "niż partia przewodnia", bo nie jestem ani członkiem, ani zwolennikiem PO.

 

Kłam dalej, słuchamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......PEło przygotuwywuje grunt pod przyznanie Italii EURO 2012, Gronkowiec doprowadził że jako jedyne miasto i w Polsce i w Ukrainie nie wiadomo gdzie będzie stadion.....

 

A gdzie jest napisane że w Warszawie musi odbywać sie EURO??...jeśli nie mogą sie dogadać proszę bardzo jest Chorzów, jest Kraków !!.... ja jakoś sobie nie przypominam by PiS zrobił dużo w sprawie EURO...ale być może nie jestem obiektywny bo głosowałem na PełO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie jakieś ateistyczne apteki ? ;)

 

http://www.pardon.pl/artykul/2942/papiez_aptekarzu_nie_sprzedaj_antykoncepcji

 

[...] papież nie może stawiać się ponad prawem. Prawem państw, które teokracjami nie są. Jeśli jakiś środek medyczny jest w danym kraju legalny, farmaceuta ma obowiązek go sprzedać. Jeżeli tego nie uczyni, musi ponieść konsekwencje. Nie może być tak, że kobieta z receptą będzie biegać od apteki do apteki, w nadziei że ktoś jej wreszcie łaskawie wyda potrzebne medykamenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Boni wyznał, że w 1985 roku, pod groźbą szantażu, podpisał deklarację współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa. Jak powiedział, SB nagabywała go od końca 1987 roku, przez cały 1988 do początku 1989. - Ani razu nikogo nie naraziłem na żadne niebezpieczeństwo - zapewnił.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

A nie mowilem .Oj bedzie sie dzialo....to dopiero poczatek pociechy Wy moje!!

 

PS.

"(...) Michał Boni znalazł się na Liście Macierewicza. Wtedy podniósł się wielki krzyk przeciw Macierewiczowi i jego liście – że kłamstwa, że prowokacja, że skrzywdzono niewinnych ludzi (…). Na wiele lat ukręcono lustracji łeb". "Wedle informacji mec. Jacka Taylora w dokumentach Boniego znajdował się wpis: »ktw« (kandydat na tajnego współpracownika) ze skreśleniem ołówkiem literki »k«, co oznaczało, iż został tajnym współpracownikiem – w »Dzienniku Rejestracyjnym« ten wpis ma datę 6 lutego 1989" – pisze Orzechowski. "Czy ktoś porównał te daty?" – pyta.

 

Na koniec Orzechowski zwraca się z apelem do lidera PO: "Panie Donaldzie Tusk, Lista Macierewicza jest dość długa i są na niej inne znane nazwiska, czy ma pan gdzieś jeszcze jakiś wakat? Proszę pamiętać, że jest jeszcze Lista Wildsteina i Lista Milczanowskiego". "Jest z czego wybierać" – dodaje. :lol: :lol: :lol: :wink:

 

ale w kolo jest wesolo lalala,czlowiek w pracy malpa w zoo lalala puste pole za stodola...................

 

I jeszcze to

- Czy dużo jest ludzi, którzy zagrożeni tym, że będzie im odebrane dziecko zdołałoby odmówić SB - pytał Bujak. Dodał, że "nie wolno takich heroicznych postaw wymagać od ludzi i ich oczekiwać".

 

I pytanko, czy ci PanOwie maja jaja???!!!, mysle ze oddali je p.B.Blidzie. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...