Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A WOKOŁO JEST WESOŁO.........


ESKIMOS

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Motywacja Romaszewskiego :o :o :o :o :o :o :o

 

Przyznam, że mnie zatkało. Szczery człowiek :o :o :o :o :o

 

http://www.tvn24.pl/12690,1527432,wiadomosc.html

 

W sumie nic nowego, w końcu nie dla sportu politycy tak nisko upadają.

Dziwi mnie tylko to, że w te szeregi dostał się matoł, który publicznie wykłada "kawę na ławę".

A może gość doszedł do wniosku, że tylko szczerością aż do bólu może sie wybić na powierzchnię w tym politycznym szmbie jakie teraz mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(...)nie wychowałem się jednak na podwórku, jak on (Tusk) sam przyznaje, ale w trochę lepszych miejscach. Mam więc pewne opory przed łganiem w żywe oczy - mówi "Faktowi" Jarosław Kaczyński.

Prezes kłamczyński ma opory by łgać. W żywe oczy. Nowość. :lol: :lol: :lol:

Nie wychował sie na podwórku, biedaczek? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(...)nie wychowałem się jednak na podwórku, jak on (Tusk) sam przyznaje, ale w trochę lepszych miejscach. Mam więc pewne opory przed łganiem w żywe oczy - mówi "Faktowi" Jarosław Kaczyński.

Prezes kłamczyński ma opory by łgać. W żywe oczy. Nowość. :lol: :lol: :lol:

Nie wychował sie na podwórku, biedaczek? 8)

 

Watpisz w prawdziwosc słow prezesa ?

Ja mu wierzę.

Jak kazde dziecko byłego AKowca, zapewne w towarzystwie światłej bony zażywał tlenu w ogrodach palacowych na Zoliborzu, gdzie dorastał.

Albo tez byl skutecznie izolowany od otoczenia rowiesnikow z nieodpowiednim pochodzeniem - jak to przecież, z reguły, za Bieruta i Stalina bywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzędnicy z Centrum Informacyjnego Rządu przygotowali kilkusetstronicowe opracowanie obraźliwych wypowiedzi polityków PO wobec braci Kaczyńskich i rządu PiS

http://www.gazetawyborcza.pl/8,75402,4648561.html

 

:roll:

 

 

przeciez to chore jest . czym oni sie zajmuja za nasze qrwa pieniadze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zochna, użyłaś brzydkiego słowa w powiązaniu z instytucją rządową :evil:

 

Będziesz w rozdziale 234 na stronie 34567 pod hasłem Internet i Wykształciuchy 8)

 

dziekuje babo :D czuje sie zaszczycona 8)

 

niepotrzebnie sie unioslam :oops: i juz nie zaluje tej kasy :D

zadnych epitetow Wojtek :) -wspaniale kompendium wiedzy i prawdziwy portret psycho - jestem w cytatach z Pana S. Niesiolowskiego. POlecam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Największą sensacją ubiegłego tygodnia była teatralna rola Jarosława Kaczyńskiego w sztuce pod tytułem „Obrona mediów". Ten kompletny paranoik, ubzdurał sobie, że będzie teraz bronił niezależności mediów. Trzeba być naprawdę nad wyraz cynicznym, by bez mrugnięcia okiem wygadywać takie pierdoły. Gość, który kompletnie zwasalizował Radę Radiofonii, który stawiając na czele Radia funkcjonariuszy policji moralnej i zdegenerowanych politruków, doprowadził do zwolnień nieposłusznych dziennikarzy, gość, który z publicznej telewizji zrobił dom publiczny, a z większości załogi sprzedajne dziwki, gość, który bez pardonu atakował prywatne media za to, że są nieposłuszne i odmiennie niż TVP mówią prawdę..., otóż ten gość śmie teraz mówić „o obronie niezależności". To się kur.. we łbie nie mieści, i rzeczywiście trzeba mieć kaczy móżdżek, żeby coś tak piramidalnego wymyślić. I to nie jest kwestia szoku po przegranej w wyborach, to jest efekt poważnej choroby psychicznej.

Zresztą zdychający politycznie premierunio nie jest odosobniony w swych obsesjach. Dzielnie sekundują mu najwierniejsi pretorianie. Oto łeb z bunkra znów wychylił jeden z moich ulubionych pisich ujadaczy. To ladaco nazywa się Szczygło. Tak więc Szczygło „zaszczygło" uszami i usłyszało zniewagę. Niedawny kolega z rządu Sikorski, nazwał Szczygłę i jego kumpli „watahą". Ministerek tak się wku...., i przyrzekł nakopać Sikorskiemu do dupy, czy też dać w mordę. Tylko, o co całe to zamieszanie? Panie ministrancie Aleksandrze, toż to Sikorski powiedział prawdę. O prawdę będzie pan się wkur....? No przecież jesteście watahą wyleniałych sierot po wszelakim hitoryczno-politycznym gównie. I nie ma się co unosić, bo pan nie urośnie. Ciszej nad tą trumną gamonie! "

 

-revelstein-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IV RP ciąg dalszy...

 

Patrycja Kotecka, wiceszefowa Agencji Informacyjnej TVP, zdjęła wywiad na żywo z prof. Zbigniewem Ćwiąkalskim. Bo krytykował resort ministra Ziobry.

Działo się to 30 sierpnia. Tego dnia ABW zatrzymała b. szefa MSWiA Janusza Kaczmarka, b. komendanta policji Konrada Kornatowskiego oraz prezesa PZU Jarosława Netzla w związku z przeciekiem o akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa. TVP 3 zaprosiła do studia karnistę z Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Zbigniewa Ćwiąkalskiego (dziś jest jednym z kandydatów na ministra sprawiedliwości). Uprzedzono go, że to będzie "dłuższa rozmowa". Przerwano ją nagle po kilku minutach.

 

- Zauważyłem, że dziennikarka jest zdezorientowana, pogubiona. Za chwilę skończyła rozmowę. Nic mi nie wyjaśniała, bo sama nie wiedziała, o co chodzi. Kiedy zeszliśmy z wizji, pytała przez słuchawkę, czy to już koniec, co zrobić z gościem - opowiada nam prof. Ćwiąkalski.

 

Wyszedł ze studia. Wtedy na korytarzu podszedł do niego jeden z dziennikarzy TVP i przeprosił. - Wyjaśniał, że to dyrektor Kotecka trzy razy interweniowała, by natychmiast zdjąć go z anteny. Uważam, że to skandal - dodaje Ćwiąkalski.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4652830.html

:o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...